Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Цвей, Я. П.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 30
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30  
1.


    Цвей, Я. П.
    Формування поживного режиму чорнозему при удобренні цукрових буряків у короткоротаційних сівозмінах [Текст] / Я.П. Цвей, О.І. Недашківський, М.О. Кисилевська, М.О. Герасименко, А.М. Горобець // Вісник аграрної науки. - 2004. - № 2. - С. 11-14. - Бібліогр.: 16 назв
Рубрики: Рослинництво--Буряки цукрові--Удобрення
Анотація: Проведено дослідження поживного режиму грунту під час застосування органо-мінеральних добрив на чорноземах типових слабосолонцюватих при вирощуванні цукрових буряків у короткоротаційних сівозмінах.


Дод.точки доступу:
Недашківський, О.І.; Кисилевська, М.О.; Герасименко, М.О.; Горобець, А.М.

Знайти схожі

2.


    Цвей, Я. П.
    Уміст мінерального азоту і його міграція у чорноземних грунтах залежно від системи удобрення цукрових буряків [Текст] / Я.П. Цвей // Вісник аграрної науки. - 2005. - № 2. - С. 14-17. - Бібліогр.: 10 назв
Рубрики: Цукрові буряки--Вирощування
   Мінеральні добрива--Застосування

Анотація: Доведено, що під впливом застосування мінеральних та органічних добрив під цукрові буряки на чорноземах вилугуваних і типових слабосолонцюватих у весняний період спостерігається міграція сполук мінерального азоту до глибини 50 - 70 і 70 - 90 см, що не може спричинити значні його втрати або вимивання у грунтові води.


Знайти схожі

3.


    Цвей, Я. П.
    Наукові принципи перебудови сівозмін [Текст] / Я.П. Цвей // Цукрові буряки. - 2005. - № 1. - С. 7-9. - Бібліогр.: 4 назв.
Рубрики: Землеробство
   Сівозміни

Анотація: В даній роботі показано принципи реформування сівозмін залежно від переходу з однієї сівозміни на іншу із багатопільних сівозмін у коротко-ротаційні, введено поняття мобільності сівозміни.


Знайти схожі

4.


    Цвей, Я. П.
    Вартісна оцінка втрат родючості грунту в процесі сільськогосподарського використання [Текст] / Я. П. Цвей, А. В. Фурса // Вісник аграрної науки. - 2005. - № 6. - С. 58-60. - Бібліогр.: 9 назв
Рубрики: Грунти України--Родючість--Оцінка
Анотація: Досліджено зміни родючості грунту в процесі сільськогосподарського використання в орному і підорному шарах. Запропоновано методичний підхід до оцінки втрат родючості грунту та обгрунтовано необхідність запровадження механізму відшкодування коштів для його відновлення.


Дод.точки доступу:
Фурса, А. В.

Знайти схожі

5.


    Цвей, Я. П.
    Формування поживного режиму чорнозему залежно від системи обробітку грунту під цукрові буряки [Текст] / Я. П. Цвей, Ю. О. Ременюк, Г. М. Мазур // Вісник аграрної науки. - 2006. - № 11. - С. 15-18. - Бібліогр.: 9 назв
Рубрики: Обробіток грунту--цукровий буряк
Анотація: Встановлено, що застосування диференційованого обробітку грунту під усі культури сівозміни зумовлює перерозподіл поживних речовин в орному шарі грунту, плоскорізний і мілкий обробітки дещо підвищують уміст рухомих фосфатів, обмінного калію і мінерального азоту у шарі грунту 0-10 см на період сходів буряків.


Дод.точки доступу:
Ременюк, Ю. О.; Мазур, Г. М.

Знайти схожі

6.


    Цвей, Я. П.
    Залежність родючості чорноземних грунтів від системи удобрення і чергування культур у сівозміні [Текст] / Я.П. Цвей, М.О. Кісілєвська, Ю.О. Ременюк, В.В. Карачка, О.М. Колінько // Вісник аграрної науки. - 2007. - № 11. - С. 5-7. - Бібліогр.: 10 назв
Рубрики: Грунтознавство--Чорноземи
Анотація: Показано зміну показників родючості чорноземів опідзолених у сівозмінах з різною часткою зернових і просапних культур.


Дод.точки доступу:
Кісілєвська, М.О.; Ременюк, Ю.О.; Карачка, В.В.; Колінько, О.М.

Знайти схожі

7.


    Цвей, Я. П.
    Формування поживного режиму чорнозему від добрив у посівах цукрових буряків [Текст] / Я. П. Цвей, В. П. Карачка [и др.] // Вісник аграрної науки. - 2008. - № 12. - С. 23-26. - Библиогр.: с. 26 ( 9 назв)
Рубрики: Землеробство--Грунти--Чорноземи--Мінеральні добрива
   Рослинництво--Цукрові буряки--Вирощування--Сучасний стан та перспективи--Україна

Анотація: Показано, що вміст поживних речовин на чорноземах типових вилугуваних залежав від прямої дії добрив.


Дод.точки доступу:
Карачка, В.П.; Петрова, О.Т.; Галашевський, В.Л.; Одрехівський, А.Ф.; Дубовий, Ю.П.; Климчук, С.М.

Знайти схожі

8.


    Цвей, Я. П.
    Фракційний склад гумусу чорнозему типового в короткоротаційних сівозмінах Лісостепу [Текст] / Я. П. Цвей // Вісник аграрної науки. - 2009. - № 11. - С. 13-15. - Библиогр.: с. 15 (10 назв)
Рубрики: Грунтознавство--Чорноземи--Лісостеп
Анотація: У короткоротаційних сівозмінах зміна фракційного складу гумусу чорноземів типових слабосолонцюватих залежить від насичення сівозміни просапними, зерновими культурами та багаторічними травами.


Знайти схожі

9.


    Цвей, Я. П.
    Вплив способів обробітку грунту на агрофізичні властивості чорнозему типового [Текст] / Я. П. Цвей, Ю. О. Ременюк, О. Б. Хіврич // Вісник аграрної науки. - 2011. - № 9. - С. 15-18. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Грунтознавство--Чорноземи--Обробіток
Анотація: Установлено, що в процесі тривалого сільськогосподарського використання орних земель відбувається ущільнення грунту за глибокої та мілкої оранки. Найбільше ущільнення грунту в шарі 20-30 см спостерігається за мілкої оранки на 12-14 см та плоскорізного обробітку на 20-32 см, що перевищує оптимальні агрофізичні показники чорнозему типового для нормального росту рослин буряків цукрових.


Дод.точки доступу:
Ременюк, Ю.О.; Хіврич, О.Б.

Знайти схожі

10.


    Заришняк, А. С.
    Ефективність добрив і резерви зерно-бурякової сівозміни у відтворенні родючості чорнозему типового [Текст] / А. С. Заришняк, Я. П. Цвей // Вісник аграрної науки. - 2011. - № 12. - С. 10-15. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Грунтознавство--Чорноземи--Лісостеп
Анотація: Установлено, що на чорноземах типових вилугуваних в умовах достатнього зволоження зони Лісостепу України стабілізації балансу гумусу в зерно-буряковій сівозміні досягають при внесенні 12 т гною на 1 га сівозміни площі.


Дод.точки доступу:
Цвей, Я.П.; Іваніна, В.В.; Шиманська, Н.К.

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30  
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)