Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Фідря, О.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 7
Показані документи с 1 за 7
1.


    Фідря, О.
    США у першій половині XIX ст. Громадянська війна [Текст] / О. Фідря // Історія України. - 2002. - листоп. (№ 41). - С. 13-23
Рубрики: Історія США, ХiХ ст.


Знайти схожі

2.
74.268.1Укр
Т86


    Фідря, О. Г.
    Мотиваційно-організаційний етап уроку [Текст] / О.Г. Фідря // Вивчаємо українську мову та літературу. - 2007. - №2. - 7-11 (вкладка "Педагогічна академія пані Софії"). - Библиогр. в конце ст.: 17 назв.
ББК 74.268.1Укр
Рубрики: Українська мова--Методика викладання


Знайти схожі

3.
74.202.5
Ф11


    Фідря, О. Г.
    Виконавчо-діяльнісний етап [Текст] / О.Г. Фідря // Вивчаємо українську мову та літературу. - 2007. - №11. - 2-7 (Вкладка "Педагогічна академія пані Софії") . - Библиогр. в конце ст.: 15 назв.
ББК 74.202.5
Рубрики: Навчальний процес--Організація
   Урок--Етап

Анотація: Загальні підходи до організації виконавчо-діяльнісного етапу. Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів у рамках комунікативно-діалогової та ігрової моделей.


Знайти схожі

4.


    Фідря, О.
    Просторова компетенція й картографічні вміння та навички у шкільних курсах історії Стаття перша [] : методичний матеріал / О. Фідря, Н. Фідря // Історія в школах України. - 2008. - № 5. - С. 25-30. - бібліограф.: 15 назв.
Рубрики: Викладання історії в школі--Робота з картою
Кл.слова (ненормовані):
простір -- історизм -- історична карта -- компетенція
Анотація: Сучасна методика викладання історії проголошує гасло "... жодного уроку історії без карти чи інших картографічних засобів!" Представлена стаття є першою у циклі з трьох статей. В ній розглядаються такі питання: 1) Просторова компетенція ("географічний простір" та "історичний простір"); 2) Представлення просторової компетенції у Державному стандарті та навчальних програм з історії; 3) Порівняльна характеристика географічних та історичних карт як основних ресурсів, що використовуються для формування просторової компетенції учнів.


Дод.точки доступу:
Фідря, Н.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

5.


    Фідря, О.
    Просторова компетенція й картографічні вміння та навички у шкільних курсах історії. Стаття друга [Текст] : методичний матеріал / О. Фідря, Н. Фідря // Історія в школах України. - 2008. - № 7-8. - С. 43-47. - бібліограф.: 7 назв.
Рубрики: Історична освіта в школі --Методика викладання--Робота з картою
Кл.слова (ненормовані):
картографічні навички -- історичний процес -- карта
Анотація: В статті йдеться про картографічні навички та вміння, які необхідно сформувати вчителю історії для того, щоб учні могли враховувати географічний чинник для пояснення історичного процесу.


Дод.точки доступу:
Фідря, Н.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

6.


    Фідря, О.
    Просторова компетенція та картографічні вміння й навички у курсах шкільної історії [Текст] : стаття третя / О. Фідря, Н. Фідря // Історія в школах України. - 2008. - № 11-12 . - С. 26-32.
Рубрики: Методика викладання Історії
Кл.слова (ненормовані):
просторова компетенція -- картографічні вміння -- шкільний курс історії -- робота з картою
Анотація: Стаття розглядає проблему процесу формування картографічних умінь учнів у процесі вивчення шкільного курсу історії.


Дод.точки доступу:
Фідря, Н.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

7.


    Фідря, О.
    Просторова компетенція та картографічні вміння й навички у курсах шкільної історії. [Текст] : стаття четверта / О. Фідря, Н. Фідря // Історія в школах України. - 2009. - № 5. - С. 17-24. - Бібліогр.: 17 назв. - Зміст: 1. Природничо-географічні фактори історичного розвитку в академічній історії та шкільних історичних курсах ; 2. Загальні підходи до формування картоаналітичних умінь на уроках історії ; 3. Етапи та особливості навчання учнів аналізувати карту ; 4. Приклади типових завдань
Рубрики: Суспільствознавча освіта--Зміст, форми, методи
Анотація: В статті йдеться про визнання впливу природно-географічних чинників на історичних процес і врахування їх при встановленні причин виникнення, змін та перебігу історичних подій і явищ.


Дод.точки доступу:
Фідря, Н.

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)