Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Федорова, Надія$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 9
Показані документи с 1 за 9
1.


    Федорова, Надія.
    Основні підходи до забезпечення захисту прав на телеформат у США [Текст] / Н. Федорова // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2016. - № 6. - С. 31-38. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Телевізори--Забезпечення--Захист прав--США
Анотація: Автор цієї статті досліджує майнові та немайнові права на телеформат. У своїх дослідженнях розкриває формат, як самостійний продукт ринку, що потребує обгрунтованого правового захисту.


Знайти схожі

2.


    Федорова, Надія.
    Види телеформату, як об'єкта права інтелектуальної власності [Текст] / Надія Федорова // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2017. - № 6. - С. 39-43. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інтелектуальна власність--Авторське право--Телеформат
Анотація: У статті розглянута загальна характеристика телевізійних форматів і виділено декілька основних його видів: scipted tv (формат на основі сценарію) та nonscipted tv (формат без сценарію).


Знайти схожі

3.


    Федорова, Надія.
    Телеформат як складова ринку інформаційних ресурсів. Трансляція та ретрансляція програм [Текст] / Надія Федорова // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2018. - № 5. - С. 11-17. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інформаційні ресурси--Телеформат--Трансляція програм
Анотація: У статті розглянуто телеформат як складову ринку інформаційних ресурсів. Проаналізовано трансляцію та ретрансляцію програм у контексті телеформату. Розглянуто досвід ЄС у сфері трансляції та ретрансляції програм і перспективи для України. Запропоновані пропозиції щодо вдосконалення законодавства, а саме зміна та доповнення термінології, такої як "трансляція" та "відтворення".


Знайти схожі

4.


    Федорова, Надія.
    Директива про повернення культурних об'єктів, незаконно вивезених з території держав-членів ЄС [Текст] / Надія Федорова // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2018. - № 6. - С. 83-92. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Культурні цінності--Незаконне переміщення--Україна--Європейський Союз
Анотація: У статті досліджується розвиток правового механізму вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей з України в ЄС. Розглянуто механізм оформлення законного переміщення пам'яток історії та культури з меж митної території та на територію України.


Знайти схожі

5.


    Федорова, Надія.
    Майнові інтереси виробників телевізійного формату [Текст] / Надія Федорова // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2019. - № 2. - С. 17-23. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Авторське право--Майнові інтереси--Телеформат
Анотація: У статті розглянуто майнові інтереси виробників телевізійного формату. Визначено, хто може бути виробником телевізійного формату. Досліджено законодавчі положення, покликані захищати права та майнові інтереси продюсерів аудіовізуальних творів (у тому числі й телевізійних форматів). Закцентовано увагу на правах авторів і виконавців.


Знайти схожі

6.


    Федорова, Надія.
    Телеформат чи телепрограма? [Текст] / Надія Федорова // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2020. - № 1. - С. 13-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Телебачення--Телеформат--Дослідження
Анотація: У статті розглянуто природу телеформату. Проаналізовано термін «формат», досліджено, що він поширився в телевізійному середовищі як професійний, робочий термін на початку XXI століття. Розглянуто відмінності телеформату від телепередачі. Виокремлено два основних типи телеформатів. Зроблено висновок, що телеформат — це складний об’єкт телевізійного виробництва, що являє собою сукупність певних елементів, комбінація яких є характерною саме для цього телевізійного продукту та яка надає йому здатності до ідентифікації серед інших однорідних об’єктів.


Знайти схожі

7.


    Федорова, Надія.
    Правове регулювання діяльності рекламних агентств у контексті права інтелектуальної власності [Текст] / Надія Федорова // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2021. - № 3. - С. 5-10. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Рекламні агенства--Інтелектуальна власність--Правове регулювання--Рекламне законодавство
Анотація: У статті розкрито правові засади регулювання реклами, відносини між суб’єктами рекламної діяльності в контексті права інтелектуальної власності, правове регулювання відносин у сфері реклами, зокрема розглянуто види договорів у рекламній діяльності. Обґрунтовано необхідність удосконалення правового регулювання рекламної діяльності. Розглянуто специфіку правовідносин, що виникають у зв’язку зі створенням та розповсюдженням реклами. Досліджено аспекти немайнових прав інтелектуальної власності (права на ім’я та права на збереження цілісності твору).


Знайти схожі

8.


    Fedorova, Nadiia.
    The structure of the television format and the characteristics of its elements as an audiovisual work [Текст] / Nadiia Fedorova // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2022. - № 1. - С. 28-34. - Текст англ. мовою. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Телеформат--Аудіовізуальний твір--Авторське право
Анотація: У статті розкриті питання щодо такого складного об'єкту авторського права як телеформат. Телеформат розглядається як вид аудіовізуального твору, аналізується його структура та характеристика його елементів. Проаналізовано чинне законодавство та судову практику, обгрунтовано, що елементи телеформату мають характеризуватися ознаками оригінальності, унікальності, та неповторності.


Дод.точки доступу:
Федорова, Надія

Знайти схожі

9.


    Федорова, Надія.
    Реклама як об'єкт авторського права [Текст] / Надія Федорова // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2022. - № 2. - С. 33-38. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Реклама--Авторське право
Анотація: У статті розкрито питання щодо такого складного об'єкта авторського права як реклама. Проаналізовано чинне законодавство та судову практику, обгрунтовано, що елементи реклами повинні характерезуватися ознаками оригінальності, унікальності та неповторності. Визначено, що окремі елементи реклами можуть отримувати самостійну правову охорону як нормами авторського права, так і поза межами авторського права.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)