Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Татенко, В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 8
Показані документи с 1 за 8
1.


    Татенко, В. О.
    Ще раз про предмет психологічної науки [Текст] / В.О. Татенко // Практична психологія та соціальна робота. - 2004. - № 6. - С. 6-8. - Бібліогр.: 16 назв.
Рубрики: Психологія--Предмет--Вивчення


Знайти схожі

2.


    Татенко, В.
    Ніжність як прояв людської душі і предмет психологічного дослідження [Текст] / В. Татенко // Соціальна психологія. - 2009. - № 5. - С. 15-34
Рубрики: Психологія особистості--Ніжність


Знайти схожі

3.


    Татенко, В.
    Канонічна психологія Володимира Роменця: вчинок, історія, особистість / В. Татенко, Т. Титаренко // Психологія і суспільство. - 2011. - № 2. - С. 22-38
Кл.слова (ненормовані):
ситуація -- мотивація -- дія -- післядія -- Роменець В. А. -- канонічна психологія -- вчинок -- самотворення
Анотація: В дослідженні теоретико-методологічному обгрунтуванню підлягають 3 джерела-витоки канонічної психології як самобутнього перспективного напряму розвитку світової психологічної думки кінця 19 століття, фундатором якого є видатний український учений Володимир Андрійович Роменець.

Утримувачі документа:
КДПУ ім. В. Винниченка : вул. Шевченка, 1

Дод.точки доступу:
Титаренко, Т.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

4.


    Татенко, В. О.
    Методологічні проблеми сучасної психології [Текст] / В. О. Татенко // Педагогіка і психологія. - 2012. - № 1. - С. 14-21. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Психологія--Методологічні проблеми
Анотація: Йдеться про методологічні проблеми сучасної психології.


Знайти схожі

5.


    Татенко, В. О.
    Методологічні проблеми сучасної психології [Текст] / В. О. Татенко // Педагогіка і психологія. - 2012. - № 2. - С. 11-18. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Психологія--Методологічні проблеми
Анотація: Порушено питання потреби та можливості формування й розвитку цілісного уявлення про метод психології. Зауважено, що синтез методологічних підходів і методичних моделей, використовуваних у дослідженні психіки, є лише одним із варіантів та однією з умов розроблення нових методологічних проектів.


Знайти схожі

6.


    Татенко, В. О.
    Наукова психологія про душу і дух людський [Текст] / В. О. Татенко // Вісник Київського інституту бізнесу та технологій. - 2012. - № 3 (19). - С. 20-25. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Психологія--Наука


Знайти схожі

7.


    Татенко, В. О.
    Суб'єктна парадигма в українській та російській психології: історія, проблеми, перспективи розвитку [Текст] / В. О. Татенко // Педагогіка і психологія. - 2014. - № 2. - С. 57-67. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Психологія--Суб'єктна парадигма
Анотація: Проаналізовано й зіставлено окремі здобутки українських і російських психологів у розробленні суб'єктної парадигми, розглянуто проблемні питання розвитку людини як суб'єкта психічного життя в онтогенезі. Як перспективний крок у розвитку вчення про суб'єктну природу людини запропоновано розробку суб'єктно-вчинкового підходу, з позицій якого здійснено спробу довизначення предмета психології.


Знайти схожі

8.


    Татенко, В. О.
    Феномен соціалізації в контексті суб'єктно-вчинкового підходу [Текст] / В. О. Татенко // Педагогіка і психологія. - 2015. - № 3. - С. 44-52. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціалізація--Теорія
Анотація: Представлено результати теоретично-методологічного дослідження процесу соціалізації з позицій суб'єктно-вчинкового підходу. Положення про суб'єктно-суб'єктну взаємодію та спільний учинок розглядаються як базові у дослідженні цього процесу. Обгрунтовується думка про суб'єктну готовність до вчинку як сутнісний критерій соціалізованості людини.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)