Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Тарасевич, Т. Ю.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Тарасевич, Т. Ю.
    Кримінальна відповідальність за доведення до банкрутства окремих суб’єктів господарської діяльності. [Текст] / Т. Ю. Тарасевич // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 2. - С. 378-382. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банкрутство--Доведення до банкрутства--Кримінальна відповідальність
   Економічні злочини--Доведення до банкрутства--Кримінальна відповідальність

Кл.слова (ненормовані):
злочин -- криміналізація -- суб’єкт господарської діяльності
Анотація: У статті проведено розмежування фінансової неспроможності та банкрутства, яке є визнаною господарським судом неспроможністю боржника задовольнити грошові вимоги кредиторів інакше, ніж через застосування ліквідаційної процедури. Законодавство України про кримінальну відповідальність за доведення до банкрутства передбачає покарання у вигляді штрафу від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права займатися певною діяльністю на строк до трьох років.


Дод.точки доступу:
Лазаренко, В. В.
Є примірники у відділах:
(05.02.2021р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

2.


    Тарасевич, Т. Ю.
    Правове регулювання біометричної ідентифікації особи: національні тенденції та зарубіжний досвід [Текст] / Т. Ю. Тарасевич // Часопис Київського університету права. - 2021. - № 2. - С. 281-286. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Ідентифікація людини--Біометрична ідентифікація
   Права людини--Біометрична ідентифікація--Правове регулювання

Кл.слова (ненормовані):
цифровізація -- біометричні технології -- генетична інформація -- юридична відповідальність
Анотація: У статті досліджено питання ідентифікації особи крізь призму її біометричних даних. Наголошено, що однією із застосовуваних технологій біометричної ідентифікації людини, поряд з використанням статистичних параметрів, є ідентифікація на основі її динамічних біометричних характеристик. Головною проблемою біометричної ідентифікації щодо статичних біометричних даних є те, що такими даними нескладно незаконно заволодіти і скористатися, що підтверджує необхідність реалізації принципу конфіденційності для правовідносин у сфері ідентифікації із встановленням режиму таємниці ідентифікації, зокрема для такого виду інформації. З огляду на це фундаментальна проблема, пов’язана з використанням відкритих біометричних даних, полягає в тому, що вони не є секретними. Звести до мінімуму недоліки методів біометричної ідентифікації можливо за допомогою розробки і застосування алгоритмів, заснованих на пред’явленні випадково сформованих ключових ознак з біометричної бази еталонів користувачів.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)