Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Сірик, З. О.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Сірик, З. О.
    Адміністративно-територіальний устрій Франції: актуальний досвід для України [Текст] / З. О. Сірик // Регіональна економіка. - 2015. - № 3. - С. 116-124. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Адміністративне право--Адміністративна реформа
   Адміністративне право України--Зарубіжний досвід

   Адміністративно-територіальний устрій--Європейський досвід

   Державне управління--Децентралізація

   Місцеве самоврядування

Кл.слова (ненормовані):
Місцеве самоврядування -- Виконавча влада -- Територіальне утворення
Анотація: Проведено аналіз адміністративно-територіального устрою Франції, розкито особливості побудови органів місцевого самоврядування.


Знайти схожі

2.


    Сірик, З. О.
    Економічний розвиток і співробітництво територіальних громад [Текст] / З. О. Сірик // Регіональна економіка. - 2016. - № 3. - С. 34-42. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Регіональна економіка--Розвиток регіонів--Україна
   Територіальні громади--Спіробітництво--Нормативно-правове регулювання--Україна

   Місцеве самоврядування--Місцеві бюджети

Кл.слова (ненормовані):
Бюджет місцевий -- Громада спроможна -- Самоврядування
Анотація: Розкрито основні проблеми економічного розвитку територіальних громад. Досліджено основні характеристики системи співробітництва територіальних громад для підвищення рівня їх спроможності.


Знайти схожі

3.


    Жук, П. В.
    Інвестиційний потенціал територіальних громад: суть поняття та питання управління [Текст] / П. В. Жук, З. О. Сірик // Регіональна економіка. - 2017. - № 2. - С. 16-22. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Місцеве самоврядування--Територіальні громади
   Інвестиції--Регіональний ринок

   Інвестиції--Інвестиційний клімат

Кл.слова (ненормовані):
Імідж -- Промоція -- Посередництво -- Програма розвитку
Анотація: Здійснено аналіз наукових підходів. Досліджено структуру інвестиційного потенціалу територіальної громади та виділено його основні чинники. Розроблено схему управління інвестиційним потенціалом на рівні територіальної громади.


Дод.точки доступу:
Сірик, З. О.

Знайти схожі

4.


    Сірик, З. О.
    Реформування адміністративно-територіального устрою України в контексті європейського досвіду [Текст] / З. О. Сірик // Регіональна економіка. - 2019. - № 4. - С. 152-165 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Адміністративно-територіальний устрій--Реформа--Україна
Кл.слова (ненормовані):
адміністративно-територіальний устрій -- імплементація закордонного досвіду -- об’єднані територіальні громади -- реформа
Анотація: Висвітлено процеси проведення реформи адміністративно-територіального устрою в Україні, виявлено її здобутки і проблеми. Оцінено проведення реформування адміністративно-територіального устрою та виявлено проблематику його здійснення у країні. Охарактеризовано основні здобутки реформи адміністративно-територіального устрою у державі. Наведено динаміку середньої кількості територіальних громад, що об’єднались у одну об’єднану територіальну громаду за 2015-2018 рр. Доведена важливість проведення реформи у контексті інтеграції країни до Європейського Союзу і досліджено досвід країн-членів ЄС щодо реформування адміністративно-територіального устрою з акцентом на країни постсоціалістичного типу. Запропоновано шляхи удосконалення реформи адміністративно-територіального устрою в Україні та розв’язання її проблем на основі імплементації закордонного досвіду.


Знайти схожі

5.


    Сірик, З. О.
    Поняття та складові фінансово-інвестиційного забезпечення місцевого самоврядування [Текст] / З. О. Сірик // Регіональна економіка. - 2020. - № 1. - С. 100-112 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Місцеве самоврядування--Реформування--Україна
Кл.слова (ненормовані):
місцеве самоврядування -- реформи -- територіальні громади -- фінансово-інвестиційне забезпечення -- фінансові ресурси
Анотація: Встановлено, що формування фінансово-інвестиційного забезпечення місцевого самоврядування безпосередньо впливає на спроможність територіальної громади, яка повинна володіти фінансовими, матеріальними та іншими ресурсами в обсязі, достатньому для ефективної реалізації завдань та функцій місцевої влади, надання соціальних послуг населенню на рівні, передбаченому загальнодержавними стандартами. Обгрунтовано, що розширення повноважень органів місцевого самоврядування, наділення їх більшою самостійністю вимагають від останніх більшої відповідальності у сфері реалізації фінансово-інвестиційної політики на місцях, формування умов для здійснення економічної діяльності та розвитку ділової активності всіма суб’єктами господарювання, підтримання сприятливого інвестиційного клімату в регіоні. На основі аналізу наведених підходів щодо визначення суті термінів «фінансове забезпечення» та «інвестиційне забезпечення» в контексті особливостей діяльності органів місцевого самоврядування під поняттям «фінансово-інвестиційне забезпечення місцевого самоврядування» запропоновано розуміти його як сукупність можливостей та заходів щодо розподілу та використання фінансових ресурсів та ресурсів територій з метою створення умов, необхідних для ефективного функціонування органів місцевого самоврядування та реалізації їхніх повноважень.


Знайти схожі

6.


    Сірик, З. О.
    Ефективність використання механізмів співробітництва територіальних громад в умовах децентралізації влади [Текст] / З. О. Сірик // Регіональна економіка. - 2020. - № 2. - С. 17-32 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Децентралізація--Місцеве самоврядування--Україна
Кл.слова (ненормовані):
децентралізація влади -- територіальні громади -- місцеве самоврядування -- співробітництво -- проекти
Анотація: Проаналізовано нормативно-правові акти, спрямовані на підтримку співробітництва територіальних громад в умовах децентралізації влади. Визначено особливості співробітництва територіальних громад. Здійснено моніторинг статистичної інформації, на основі чого згруповано та охарактеризовано інформацію про стан співробітництва територіальних громад України за 2015-2019 рр. Зроблено висновки щодо такого співробітництва. Розглянуто механізми співробітництва територіальних громад. Висвітлено переваги та позитивні ефекти, які громади можуть отримати за умови якісного співробітництва. Визначено суть спільних проєктів. Побудовано концептуальну схему проєкту співробітництва територіальних громад. Запропоновано шляхи подолання проблем і заходи з активізації співробітництва територіальних громад.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)