Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Супрович, Т.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Супрович, Т.
    Діагностика маститів на ранньому етапі постнатального онтогенезу [Текст] / Т. Супрович, В. Влізло // Тваринництво України. - 2013. - № 11. - С. 22-26 : ілюстр. - Бібліогр.: с. 25-26
Рубрики: Тваринництво
   Велика рогата худоба

   Онтогенез

Кл.слова (ненормовані):
мастит -- антигени ГКГ -- статусметрія -- лімфоцитарні маркери -- постнатальний онтогенез
Анотація: Одним із шляхів зниження захворюваності тварин на мастити є використання в молочному стаді стійких до ураження вимені корів і вибракування з нього сприйнятливих ще на ранньому етапі постнатального онтогенезу. Зважаючи на те, що більшість захворювань є генетично обумовленими, для вирішення поставленого завдання можна використовувати антигени гістосумісності. Для індивідуальної оцінки схильності корів до захворювань вимені на основі методу статусметрії розроблено лінійну модель, до якої увійшли 17 антигенів гістосумісності.


Дод.точки доступу:
Влізло, В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Супрович, Т.
    Розподіл алелів гена BOLA-DRB3.2 у корів української червоно-рябої молочної породи при маститах [Текст] / Т. Супрович // Тваринництво України. - 2015. - № 11. - С. 15-19 : рис., табл. - Бібліогр.: с. 19
Рубрики: Тваринництво--Корови--Селекція
   Корови--Хвороби--Генетика

Кл.слова (ненормовані):
мастит -- алелі -- ген BoLA-DRB3.2 -- ПЛР-ПДРФ -- алель-специфічна ПЛР
Анотація: Наведено результати вивчення розподілу алелів BoLA-DRB3.2 серед корів української червоно-рябої молочної породи. Представлено дослідження 117 зразків крові від тварин даної породи. Наявність алелів гена BoLA-DRB3.2 визначали за допомогою ПЛР-ПДРФ і алельспецифічної ПЛР. В дослідженій вибірці визначається 22 алеля. У корів дослідженої породи тісний зв'язок із сприйнятливістю до маститів мають алелі *07 і *08. Алелі *22 та *24 асоціюються зі стійкістю до маститів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


   
    Молекулярно-генетичний моніторинг у системі збереження генетичних ресурсів тварин [Текст] / К. В. Копилов, О. І. Метлицька, Н. Б. Мохначова, Т. М. Супрович // Вісник аграрної науки. - 2016. - № 6. - С. 43-47. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Генетика тварин--Генетичні ресурси
Анотація: Розроблено теоретичні підходи щодо доцільності застосування сучасних молекулярно-генетичних методів досліджень у рамках проведення генетичного моніторингу в системі збереження генетичних ресурсів тварин.


Дод.точки доступу:
Копилов, К. В.; Метлицька, О. І.; Мохначова, Н. Б.; Супрович, Т. М.

Знайти схожі

4.


    Приліпко, Т.
    Продуктивність та обмін речовин у ярок при згодовуванні протеїново-мінеральної добавки з аквакультури [Текст] / Т. Приліпко, Т. Супрович, О. Шутяк // Тваринництво України. - 2019. - № 3/4. - С. 40-43 : іл., табл. - Бібліогр.: с. 42-43
УДК
Рубрики: Вівці--Годівля--Мінеральні корми
Кл.слова (ненормовані):
кормові добавки -- комбікорми -- годування овець
Анотація: Наведені результати досліджень вивчення хімічного складу аквакультури річки Дністер та розробки норм і способів включення в раціон, можливості заміни зернових та інших компонентів у складі комбікорму, ефективність згодовування вівцям. Встановлено, що за вмістом елементів живлення, зокрема протеїну і мінеральних речовин, аквакультуру можна класифікувати як протеїново-мінеральну добавку. Введення добавки до раціону сприяло тому, що середньо-добовий приріст живої маси ярок II дослідної групи був вищим від контрольних аналогів на 4,3 %, III дослідної групи - на 5,2 (Р>5), IV - на 10,1 (Р<0,05) і V - на 2,4 % (Р>0,05). Причому найбільший приріст живої маси (103,2 г/за добу) мали ярки IV дослідної групи, і в комбікормі яких частка ПМДА складала 15 % (за масою). При цьому ярки дослідних груп дещо краще використовували поживні речовини корму. Витрати кормів на 1 кг приросту живої маси у них були на 6,5-8,4 % меншими. За настригом митої вовни ярки II-Vдослідних груп перевершували контрольних тварин на 10-220 г, або 0,3-6,3 % (Р>0,05).


Дод.точки доступу:
Супрович, Т.; Шутяк, О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)