Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Степанова, О. В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 9
Показані документи с 1 за 9
1.


    Павлюк, К. В.
    Розвиток державно-приватного партнерства у сфері охорони здоров'я [Текст] / К. В. Павлюк, О. В. Степанова // Фінанси України. - 2011. - № 2. - С. 43-55. - Библиогр.: 12 назв
Рубрики: Охорона здоров'я--Державно-приватне партнерство
Анотація: Обгрунтовано роль і місце державно-приватного партнерства у фінансуванні системи охорони здоров'я в Україні, проведено аналітичний огляд світового досвіду проектів такого партнерства в медичній галузі. Запропоновано напрями модернізації фінансування системи охорони здоров'я в Україні на основі розвитку механізмів державно-приватного партнерства.


Дод.точки доступу:
Степанова, О.В.

Знайти схожі

2.


    Степанова, О. В.
    Реформування системи охорони здоров'я у США [Текст] / О. В. Степанова, І. В. Іголкін // Фінанси України. - 2012. - № 3. - С. 69-82. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Охорона здоров"я--Реформування--США
Анотація: Досліджено трансформацію ролі держави та приватного сектору в процесі реформування системи здоров'я у США, проаналізовано основні проблеми її організації й фінансування.


Дод.точки доступу:
Іголкін, І.В.

Знайти схожі

3.


    Павлюк, К. В.
    Модернізація системи соціального захисту в контексті накопичення соціального капіталу в Україні [Текст] / К. В. Павлюк, О. В. Степанова // Фінанси України. - 2012. - № 6. - С. 15-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціальний захист населення--Модернізація--Україна
Анотація: Досліджено основні напрями сучасної модернізації системи соціального захисту населення в Україні. Проведено аналітичний огляд світового досвіду викликів та перспектив модернізації соціального захисту.


Дод.точки доступу:
Степанова, О.В.

Знайти схожі

4.


    Павлюк, К. В.
    Децентралізація в системі фінансування охорони здоров'я [Текст] / К. В. Павлюк, О. В. Степанова // Фінанси України. - 2015. - № 4. - С. 67-85. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Охорона здоров'я--Фінансування--Децентралізація
Анотація: У статті розглянуто теоретичне підгрунтя децентралізації як напряму теорії економіки суспільного сектору, її переваги й недоліки в умовах домінування різних систем охорони здоров'я, а також імовірні ризики.


Дод.точки доступу:
Степанова, О.В.

Знайти схожі

5.


    Степанова, О. В.
    Фіскальний простір для системи охорони здоров’я : сучасні підходи до формування та діагностика [Текст] / О. В. Степанова // Статистика України. - 2018. - № 2. - С. 62-71 : граф.; рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бюджетна система--Витрати державного бюджету--Фінансування охорони здоров'я
   Податкова система--Фіскальний простір

Анотація: Проведено аналітичний огляд теоретичних підходів до визначення сутності поняття "фіскальний простір для системи охорони здоров’я". Проаналізовано структуру й обсяги державного фінансування системи охорони здоров’я в країнах ОЕСР. Визначено доцільність діагностики потенціалу формування фіскального простору для охорони здоров’я у взаємозв’язку з показниками середньострокової та довгострокової фіскальної стійкості.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Степанова, О. В.
    Фіскальна стійкість в умовах становлення економіки довголіття [Текст] / Степанова О. В. // Економіка і прогнозування. - 2019. - № 1. - С. 35-50. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фіскальна стійкість--Охорона здоров'я--Демографічне старіння
Анотація: Оцінюється вплив зростання витрат на охорону здоров'я внаслідок демографічного старіння населення в Україні на фіскальну стійкість.


Знайти схожі

7.


    Степанова, О. В.
    Держава добробуту та сучасні процеси трансформації фіскального простору [Електронний ресурс] / О. В. Степанова. - Електрон. журн. // Економіка та держава. - 2019. - № 2. - С. 82-87 : граф.; табл. - Бібліогр. с. 86-87 (17 назв)
Рубрики: Соціальна сфера--Державні фінанси--Економічна безпека
Анотація: У статті досліджено засади функціонування держави добробуту в умовах трансформації фіскального простору. Окреслено теоретико-методологічні проблеми дослідження держави добробуту на сучасному етапі, а саме: відсутність єдиних теоретичних і методологічних підходів до трактування держави добробуту та універсального набору її критеріїв та ознак; проблема існування різних форм держави добробуту та функцій, що нею надаються та фінансуються в історичному контексті; вибір оптимальних форм фінансування соціальних функцій у різних типах держави добробуту; існування різних синонімів визначення поняття "держава добробуту", що створює передумови до формування різних підходів до дослідження засад її формування та діяльності. Визначено, що трансформація фіскального простору для фінансування соціальних функцій спричинена рядом глобальних та національних факторів, основними серед яких є такі: етап циклу економічного розвитку країни; роль держави у країні; потенціал фіскального простору та фіскальна стійкість; історична традиція та існуюча в країні модель соціального захисту; структура економіки та рівень зайнятості у країні; науково-технічний прогрес та цифровізація економіки; очікування населення щодо виконання державою соціальних функцій; рівень впливу глобальних економічних та соціальних тенденцій на національну економіку та соціальну сферу; поява нових вразливих верств населення; демографічне старіння населення; зростання нерівності протягом життєвого циклу людини та ін. Показано, що внаслідок впливу домінуючих факторів на державу добробуту, її функціонування відбувається в період фіскальної експансії, який змінюється періодом фіскального скорочення. Виявлено, що у період світової фінансово-економічної різні країни використовували заходи циклічного та контрциклічного фінансування соціальних функцій. Систематизовано основні суперечності — чинники сучасного тиску на державу добробуту та ключові ознаки "мінімізації" сучасної держави добробуту. Зроблено припущення про існування кризи держави добробуту. Досліджено перспективні напрями та механізми зміни підходів до фінансування соціальних функцій держави як основи держави добробуту.

Перейти к внешнему ресурсу: Степанова, О.В.

Знайти схожі

8.


    Степанова, О. В.
    Пандемія COVID-19 та фіскальна стійкість [Текст] / О. В. Степанова // Економіка і прогнозування. - 2020. - № 2. - С. 7-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Пандемія--COVID-19--Фіскальна стійкість--Охорона здоров'я
Анотація: Досліджено процеси впливу пандемії COVID-19 на фінансування системи охорони здоров'я, виявлено основні виклики стабільності фінансових механізмів постпандемічного розвитку охорони здоров'я. Обгрунтовано особливості кризи фінансування системи охорни здоров'я в умовах розгортання поточної пандемії, подальшої економічної рецесії та зниження фіскальної стійкості. Систематизовано світову практику фіскального реагування на прояви пандемії COVID-19 та проведено оцінку обсягів відповідного фінансування у країнах зі страховими та бюджетними системами фінансування охорони здоров'я.


Знайти схожі

9.


    Степанова, О. В.
    Законодавчі аспекти та практична реалізація сортування твердих побутових відходів в Україні [Текст] / О. В. Степанова, А. С. Хоменко // Бібліотека всеукраїнської екологічної ліги. - 2019. - № 10: Роздільне збирання побутових відходів. - С. 13-18. - Бібліогр. в кінці ст. . - Серія "Стан навколишнього середовища"
Рубрики: Побутові відходи--Сортування--Законодавчі аспекти--Україна


Дод.точки доступу:
Хоменко, А. С.

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)