Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Сидорович, Марина$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Сидорович, Марина.
    Теоретичні знання з біології у формуванні наукової картини світу [Текст] / М. Сидорович // Біологія і хімія в школі. - 2007. - № 2. - С. 17-22. - Бібліогр.: 14 назв.
Рубрики: Методи навчання--Біологія
Анотація: З'ясовується роль теоретичних бібліотечних знань щодо завдань та структура БКС (біологічної картини світу). Розглянуто сучасні уявлення про структуру ПНКС та схематично змальована структура БКС.


Знайти схожі

2.


    Сидорович, Марина.
    Формування системних знань про організм в учнів основної школи [Текст] / Марина Сидорович // Біологія і хімія в сучасній школі. - 2012. - № 2. - С. 16-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Методика навчання--Біологія
Анотація: Стаття присвячена аналізу системних знань, як одному з провідних дидактичних принципів, на якому ґрунтується сучасний навчальний процес, зокрема з природничих дисциплін.


Знайти схожі

3.


    Сидорович, Марина.
    Узагальнення знань учнів з біології клітини [Текст] / Марина Сидорович // Біологія і хімія в рідній школі. - 2015. - № 4. - С. 18-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Методика викладання біології--Узагальнення знань
Анотація: Формування уявлень про системну організацію клітини є вкрай важливим для узагальнення знань учнів, особливо профільної школи, щодо біології клітини.


Знайти схожі

4.


    Сидорович, Марина.
    Фундаменталізація змісту шкільної біологічної освіти [Текст] / Марина Сидорович // Біологія і хімія в рідній школі. - 2016. - № 6. - С. 28-30. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Шкільна освіта--Зміст біологічної освіти учнів--Шкільний курс біології
Анотація: Колектив українських дидактиків під фундаменталізацією освіти розуміє спрямованість її змісту на методологічні, інваріативні елементи знань, що сприяють ініціативі, розвитку і реалізації інтелектуального і творчого потенціалу учнів.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)