Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Селіверстов, В. В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Селіверстов, В. В.
    Аналіз впливу окремих інструментів монетарної політики на темпи інфляції в Україні [Текст] / В. В. Селіверстов // Фінанси України. - 2012. - № 4. - С. 41-49. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Монетарна політика--Інфляція--Україна
   Інфляція--УКРАЇНА

Анотація: Проаналізовано особливості впливу окремих інструментів монетарної політики на темпи інфляції в Україні, а також на величину грошової маси з допомогою розрахунку відповідних коефіцієнтів кореляції й детермінації.


Знайти схожі

2.


    Селіверстов, В. В.
    Особливості забезпечення цінової стабільності в Україні [Текст] / В. В. Селіверстов // Фінанси України. - 2014. - № 5. - С. 74-85. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цінова стабільність--Україна
Анотація: Зміни у світовій економіці спонукають до пошуку нових підходів до подолання проблем, пов'язаних із ціновою стабільністю, що в більшості країн досягається за рахунок використання монетарного трансмісійного механізму. Останніми роками вплив монетарних інструментів на цінову стабільність був об'єктом дослідження багатьох вітчизняних і зарубіжних учених, однак регресійному моделюванню впливу інструментів монетарної політики на інфляційні процеси в Україні приділялася недостатня увага. З огляду на це, метою статті є аналіз ефективності впливу монетарних інструментів на темпи інфляції шляхом побудови регресійних моделей.


Знайти схожі

3.


    Селіверстов, В. В.
    Вплив інструментів грошово-кредитної політики Банку Англії на рівень інфляції [Текст] / В. В. Селіверстов // Фінанси України. - 2014. - № 7. - С. 87-98. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Грошово-кредитна політика--Інфляція--Англія
Анотація: У сучасних умовах розвитку світових фінансів великого значення набуває дослідження особливостей забезпечення засобами грошово-кредитної політики цільового рівня інфляції з метою стимулювання економічної активності країни. У статті зроблено спробу зорієнтуватися в цих непростих проблемах шляхом побудови на першому етапі аналізу регресійної моделі, а на другому- векторної моделі авторегресії.


Знайти схожі

4.


    Селіверстов, В. В.
    Особливості впливу інструментів монетарної політики центральних банків на цінову стабільність [Текст] / В. В. Селіверстов // Фінанси України. - 2015. - № 3. - С. 45-58. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Монетарна політика--Центральні банки
Анотація: У сучасних умовах розвитку світових фінансів великого значення набуває дослідження особливостей впливу традиційних і нетрадиційних монетарних інструментів основних центральних банків на цінову стабільність. У статті зроблено спробу зорієнтуватися в цих проблемах шляхом побудови на першому етапі аналізу регресійних моделей, а на другому- векторних моделей корекції регресійних залишків (VEC-моделей).


Знайти схожі

5.


    Селіверстов, В. В.
    Роль часових лагів у впливі монетарної політики ФРС США на темпи інфляції [Текст] / В. В. Селіверстов // Фінанси України. - 2015. - № 7. - С. 115-125. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Монетарна політика--Зарубіжні країни--США
Анотація: Протягом останніх років особливості впливу грошово-кредитної політики на забезпечення цільового рівня темпів інфляції привертають неабияку увагу вчених і фінансистів-практиків. У сучасних умовах розвитку світових фінансів великого значення набуває дослідження ролі часових лагів у впливі монетарної політики ФРС США на темпи інфляції. У статті зроблено спробу зорієнтуватися в проблемах, пов'язаних із визначенням ролі часових лагів у реалізації грошово-кредитної політики за допомогою регресійних і авторегресійних моделей, шляхом побудови на першому етапі аналізу регресійних моделей, а на другому- векторної моделі корекції регресійних залишків (VEC-моделі).


Знайти схожі

6.


    Селіверстов, В. В.
    Особливості реалізації монетарної політики центральними банками Канади, Австралії, Південної Кореї та Ізраїлю [Текст] / В. В. Селіверстов // Фінанси України. - 2017. - № 5. - С. 95-109. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Монетарна політика--Центральні банки
Анотація: В сучасних умовах розвитку вітчизняної фінансової системи, коли Національним банком України пріоритетом грошово-кредитної політики визначено режим інфляційного таргетування, на особливу увагу заслуговує досвід забезпечення цінової стабільності центральними банками економічно розвинутих країн.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)