Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Рябченко, Володимир$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Рябченко, Володимир.
    Знання - сила чи слабкість в нестабільному і розбалансованому світі? [Текст] / В. Рябченко // Вища освіта України. - 2006. - № 4. - С. 41-47. - Библиогр.: с. 46 (4 назв.)
Рубрики: Філософія освіти
   Глобалізація освіти

   Інформаційне суспільство

Анотація: Що сильніші людські знання, то до більшої руйнації вони можуть призвести в ірраціональних життєвих виявах людини. У нестабільному, разбалансованому світі сильніші знання роблять його більш хистким, а отже, вразливішим і слабшим. Для того, щоб знання робили людство сильнішим, потрібно, щоб у них, коли вони матеріалізуються, вселялося більше людяності, а не чогось протилежного.


Знайти схожі

2.


    Рябченко, Володимир Іванович.
    Філософський зміст та логіко-гносеологічна сутність понять "розсудок" і "розум" [Текст] / В.І. Рябченко // Вища освіта України. - 2009. - № 2. - С. 28-37.
Рубрики: Свідомість
   Соціальна й мовна дееволюція

   Творчий процес

Анотація: Обгрунтовується потреба утвердити у чинній українській мові слово "розсудок" як таке, що має самостійний смисл, якій не дає підстав ототожнювати його зі словом "розум" чи розглядати його як синонім останього.


Знайти схожі

3.


    Рябченко, Володимир.
    Освіта, навчання, виховання й соціалізація як поняття й процеси та рамки осягнення ними особистості [Текст] / В. Рябченко // Вища освіта України. - 2011. - № 1. - С. 46-54. - Библиогр.: с. 54 (9 назв.)
Рубрики: Вища школа
   Навчально-виховний процес--Традиційні парадигми

   Актуалізація особистості студента

Кл.слова (ненормовані):
Формалізація -- Примітивізація -- Віртуалізація
Анотація: Поняттєво-термінологічний апарат розглядається як своєрідна мова певної науки чи комплексу наук. Коли в ключові поняття наукової мови закладається суперечливий зміст, тоді виникають не лише семантичні бар`єри в комунікаціях відповідного наукового співтовариства, а й створюються методологічні колізії в пізнавальній діяльності та суспільній практиці.


Знайти схожі

4.


    Рябченко, Володимир.
    Проблема якості вітчизняної вищої освіти в контексті освітянських реформ: ретроспектива й сучасність з позицій світоглядно-компетентнісного підходу [Текст] / В. Рябченко // Вища освіта України. - 2015. - № 1. - С. 12-27. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Вища освіта--Реформування--Україна


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)