Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Резнікова, Олена Ігорівна$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Резнікова, Олена Ігорівна.
    Криміналістичне дослідження особи корупціонера: напрями використання гомологічних даних [Текст] / Олена Ігорівна Резнікова // Вісник Національної академії правових наук України. - 2016. - № 3. - С. 229-242. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корупція--Корупційні злочини--Україна
   Криміналістична гомонологія

Анотація: Проаналізовано проблеми криміналістичного дослідження особи корупціонера - одного з перспективних напрямів наукових пошуків у сфері криміналістичного забезпечення розслідування злочинів корупційної спрямованості.

Є примірники у відділах:
(26.02.2017р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

2.


    Шило, Ольга Георгіївна.
    Актуальні проблеми доступу до інформації про стан здоров’я особи у кримінальному провадженні [Текст] / Ольга Георгіївна Шило, Аліса Віталіївна Панова, Олена Ігорівна Резнікова // Вісник Національної академії правових наук України. - 2017. - № 3. - С. 133-139. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне провадження--Лікарська таємниця--Доступ до інформації
Анотація: Проаналізовано проблеми доступу до лікарської таємниці та інформації про стан здоров’я особи у кримінальному провадженні та у ході оперативно-розшукової діяльності. Досліджено підстави та порядок тимчасового доступу до речей і документів, а також витребування й отримання від певних суб‘єктів речей, документів і відомостей. З’ясовано, що інформація про перебування особи на психіатричному обліку є інформацією про стан здоров’я особи, що належить до інформації з обмеженим доступом, а саме такого її виду конфіденційна. Доведено, що правовою підставою доступу до такої інформації у кримінальному провадженні та у ході оперативно-розшукової діяльності є ухвала про надання тимчасового доступу до документів слідчого судді, суду.


Дод.точки доступу:
Панова, Аліса Віталіївна; Резнікова, Олена Ігорівна
Є примірники у відділах:
(08.12.2018р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

3.


    Давиденко, Світлана Василівна.
    Встановлення міжнародною судовою установою порушення Україною міжнародних зобов’язань при вирішенні справи судом як підстава для перегляду судових рішень за виключними обставинами у кримінальному провадженні [Текст] / Світлана Василівна Давиденко, Олена Ігорівна Резнікова // Вісник Національної академії правових наук України. - 2018. - № 2. - С. 55-71. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне провадження--Судові рішення--Особливості вироків
Кл.слова (ненормовані):
юрисдикція -- Верховний Суд -- Європейський суд з прав людини -- міжнародні зобов’язання
Анотація: Проаналізовано підстави та порядок здійснення кримінального провадження за виключними обставинами. Основна мета роботи полягає в аналізі виявлених порушень міжнародною судовою установою щодо вирішення справ судом України як підстав для перегляду судових рішень за виключними обставинами у кримінальному провадженні. Авторами досліджено процесуальний механізм перегляду судових рішень, які набрали законної сили, у випадку встановлення міжнародною судовою установою порушення державою міжнародних зобов’язань при вирішенні справи судом, також визначено межі такого перегляду. Доведено, що перегляд судових рішень, які набрали законної сили та щодо яких Європейським судом з прав людини констатовано порушення Україною міжнародних зобов’язань при вирішенні справи судом, як один із засобів виконання рішень цієї міжнародної судової установи має обмежене застосування. Обґрунтовано, що під час вирішення питання про можливість такого перегляду Верховний Суд має виходити з характеру порушення, констатованого в рішенні Європейського суду з прав людини.


Дод.точки доступу:
Резнікова, Олена Ігорівна

Знайти схожі

4.


    Резнікова, Олена Ігорівна.
    Повернення активів, одержаних унаслідок вчинення злочинів у кримінальному провадженні : міжнародний досвід і сучасний стан [Текст] / Олена Ігорівна Резнікова // Вісник Національної академії правових наук України. - 2018. - № 3. - 90-107. . - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне провадження--Арешт майна
Кл.слова (ненормовані):
корупція -- кримінальне правопорушення -- управління активами -- фінансовий злочин
Анотація: Корупція є деструктивним явищем, що спричинює небажані наслідки для розвитку суспільства і держави в цілому. Тому у статті досліджено теоретичні основи і практичні проблеми повернення активів, одержаних унаслідок вчинення злочинів у кримінальному провадженні, визначено мету, суб’єктів реалізації, об’єкти пошуку та етапи здійснення такої діяльності. Проаналізовано провідний міжнародний досвід у сфері повернення активів, одержаних унаслідок вчинення злочинів у кримінальному провадженні. Досліджено правовий статус, функції і повноваження Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів як нового суб’єкта такої діяльності. Встановлено, що для повернення активів у кримінальному провадженні необхідно пройти п’ять етапів.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)