Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Підгорний, А. З.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Підгорний, А. З.
    До питання про оптимізацію мережі вищих навчальних закладів в Україні [Текст] / А. З. Підгорний, Т. С. Корольова // Економіка України. - 2017. - № 8. - С. 47-58. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Вищі навчальні заклади--Оптимізація мережі--Україна
Кл.слова (ненормовані):
система вищої освіти -- реформа вищої школи -- мережа вищих навчальних закладів -- структура ВНЗ -- прогнозні розрахунки -- науково-педагогічний потенціал -- абітурієнти
Анотація: Досліджено динаміку, стан та особливості формування сучасної мережі вищих навчальних закладів в Україні. На підставі здійсненого аналізу наведено об’єктивні причини необхідності реформування мережі вищих навчальних закладів, запропоновано шляхи її оптимізації з адаптацією до сучасних умов. Визначено позитивні результати та негативні наслідки такої реформи.


Дод.точки доступу:
Корольова, Т. С.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Підгорний, А. З.
    Проблеми використання інтегральних показників оцінки рівня життя [Текст] / А. З. Підгорний, К.В. Вітковська , Ю. О. Ольвінська // Формування ринкових відносин в Україні. - 2020. - № 3. - С. 62-71. - Бібліогр.: с. 70 (8 назв)
Рубрики: Рівень життя населення
   Людський розвиток

Анотація: Основною метою статті є дослідження методологічних засад оцінки рівня життя населення за допомогою побудови інтегральних показників. Специфічною особливістю України є значна регіональна диференціація населення за рівнем життя, що потребує проведення інтегральної оцінки рівня життя населення для окремих регіонів України. Нами з цією метою було запропоновано використати регіональний індекс рівня життя з урахуванням певних методологічних рекомендацій до його розрахунку, пов'язаних зі змінами соціально-економічної ситуації в країні та відповідними змінами методології статистичних спостережень. А також було проведено аналіз рівня життя населення окремих регіонів за таким інтегральним показником як індекс регіонального людського розвитку. Та здійснено групування областей України за індексом регіонального людського розвитку, виявлено регіони лідери та аутсайдери.


Дод.точки доступу:
Вітковська, К.В. ; Ольвінська, Ю.О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)