Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Поплюйко, Я. В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Поплюйко, Я. В.
    Теоретичні аспекти статистичного дослідження динаміки грошової маси [Текст] / Поплюйко Я. В. // Актуальні проблеми економіки. - 2004. - № 6. - С. 74 - 80. - Бібліогр.: с. 80 (12 назв ).
Рубрики: Економічна теорія--Теорія грошей
Анотація: Стаття присвячена теоретичним проблемам дослідження грошової маси в Україні. Розглядабться різні підходи до визначення сутності грошової маси.


Знайти схожі

2.


    Заволока, Ю. М.
    Ефективність інструментів монетарної політики НБУ в умовах макроекоеомічної нестабільності [Текст] / Ю.М. Заволока, Т.Є. Трубнік, Я.В. Поплюйко // Економіка та держава. - 2022. - № 3. - С. 22-28. - Бібліогр.: 10 назв
Рубрики: Економічний розвиток--Монетарна політика
   Грошово-кредитна політика

Анотація: В умовах глобальних трансформацій та макроекономічної нестабільності важливу роль в контексті впорядкування грошово-кредитних відносин відіграє монетарна політика та сукупність інструментів, необхідних для забезпечення її реалізації. Основним методом впливу на функціонування грошово-кредитної сфери в Україні було обрано монетарний режим інфляційного таргетування, який вже довів свою ефективність у минулому періоді. На 2022 рік державою визначено вектор підтримки цінової стабільності як пріоритетний; відповідно, весь регуляторний потенціал режиму інфляційного таргетування буде направлено на досягнення стратегічної цілі. Проте, макроекономічна ситуація є нестабільною, коливання у показниках є значними, що є цілком виправданим в умовах глобальних бізнес-трансформацій, кризи, спричиненої пандемією Covid-19 та зрушеннями у структурі бізнес-процесів, що відбуваються на теренах світового ринку. Всі ці аспекти значно впливають на ефективність реалізації монетарної політики в межах національного ринку України та зумовлюють важливість проведення перманентних досліджень проблематики вибору інструментів монетарної політики в умовах дестабілізації. Наукова стаття являє собою оригінальне дослідження актуальних інструментів монетарної політики Національного банку України, їх регуляторного потенціалу та ефективності в умовах існування значних макроекономічних дисбалансів. Дослідження проблематики здійснювалось завдяки застосуванню методів порівняння, абстракції, аналізу, узагальнення, а також методів графічного та табличного моделювання.


Дод.точки доступу:
Трубнік, Т.Є.; Поплюйко, Я.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)