Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Політанський, В’ячеслав Станіславович$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Політанський, В’ячеслав Станіславович.
    Право на інформацію в системі основоположних прав і свобод людини і громадянина [Текст] / В’ячеслав Станіславович Політанський // Вісник Національної академії правових наук України. - 2016. - № 4. - С. 86-95. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Права людини--Право на інформацію
Кл.слова (ненормовані):
свобода людини -- громадянин -- покоління -- закріплення -- демократія
Анотація: Стаття направлена на дослідження питання визначення місця права на інформацію в системі основоположних прав і свобод людини і громадянина, яке було здійснено певними критеріями, в основу яких покладена класифікація прав людини.

Є примірники у відділах:
(21.04.2017р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

2.


    Політанський, В’ячеслав Станіславович.
    Інформаційне суспільство: виклики для правового регулювання [Текст] / В’ячеслав Станіславович Політанський // Вісник Національної академії правових наук України. - 2017. - № 2. - С. 68-78. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інформаційне суспільство--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
інформація -- держава -- цивілізація -- переваги -- недоліки -- демократія -- комунікація -- інтернет
Анотація: Здійснюються дослідження та аналіз існуючих переваг та недоліків як викликів правового регулювання інформаційного суспільства на основі узагальнення існуючого масиву знань провідних вітчизняних та закордонних науковців.

Є примірники у відділах:
(28.09.2017р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

3.


    Політанський, В’ячеслав Станіславович.
    Новаційно-правові погляди стосовно стадій розвитку електронного урядування [Текст] / В’ячеслав Станіславович Політанський // Вісник Національної академії правових наук України. - 2018. - № 1. - С. 162-176. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Електронне урядування--Електронні звернення--Правовий аспект
Кл.слова (ненормовані):
електронне урядування -- стадії -- інформація -- держава -- інформаційно-комунікаційні технології -- Інтернет
Анотація: На основі дослідження та узагальнення масиву даних від провідних закордонних та вітчизняних науковців у статті розглядаються стадії розвитку електронного урядування в Україні та світі, здійснюється їхній загальнотеоретичний аналіз і пропонується авторський новаційно-правовий підхід з опрацювання даного питання. Встановлено, що електронне урядування (як і інші складні соціальні системи) характеризується складним процесом створення, впровадження та розвитку, який передбачає наявність певної послідовності стадій. Для реалізації кожної з цих стадій характерні: специфічна мета, сукупність критеріїв її досягнення, завдання, часові рамки та ресурси, що були задіяні; для усіх цих факторів спільними є кінцева мета системи та збереження її цілісності. Можна зробити висновок, що навіть поверховий огляд стадій розвитку електронного урядування говорить про те, що цьому питанню приділяється особлива увага – як в Україні, так і в інших країнах, – а тому перш за все необхідно усвідомлювати, що мова йде про інформатизацію органів державної влади: усіх її рівнів та усіх управлінських процесів.


Знайти схожі

4.


    Політанський, В’ячеслав Станіславович.
    Електронна освіта як фундамент демократичного та правового майбутнього [Текст] / В’ячеслав Станіславович Політанський // Вісник Національної академії правових наук України. - 2019. - № 3. - С. 108-126. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Освіта--Електронні освітні ресурси
   Освіта в Україні--Інформаційно-комунікаційні технології

Кл.слова (ненормовані):
електронне урядування -- інформаційно-комунікаційні технології -- електронна бібліотека -- дистанційна освіта -- інтернет
Анотація: Стаття присвячена дослідженню особливостей виникнення, впровадження та функціонування електронної освіти як фундаменту демократичного та правового майбутнього України та світу, що здійснюється, за допомогою вивчення та узагальнення існуючого масиву напрацювань провідних, вітчизняних та закордонних науковців й вчених. Проаналізовано різноманіття понять електронної освіти, на основі чого було надано авторське визначення цього поняття, що ґрунтується на власному розумінні даного терміну, з позиції теоретико-правового аналізу та сучасних викликів розвитку суспільства.

Є примірники у відділах:
(01.08.2020р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)