Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (3)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Панов, М. І.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Панов, М. І.
    Генеза державної влади та її системи в Україні [Текст] : рецензія / М. І. Панов, В. Колісник // Вісник Академії правових наук України. - 2011. - № 3. - С. 304-307. - Бiблiогр. в пiдрядк. прим.
Рец. на Скрипнюк В.М. Розвиток системи державної влади в Україні: конституційно-правові аспекти: монографія / В. М. Скрипнюк. - К.:Логос, 2010.- 504 с.

Рубрики: Державна влада в Україні
   Рецензії--Юридична література--Україна



Дод.точки доступу:
Колісник, В.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

2.


    Панов, М. І.
    Кримінологічна та кримінально-правова науки: до проблеми співвідношення і міждисциплінарних наукових зв'язків [Текст] / М. І. Панов // Юридична Україна. - 2018. - № 7. - С. 41-47. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінологія--Кримінальне право--Міждисциплінарні зв'язки
Кл.слова (ненормовані):
науки кримінального циклу -- понятійний апарат
Анотація: Беручи до уваги, що в останні роки панує різність думок, щодо місця кримінологічної науки в системі юридичних наук та її зв’язку з кримінально-правовою наукою, у статті проводиться порівняльний аналіз співвідношення цих наук, розглядаються питання співвідношення і взаємозв’язок їх понятійних апаратів та досліджується взаємозалежність між ними. Обґрунтовується авторський погляд на визначення місця і ролі кримінологічної науки як юридичної наукової дисципліни в системі наук, що відноситься до блоку кримінальних наук.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Панов, М. І.
    Проблеми кримінальної відповідальності за насильство в сім’ї [Текст] / М. І. Панов, В. В. Гальцова // Юридична Україна. - 2019. - № 3. - С. 19-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сімейне насильство--Кримінальна відповідальність
Кл.слова (ненормовані):
Стамбульська конвенція -- міжнародне право -- імплементація норм -- домашнє насильство
Анотація: У статті здійснюється комплексне дослідження сім'ї та її функції. Наголошується, що сім'я та сімейні відносини, з точки зору аксіологічного підходу як соціальна цінність, мають особливе значення для держави, суспільства та особистості. Вказується на важливість кримінально-правового захисту сім'ї та членів родини від суспільно небезпечних посягань, зокрема, від насильства у сім'ї. Доведено, що наслідки сімейного насильства заподіюють істотну шкоду відносинам у сфері сім'ї, а також здоров'ю її членів. Розглядаються ознаки та види насильства у кримінальному праві, аналізується їх зміст. Автором пропонуються шляхи удосконалення чинного кримінального законодавства за домашнє насильство.


Дод.точки доступу:
Гальцова, В. В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Панов, М. І.
    Суспільна небезпечність діяння — фундаментальна ознака поняття "кримінальне правопорушення" [Текст] / М. І. Панов, С. О. Харітонов // Юридична Україна. - 2019. - № 10. - С. 13-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальні правопорушення--Фундаментальні ознаки
Кл.слова (ненормовані):
законодавча регламентація -- ідентифікація злочинів -- суспільна небезпечність діянь -- об'єктна специфіка -- попередження злочинів
Анотація: Суспільна небезпечність діяння є сутнісною, іманентною ознакою поняття «кримінальне правопорушення» (кримінального проступку і злочину); вона має фундаментальний характер і велике теоретичне і практичне значення. Поняття «кримінальне правопорушення» (кримінального проступку і злочину) має базуватися на відповідних теоретичних засадах, розроблених формальною логікою та наукою кримінального права.


Дод.точки доступу:
Харітонов, С. О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)