Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Павлишин, О.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 7
Показані документи с 1 за 7
1.


    Павлишин, О.
    Правозастосування як об'єкт філософсько-правових досліджень [Текст] / О. Павлишин // Право України. - 2004. - № 8. - С. 21-25. - Бібліогр. : 13 назв.
Рубрики: Філософія права--Правозастосування


Знайти схожі

2.


    Павлишин, О. П.
    Впровадження інноваційних технологій кредитування [Текст] / О. П. Павлишин // Регіональна економіка. - 2008. - № 3. - С. 84-89. - Бібліогр. : 7 назв.
Рубрики: Банківська діяльність--Документарне кредитування
   Фінансово-кредитна система--Валютні операції

Кл.слова (ненормовані):
Платежі -- Клієнти -- Безготівкові розрахунки
Анотація: Досліджено зарубіжний досвід проведення операцій документарного кредитування та можливості їх широкого впровадження у практиці діяльності вітчизняних банків. Проведення банками цих операцій сприяє раціональному використанню кредитних ресурсів та пожвавленню ділового середовища в країні.


Знайти схожі

3.


    Павлишин, О.
    Методологічне значення семіотики права та її місце у структурі правового пізнання [Текст] / О. Павлишин // Право України. - 2014. - № 4. - С. 160-165. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Право--Семіотика--Методологічне значення
Анотація: У статті семіотика права розглядається як парадигма філософсько-правового дискурсу, яка сприяє подоланню принципового протистояння класичних типів праворозуміння- юснатуралізму та правового позитивізму.


Знайти схожі

4.


    Павлишин, О.
    Права людини та методологія їх дослідження крізь призму семіотико-правового підходу [Текст] / О. Павлишин // Право України. - 2015. - № 2. - С. 46-51. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Права людини--Теорія
Анотація: У статті визначено рівні методології дослідження прав людини, розглянуто основні методологічні принципи і перспективи у теоретичних розробках цієї проблеми. Розкрито методологічне значення семіотики права для розвитку сучасної теорії прав людини та можливості використання семіотико-правового підходу як парадигматичного для теоретико-методологічного базису дослідження прав людини.


Знайти схожі

5.


    Павлишин, О.
    Фундаментальний звід знань з міжнародного права [Текст] : рецензія / О. Павлишин // Право України. - 2015. - № 10. - С. 200-202
Рец. на Енциклопедія міжнародного права : у 3 т. / редкол.: Ю. С. Шемшученко, В. И. Денисов (співголова) та ін.; Інститут держави і права ім. В. М. Корецького НАН України.- Т. 1. А-Д. - К.: Академперіодика, 2014.- 920 с.

Рубрики: Міжнародне право


Знайти схожі

6.


    Павлишин, О.
    Соціальна солідарність як філософсько-правовий концепт (семіотичний аналіз) [Текст] / О. Павлишин // Право України. - 2016. - № 2. - С. 104-113. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Філософія права
Анотація: У статті розглядаються зміст, сутність і знакова структура соціальної солідарності як філософсько-правового концепту, визначено найважливіші аспекти її вивчення за допомогою семіотико-правової та філософсько-правової методології. У статті констатується, що під терміном "солідарність" розуміють почуття взаємної незалежності та практичне його забезпечення, об'єднання людей для спільної мети, підтримку рухів, організацій або осіб на основі близькості чи спільності поглядів та інтересів, узгодженість у виступах, діях, колективну відповідальність, відображену у формулі "всі відповідають за одного, а один відповідає за всіх".


Знайти схожі

7.


    Павлишин, О.
    Семіотико-правовий аналіз ідеї миру як елемента ідеї права [Текст] / О. Павлишин // Право України. - 2016. - № 7. - С. 143-152. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Філософія права
Анотація: У статті розглядається ідея миру та її місце в системі знакових елементів ідеї права; визначено найбільш важливі аспекти її вивчення за допомогою семіотико-правової методології. Констатується, що під терміном "мир" зазвичай розуміють період між війнами, який характеризується дипломатичними відносинами між групами людей, народами та державами, а також стан спокою і гармонія в соціумі.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)