Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Новіков, В. М.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 7
Показані документи с 1 за 7
1.


    Новіков, В. М.
    Новий імпульс розвитку науки про працю [Текст] / Новіков В. М. // Актуальні проблеми економіки. - 2004. - № 2. - С. 190 - 192. - Рец.на моногр.: Семикіна М. В. Мотивація конкурентоспроможності праці. - Кіровоград: ПІК, 2003. - 426 с.


Знайти схожі

2.


    Новіков, В. М.
    Досягнення справедливості як умова соціогуманітарного розвитку [Текст] / В. М. Новіков, В. В. Семенов // Демографія та соціальна економіка. - 2013. - № 2. - С. 40-49. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціогуманітарний розвиток
   Справедливість--Досягнення



Дод.точки доступу:
Семенов, В.В.

Знайти схожі

3.


    Новіков, В. М.
    Особливості навчально-виховних функцій дошкільної освіти [Текст] / В. М. Новіков // Демографія та соціальна економіка. - 2015. - № 3 (25). - С. 150-160. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Дошкільна освіта--Виховання


Знайти схожі

4.


    Новіков, В. М.
    Інституціональні механізми реалізації соціального потенціалу децентралізації [Текст] / В. М. Новіков // Демографія та соціальна економіка. - 2016. - № 3. - С. 70-82. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Децентралізація--Місцеве самоврядування


Знайти схожі

5.


    Новіков, В. М.
    Програмний бюджет: міжнародний досвід і українська практика [Текст] / В. М. Новіков // Демографія та соціальна економіка. - 2016. - № 2. - С. 50-61. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціально-економічний розвиток--Місцеве самоврядування


Знайти схожі

6.


    Новіков, В. М.
    Розвиток професійно-технічної освіти в умовах децентралізації системи управління в Україні [Текст] / В. М. Новіков // Демографія та соціальна економіка. - 2017. - № 2. - С. 126-137. - Бібліогр.: с. 136-137 (9 назв)
Рубрики: Кваліфіковані робітники--Професійна освіта
   Професійно-технічна освіта

Анотація: Перспективи модернізації системи професійно-технічної освіти пов'язані з підвищенням престижності робітничих професій. Низька якість підготовки кадрів у професійно-технічних навчальних закладах поставила їхніх випускників на останнє місце у ранжуванні індексу працевлаштування молоді, що закінчили навчання і вийшли на ринок праці. Визначення структури потреб ринку праці, розвиток матеріально-технічної бази освіти і оновлення програм навчання, залучення коштів юридичних і фізичних осіб забезпечує реалізацію інтересів державних і місцевих органів влади, освітніх закладів, роботодавців і населення у підвищенні якості професійної освіти. Сьогодні пріоритетами курсу на розвиток професійної освіти стають проблеми комунальної власності, зокрема, перехід матеріально- технічної бази професійно-технічних навчальних закладів під їхню юрисдикцію. Нині менше 50 % з них отримали таке право. Децентралізований підхід до управління професійною освітою, який здійснено в Україні, ставить питання про визначення механізму формування регіонального замовлення і компенсації витрат закладів профтехосвіти на підготовку фахівців для ринку праці в масштабах регіону і територіальних громад. Необхідна змістовна переорієнтація професійної освіти на сучасні технології, що пов'язано з розробленням державних професійних стандартів на компетентнісній основі і впровадженням дуальної системи навчання. У статті проаналізовано практику формування професійних стандартів у Федеративній Республіці Німеччина, результати використано для формування пропозицій щодо запровадження інноваційних технологій навчання в Україні.


Знайти схожі

7.


    Новіков, В. М.
    Бюджетний ризик: зміст та регулювання у соціальній інфраструктурі [Текст] / В. М. Новіков // Демографія та соціальна економіка. - 2018. - № 1. - С. 73-86. - Бібліогр.: с. 85-86 (17 назв)
Рубрики: Соціальна інфраструктура--Економічний розвиток
Анотація: Стаття присвячена питанням економічного розвитку соціальної інфраструктури. Проаналізовано ризики бюджетної системи, з якими стикається економіка соціальних закладів. Розглядаються питання трансферної політики і завдання переходу на удосконалені цінові механізми реалізації послуг. Охарактеризовано розвиток науки ризикології, яка знаходиться на етапі становлення. Відзначено, що ще недостатньо розроблені теоретичні положення і методи оцінки бюджетного ризику. Надано трактовку ризику як бюджетної дефініції. Сформульовано предмет і суб'єкт бюджетного ризику, що забезпечує раціональний підхід до регулювання процесу бюджетування на договірній контрактній основі. Обґрунтовано, що недоліки фінансової практики місцевого самоврядування пов'язані з не визначенням інституціональних механізмів бюджетування. Трансфертна політика формується без застосування поняття "бюджетної послуги", що призводить до неконтрольованого використання коштів. Бюджетна послуга як фінансова категорія має стати основним елементом планування фінансових ресурсів на місцевому рівні і формування на цій основі державного замовлення на надання бюджетних послуг. Державне замовлення повинно орієнтуватись на державні соціальні стандарти та гарантії, соціальні норми і нормативи споживання послуг. Методологія формування державного замовлення передбачає вартісну оцінку бюджетної послуги. Викладено формалізовані методи визначення цін на бюджетні послуги як інструмент формування державного замовлення. Проаналізовано державний пакет бюджетної послуги в системі охорони здоров'я і визначено необхідність його подальшого структурування. Детально висвітлена структура загальних витрат на охорону здоров'я в Україні, що може бути корисним для формування державного замовлення на бюджетні послуги, і де визначена усе більша роль недержавних витрат на медичне обслуговування населення. Запропоновано заходи з підвищення сталості місцевих бюджетів і забезпечення доступності бюджетних послуг.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)