Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (2)Буковина (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Михайлова, Ольга$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Михайлова, Ольга.
    Україна - Польща: діалог впродовж тисячоліть [Текст] / О. Михайлова // Кур`єр Кривбасу. - 2010. - № 252-253. - С. 420-424.
Рубрики: Літературознавство українське--Літературний огляд
Анотація: Від аналізу літературних і мистецьких трендів до перших перекладів класики польської літератури, від статей з історії науки до спогадів дипломата - такими різними є прояви польсько - українського діалогу впродовж тисячоліть, відбиті на сторінках альманаху "Хроніка - 2000".


Знайти схожі

2.


    Михайлова, Ольга Юріївна.
    Книжкова культура в незалежній Україні: тенденції, виклики, перспективи [Текст] / Ольга Юріївна Михайлова // Стратегічні пріоритети. - 2019. - № 2. - С. 62-69. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Книжкова культура--Книговидання--Культура читання--Книгорозповсюдження--Україна
Анотація: Окреслено й проаналізовано тенденції розвитку і трансформацій книжкової культури, що мали місце в Україні від початку 1990-х років, визначити чинники, що заважають подальшому її розвитку, а також позитивну перспективу книжкової культури в Україні, досяжну за умов нейтралізації наявних викликів.


Знайти схожі

3.


    Михайлова, Ольга Юріївна.
    Соціальні мережі як чинник змін політичної культури та політичних практик в Україні: ризики і перспективи [Текст] / О. Ю. Михайлова // Стратегічна панорама. - 2019. - № 1-2. - С. 93-99. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціальні мережі--Комунікація--Комунікальна компетентність--Деліберація--Україна
Анотація: У статті проаналізовані зрушення політичної культури та політичних практик українських громадян, пов'язані з поширенням нового формату інтернет-комунікацій-соціальними мережами. Окреслено характеристики мережевого спілкування: радикальний демократизм, доступ до глобального інформаційного ринку, надшвидке впровадження технологічних новацій тощо. Показано, що комунікація в мережах стає визначально щначущим чинником формування громадської думки, політичного порядку денного та політичної культури в Україні.


Знайти схожі

4.


    Михайлова, Ольга Юріївна.
    Персоніфікація як стратегія історичної політики в Україні [Текст] / Ольга Юріївна Михайлова // Стратегічна панорама. - 2022. - № 1. - С. 18-25. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Історична політика--Персоніфікація--Пантеон--Комеморація--Україна
Анотація: У статті проаналізовано персоніфікацію як одну зі стратегій історичної політики, що полягає в меморіалізації певних постатей історії та діячів у галузі культури. Актуальність такого аналізу зумовлена домінуванням цієї стратегії в сучасній історичній політиці, її популярністю серед різних суб'єктів цієї політики в Україні, на різних рівнях виконавчої влади тощо.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)