Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Мироненко, Віктор$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Мироненко, Віктор.
    Земля має стати реальним ринковим активом [Текст] / В. Мироненко, Г. Мироненко // Вісник Національного банку України. - 2010. - № 12. - С. 15-19. - Бібліогр. с. 19 (7 назв)
Рубрики: Земельні природні ресурси
   Земельні відносини

   Спеціалізовані банки--Земельний банк

Анотація: У статті розглянуто одну з найактуальніших проблем сучасної економіки України - відсутність прозорого ринку землі. Вважаючи його піоритетним та привабливим, автори наголошують, що цей ринок може дати новий поштовх розвитку вітчизняної економіки.


Дод.точки доступу:
Мироненко, Григорій
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Мироненко, Віктор.
    Перспективи розвитку національної системи іпотечного кредитування з урахуванням зарубіжного досвіду [Текст] / В. Мироненко, Г. Мироненко // Вісник Національного банку України. - 2011. - № 5. - С. 38-41. - Бібліогр. с. 41 (4 назви)
Рубрики: Іпотечне кредитування
Анотація: Досліджено стан розвитку іпотечного ринку кредитування в Україні і основні функціональні моделі зарубіжних країн. Обгрунтовано необхідність створення "гібридної" моделі іпотечного кредитування, що відповідає реаліям українського фінансового ринку соціально-економічного розвитку, а також тенденціям глобального фінансового ринку.


Дод.точки доступу:
Мироненко, Григорій
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Макаренко, Михайло.
    Україна – транзитна держава? [Текст] = Is Ukraine a transit state? / Михайло Макаренко, Віктор Мироненко // Економіст. - 2012. - № 11. - С. 4-8. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Транзит--Експорт послуг--Україна
Анотація: Розвиток експорту транспортних послуг, ефективна реалізація транзитного потенціалу України, підвищення конкурентоспроможності українського транспорту на міжнародному ринку транспортних послуг є в числі цілей та пріоритетів Транспортної стратегії України до 2020 року. Наскільки успішно реалізуються ці пріоритети та досягаються визначені цілі, що цьому перешкоджає – це питання, які постійно повинні перебувати в полі зору.


Дод.точки доступу:
Мироненко, Віктор
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


   
    Теоретичні основи розробки бізнес-плану пілотного проекту приміської залізничної компанії [Текст] = Fundamentals of business planning for suburban rail passenger company / Михайло Макаренко [и др.] // Економіст. - 2013. - № 6. - С. 52-54. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Залізничний транспорт--Підприємства--Планування
Анотація: З початком структурних реформ на залізничному транспорті України найбільш нагальною є необхідність покращення організації та планування приміських залізничних перевезень з метою зменшення операційних збитків від них, усунення «перехресного субсидування» й підвищення їх ефективності. Найкращим шляхом для досягнення цих цілей є поєднання теоретичних основ економіки з досвідом бізнес-планування.


Дод.точки доступу:
Макаренко, Михайло; Гудков, Олександр; Мироненко, Віктор; Гудкова, Вікторія
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Мироненко, Вікторія.
    Права володіння, користування і розпорядження власністю за цивільним законодавством [Текст] / Вікторія Мироненко // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 1. - С. 28-34. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Власність--Цивільно-правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
тріада права
Анотація: У статті досліджені права володіння, користування і розпорядження власністю за цивільним законодавством та уточнені наявні формулювання цих понять. Констатовано, що проблема тріади права власності залишається актуальною в сучасній юридичній науці. З’ясовано, що право володіння можна визначити як можливість власника, що полягає у реальному або реально можливому матеріальному контакті чи зв’язку особи з річчю. Зазначено, що маючи у власності річ, власник не лише має право користуватись нею на власний розсуд, але й зобов’язаний дотримуватись низки обов’язків. Право розпоряджання визначено як право власника змінювати долю речі через вчинення усвідомлених дій – односторонніх і двосторонніх правочинів – задля переходу права власності до інших осіб, передавання частини прав іншим особам, встановлення різного роду обтяжень та припинення права власності на річ у разі відмови від такого права чи знищення самої речі. Підсумовано, що кожне з прав власника є самостійним та водночас є частиною єдиної правової категорії – змісту права на власні дії власника.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)