Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Миколайчук, Н.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Миколайчук, Н.
    Особистісно зорієнтоване виховання в системі позакласної роботи з літератури [Текст] / Н. Миколайчук // Українська мова і література в школі. - 2009. - № 6. - С. 59-64. - Бібліогр.: 7 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Література українська--Позакласна робота
   Література українська--Виховання

Кл.слова (ненормовані):
духовне здоров'я -- мистецтво слова -- шевченкіана -- національна свідомість -- гуманізація навчального процесу
Анотація: Стаття використовує досвід та уміння вчителів, керівників літературних гуртків з проведення позакласних заходів з української літератури.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

2.


    Миколайчук, Н. С.
    Шляхи відродження конкурентоспроможності текстильних підприємств України [Текст] / Н. С. Миколайчук // Економіка та держава. - 2017. - № 9. - С. 21-24. - Бібліогр. с. 24 (8 назв)
Рубрики: Текстильні підприємства--Конкурентоспроможність
Анотація: У статті розглянуто тенденції та причини занепаду текстильної промисловості України, доцільність її відродження заради зміцнення економічної безпеки країни, чинники впливу на конкурентоспроможність текстильних підприємств.??Проаналізовано ланцюг цінностей текстильного виробництва для виявлення основних проблем, які виникають у процесі відродження текстильних підприємств та забезпечення конкурентоспроможного управління ними.??З'ясовано, що для текстильних підприємств першочергового розв'язання потребують проблеми забезпечення сировиною, технічного оновлення виробництва, а також підвищення конкурентоспроможності на ринках збуту продукції.??Проаналізовано проблеми відродження текстильних підприємств, пов'язані з відсутністю власної бавовни, зменшенням обсягів виробництва льону та вовни.??Обгрунтовано необхідність формування власної сировинної бази, оновлення технічної бази на інноваційних засадах, розробки асортименту здатного здивувати споживачів, зниження витрат на виробництво тканин.??Зокрема зроблено висновок, що однією з передумов підвищення ефективності виробництва вовни та конкурентоспроможності продукції з неї є формування якісного племінного складу вівчарства. Значний вплив на якість та вартість продукції з вовни також має стадія первинної обробки вовни, витрати на транспортування сировини. Недоліком розташування підприємств первинної переробки вовни є їх відсутність на півдні України, де найбільш розвинуте вівчарство.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)