Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)Буковина (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Мельник, Я.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 10
Показані документи с 1 за 10
1.


    Мельник, Я.
    Художня література як міф [Текст] / Я.Мельник // Зарубіжна література в навчальних закладах. - 2001. - № 6. - С. 33-35
Рубрики: Літературознавство--Міфотворчість--Методика викладання в школі


Знайти схожі

2.
343
Н 440


    Мельник, Я. Я.
    До питання про участь народних засідателів у цивільному процесі [Текст] / Я. Я. Мельник // Незалежний суд - гарантія захисту прав, свобод та законних інтересів людини і громадянина : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф., 30 трав. 2009 р. - Чернівці, 2009. - С. 288-292. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Цивільно-процесуальне право--Україна

Є примірники у відділах:
1 Інв.Б 518950 - Б.ц. (вільний)

Знайти схожі

3.


    Мельник, Я. М.
    Регіональна культура як предмет наукового дослідження [Текст] / Я. Мельник // Народна творчість та етнологія. - 2013. - N 3(травень-червень). - С. 81-84. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Регіональні культури--Рівненська область (Україна)
Кл.слова (ненормовані):
Сучасна регіональна практика
Анотація: У статті розглянуто стан культурно-мистецького життя Рівненщини на прикладі аналізу монографії С. Виткалова "Рівненщина: культурно-мистецький потенціал в парадигмах сучасності"


Знайти схожі

4.


    Мельник, Я.
    Кінець світу [Текст] : проза / Я. Мельник // Літературна Україна. - 2013. - 5 груд. (№ 47). - С. 9
Рубрики: Художня література--Проза--Україна


Знайти схожі

5.


    Войтко, С. В.
    Дослідження ретроспективи розвитку нанотехнологій та передумови технологічного прориву України у цій сфері [] / С. В. Войтко, Я. Д. Мельник // Економіка та держава. - 2015. - № 11. - С. 18-21. - Бібліогр. с.21 (11 назв)
Рубрики: Нанотехнології--Розвиток--Україна
Анотація: Охарактеризовано основні критерії оцінки нанотехнологічного та інноваційного рівня промислових підприємств. Зазначено фази розвитку нанотехнологій у світі. Проаналізовано співвідношення кількості нанотехнологічних компаній в країнах світу.


Дод.точки доступу:
Мельник, Я.Д.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Григорчук, Микола.
    Між берегами волі і сваволі [Текст] : рецензія / М. Григорчук // Київ. - 2017. - № 3-4. - С. 179-181
Рец. на кн. : Мельник Я. Маша, або Постфашизм : роман / Я. Мельник. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. - 288 с.

Рубрики: Рецензії на книги--Література
Анотація: Роман Ярослава Мельника "Маша, або Постфашизм" увійшов у п‘ятірку кращих романів 2016 року за версією "Книга року ВВС-2016".


Знайти схожі

7.


    Кобеля, З. І.
    Моделювання впливу економічних та демографічних факторів на людський розвиток [Текст] / З. І. Кобеля, Я. В. Мельник // Економіка та держава. - 2020. - № 7. - С. 145-149. - Бібліогр. с. 149 (4 назви)
Рубрики: Людський розвиток
   Соціально-економічний розвиток

Анотація: У статті описано та розкрито дослідження впливу на регіональний людський потенціал різних економічних та демографічних факторів на різних рівнях масштабу розгляду взаємозв'язків. Прикладами таких рівнів будуть взаємозв'язки людського потенціалу та факторів детермінант Чернівецької області, умовного Карпатського регіону, до якого входять Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська та Львівська області, та Україна загалом. Розкрито розуміння особливостей впливу на потенціал вищезгаданих факторів залежно від масштабу розгляду цих взаємозв'язків, а також використовуваного інструментарію.


Дод.точки доступу:
Мельник, Я.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Кифяк, В. І.
    Побудова динамічної стохастичної моделі загальної рівноваги національної економіки України [Текст] / В. І. Кифяк, З. І. Кобеля, Я. В. Мельник // Економіка та держава. - 2021. - № 2. - С. 92-99 : табл. - Бібліогр. с. 98-99 (14 назв)
Рубрики: Національна економіка--Економічні відносини
Анотація: У роботі описано механізм та особливості формування динамічних стохастичних моделей загальної рівноваги на прикладі формування власної динамічної стохастичної моделі загальної рівноваги національної економіки України. Такий вид моделей є комплексним видом сучасних економічних моделей, який застосовується для поглибленого економіко-математичного аналізу стану економічної системи, а також прогнозування впливу факторів у короткостроковій та середньостроковій перспективі. Висвітлено етапи побудови динамічної стохастичної моделі загальної рівноваги, аргументація вибору тих чи інших математичних описових форм зв'язків та особливості архітектоніки системи одночасних рівнянь.Під час дослідження було реалізовано методичний підхід до аналізу динамічної стохастичної моделі загальної рівноваги за допомогою спеціалізованого пакету Dynare для програмного забезпечення Matlab. Цей спеціалізований пакет функцій дає змогу здійснити поточний аналіз моделі та її складових, а також дозволяє змоделювати майбутній розвиток за допомогою відповідного прогнозного функціоналу.У результаті дослідження, ми отримали динамічну стохастичну модель взаємозв'язків національної економіки. Така модель відображає еластичність зв'язків та флуктуацій в економічній системі.


Дод.точки доступу:
Кобеля, З.І.; Мельник, Я.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.
061
Ч-492


    Водянка, Л. Д. (Викладач ЧНУ).
    Динаміка впливу іноземних інвестиційних потоків на регіональне виробництво [Текст] / Л. Д. Водянка, В. С. Козак, Я. В. Мельник // Науковий вісник Чернівецького університету : зб. наук. пр. - Чернівці : ЧНУ, 2019. - Вип. 820: Економіка. - С. 70-75 : табл., рис. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Регіональна економіка--Виробнича діяльність
   Інвестиції--Прямі іноземні інвестиції

   Моделювання окремих аспектів економіки



Дод.точки доступу:
Козак, В. С.; Мельник, Я. В.; чернівецький автор, про Чернівці (Чернівецьку область)
Є примірники у відділах:
1 (01.09.2021р. Інв.В 76556 - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

10.


    Кобеля, З. І.
    Реінжиніринг комунікативної та організаційно-економічної систем засобами діджиталізації за умов детермінованості зовнішнього середовища [Электронный ресурс] / З. І. Кобеля, С. В. Ксьондз, Я. В. Мельник. - Електрон. журн. // Економіка та держава. - 2021. - № 8. - С. 137-144. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бізнес--Інформаційні технології
Анотація: У роботі системно досліджено тематику реінжинірингу організаційно-економічної та комунікативної системи цифровими та технічними засобами в умовах детермінованості зовнішнього середовища, адже із збільшенням інтенсивності глобалізаційних процесів, доступності технологій та швидкості передання інформації, зростає і рівень детермінованості зовнішнім середовищем економічних процесів у бізнесі. Відтак впроваджуючи все нові і нові потрібні digital-інструменти у діяльність компанії, можна згладжувати, адаптовуватись та пристосовуватись до надмірної динамічності факторів зовнішнього середовища, зменшувати витрати чи покращувати формальну та неформальну інституційну взаємодію зі споживачами.Було виокремлено теоретико-методичні основи реінжинірингу організаційно-економічної та комунікативної систем під впливом факторів зовнішнього середовища, зокрема виділено основні парадигми бачень щодо впливу факторів зовнішнього середовища на підприємство. Синтезуючи ідеї цих теорій, запропоновано комплексно оцінювати поточні проблеми організацій та перспективи нововведень, більш чітко добирати цифрові та технічні інструменти digital-трансформації.Виходячи з досліджених концепцій та ознайомившись із сучасними напрямами та тенденціями digital-нововведень, було виокремлено конкретні напрями реінжинірингу організаційно-економічної та інформаційно-комунікативної системи засобами діджиталізації. Конкретне виокремлення пропозицій щодо напрямів реалізовувалось із врахуванням поглядів щодо групування та класифікації елементів згадуваних систем підприємства.Реалізація такого інституційного механізму дає змогу виокремлювати навіть найдрібніші мікропроцеси, які потребують перебудови чи оптимізації за допомогою цифрових та технічних засобів.

Перейти к внешнему ресурсу: З.І. Кобеля та ін.

Дод.точки доступу:
Ксьондз, С.В.; Мельник, Я.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)