Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Марченко, В. М.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 12
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-12 
1.


    Марченко, В. М.
    Методичний підхід до оцінки стійкості корпорацій до зовнішніх флуктуацій / В. М. Марченко // Актуальні проблеми економіки. - 2010. - N 3. - С. 155-162 : мал., табл. - Бібліогр. в кінці ст. (12 назв)
Рубрики: Економіка підприємств--Корпорації--Зовнішні флуктуації--Оцінка стійкості--Метод коефіцієнтів
Анотація: У статті запропоновано підхід до оцінки стійкості корпорації до зовнішніх флуктуацій з використанням методу коефіцієнтів. На основі співвідношення показників стану корпорації і темпів зміни зовнішнього середовища побудовано багатокутник стійкості корпорації до зовнішних флуктуацій, що дозволило виявити та оцінити ті підсистеми корпорації, які можуть стати причиною її майбутніх внутрішніх флуктуацій

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

2.


    Марченко, В. М.
    Економічність сутність понять "цінність" та "управління цінностями" [Текст] / В. М. Марченко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2016. - № 12. - С. 101-104. - Бібліогр.: с. 104 (10 назв)
Рубрики: Корпорації--Цінності
Анотація: У статті розглянуто сутність категорії "цінність", сформовано економічну сутність понять "цінність корпорації" і "управління цінностями". Сформована система цінностей корпорації, досліджено їх відповідність цілям і плану розвитку компанії. Ідентифіковано носіїв і джерела формування цінностей корпорацій.


Знайти схожі

3.


    Марченко, В. М.
    Ефективність використання ресурсів в процесі злиття та поглинання корпорацій [Текст] / В. М. Марченко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2017. - № 1. - С. 51-55. - Бібліогр. с. 55 (9 назв)
Рубрики: Корпорації--Реконструкція
Анотація: В статті представлено групування мотивів злиття та поглинання корпорацій за критерієм джерела отримання майбутньої ефективності. Виявлено, що в системі мотивів найбільшу групу становлять ресурсні мотиви, ефективність реалізації яких досягається за рахунок отримання комплементарного та синергетичного ефекту злиття та поглинання. Комплементарний ефект використання ресурсу забезпечується завдяки взаємодоповненню, заміщенню, комбінуванню ресурсів. Синергетичний ефект - це ефект нелінійних взаємодій в процесі об'єднання та використання трудових ресурсів корпорацій.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Марченко, В. М.
    Системний підхід до оцінювання інтенсифікації машинобудівного виробництва [Текст] / В. М. Марченко, Н. М. Покровська // Формування ринкових відносин в Україні. - 2017. - № 3. - С. 35-42. - Бібліогр. с. 42 (8 назв)
Рубрики: Машинобудівне виробництво
Анотація: У статті запропоновано оцінювати рівень інтенсифікації машинобудівного виробництва з використанням системного підходу. Розглянуто функціональні модулі виробництва, описано та розраховано часткові, комплексні та інтегральні показники інтенсифікації машинобудування за період 2010- 2015 роки.


Дод.точки доступу:
Покровська, Н.М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Марченко, В. М.
    Управління витратами в процесі формування цінності проекту [Текст] / В. М. Марченко // Формування ринкових відносин в Україн. - 2018. - № 5. - С. 48-53. - Бібліогр. с. 52-53 (9 назв)
Рубрики: Витрати--Управління
Анотація: Досліджено сукупність економічних відносин, яка виникає при використанні ресурсів в процесі реалізації проекту та їх перенесення на формування витрат.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Марченко, В. М.
    Порівняльний аналіз бар'єрів зовнішніх ринків [Текст] / В. М. Марченко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2019. - № 11. - С. 75-81. - Бібліогр. с. 80-81 (9 назв)
Рубрики: Зовнішня торгівля --Обмеження
Анотація: Мета статті полягає в узагальненні тенденцій реалізації політики протекціонізму в умовах глобалізації економіки та порівняльному аналізі системи торговельних бар'єрів зовнішніх ринків. Здійснено узагальнений аналіз тенденцій використання заходів з лібералізації та обмежень у світі, представлено статистику даних активностей у розрізі країн світу, вказано товарні позиції з найбільшими обмеженнями у зовнішній торгівлі, представлено інструменти сучасного неопротекціонізму, проведено аналітичний огляд використання субсидування як інструменту реалізації політики неопротекціонізму. В сучасній міжнародній торгівлі спостерігається відхід від традиційних методів торговельного захисту та зростання кількості нових торговельних бар'єрів. Спираючись на статистику використання інтервенцій щодо обмежень та лібералізації зовнішньої торгівлі, слід констатувати тенденцію зростання заходів щодо обмеження зовнішньої торгівлі. На зміну політиці захисту внутрішніх ринків приходить політика державної підтримки виробництва та експорту, яка реалізується через сукупність програм кредитування, оподаткування, страхування, компенсацій тощо.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Марченко, В. М.
    Поведінковий підхід до управління ризиками проекту [Текст] / В. М. Марченко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2019. - № 12. - С. 38-45. - Бібліогр. с. 44-45 (6 назв)
Рубрики: Проектні роботи--Управління
Анотація: Здійснена ідентифікація груп ризиків у відповідності до сутності базових понять "ризик", "проект", "управління проектом". Визначена сукупність соціальних та біологічних характеристик, які лежать в основі формування поведінкової компетенції менеджера та команди проекту. Узагальнено вплив соціальних та біологічних характеристик членів команди на формування ризиків проекту. Запропоновано систему заходів з попередження ризиків проекту.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Марченко, В. М.
    Методологія управління капіталізацією підприємств [Текст] / В. М. Марченко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2020. - № 4. - С. 56-61. - Бібліогр.: с. 61 (9 назв)
Рубрики: Підприємства--Інвестиції
Анотація: Здійснено теоретичне узагальнення сутності процесу капіталізації та визначено її місце в економічному розвитку підприємства: розглянуто структуру процесу капіталізації як сукупності підпроцесів: реінвестування прибутку, приросту капіталу на основі реінвестованих коштів, створення доданої вартості на основі прирощеного капіталу: описано основні властивості капіталізації, які виокремлюють її із сукупності базових економічних категорій [цілісна єдність підпроцесів, які реалізують процес капіталізації, циклічний характер капіталізації, взаємообумов-леність процесів зростання (розвитку) та капіталізації, залежність інвестування від кількісних та часових параметрів процесів капіталізації).

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Марченко, В. М.
    Джерела самоорганізації процесів злиттів та поглинань [Текст] / В. М. Марченко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2020. - № 5. - С. 69-75. - Бібліогр. с. 75 (7 назв)
Рубрики: Корпорації--Злиття
Анотація: Узагальнено мотиви та причини активності злиттів та поглинань: розвинуто теоретичну сутність самоорганізації та виявлено джерела її появи в об'єднаній в результаті злиття та поглинання корпорації; виявлено, що самоорганізація корпорації можлива як під впливом організуючої дії, так і внутрішніх невідповідностей між підсистемами корпорації: визначено місце випадковостей в процесі самоорганізації економічної системи; ідентифіковані невідповідності в розвитку економічних систем; визначена роль індивідуума в процесі самоорганізації в корпорації.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Марченко, В. М.
    Теоретико-методологічне забезпечення логістичної інтеграції [Текст] / В. М. Марченко, В. І. Ємцев // Формування ринкових відносин в Україні. - 2020. - № 7/8. - С. 83-92. - Бібліогр. с. 91-92 (11 назв)
Рубрики: Логістика
Анотація: Мета статті - розвиток теоретико-методологічних положень реалізації інтеграційного підходу в логістиці. Узагальнено сучасні погляди на логістику як науковий напрям досліджень, поняття (погляд) та мистецтво управління. Представлена система функцій та завдань логістики. Розвинуто поняття логістичної інтеграції, як міжорганізаційне та внутрішньоорганізаційне об'єднання окремих логістичних операцій та логістичних функцій учасників логістичного процесу з метою ефективної організації руху матеріального потоку від постачальника до кінцевого споживача з найменшими загальними витратами. Систематизовані базові принципи управління логістичними ланцюгами, до яких віднесено принцип відповідності попиту на пропозиції логістичних послуг; чіткої послідовності реалізації сукупності логістичних операцій; ресурсної, операційної та функціональної узгодженості логістичних процесів; взаємовигодності економічних інтересів усіх учасників логістичного ланцюга; комплексності логістичних послуг; синхронності логістичних процесів для забезпечення передбачуваності їх виконання; оптимальності всіх видів ресурсів на реалізацію логістичних процесів (матеріальних, людських, часових, інформаційних тощо).


Дод.точки доступу:
Ємцев, В.І.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-12 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)