Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Малий, І.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 8
Показані документи с 1 за 8
1.


    Малий, І.
    Економічна наука: проблеми усвідомлення методології [Текст] / І. Малий, М. Галабурда // Економіка України. - 2006. - № 9. - С. 45-54
Рубрики: Економічна наука--МЕТОДОЛОГІЯ
Кл.слова (ненормовані):
АНАЛІЗ РОЗВИТКУ
Анотація: Однією з найгостріших проблем економічної науки нашого часу є формалізація норм методології дослідження та універсалізація методики викладання системи суспільних наук. Цією статтею розпочинається методологічна дискусія з даної проблеми на сторінках журналу.


Дод.точки доступу:
Галабурда, М.

Знайти схожі

2.


    Малий, І. Й.
    Про романтизацію приватної власності на землю і кризу аграрного сектора [Текст] / І. Й. Малий // Економічна теорія. - 2008. - № 3. - С. 11 - 20.
Рубрики: Приватна власність--Земля--Україна
Анотація: Піддано сумніву догматичне й адміністративне запровадження приватної власності на землю як єдиний беззаперечний шлях забезпечення ефективності функціонування аграрного сектора України. Розкривається тенденція зростання цінності землі в умовах актуалізації питань продовольчої безпеки.


Знайти схожі

3.


    Малий, І. Й.
    Розвиток внутрішнього ринку- важливий пріоритет національної економічної політики / І. Й. Малий, Ю. М. Уманців // Актуальні проблеми економіки. - 2009. - № 3. - С. 265- 267
Рец. на Лагутін В.Д. Внутрішній ринок споживчих товарів: теорія розвитку і регулювання / В. Д. Лагутін. - - К., 2008. - 327 с.

Рубрики: Економіка України--Економіка торгівлі--Внутрішній ринок--Ринок споживчих товарів
Анотація: Рецензія на книгу В.Д. Лагутіна "Внутрішній ринок споживчих товарів"


Дод.точки доступу:
Уманців, Ю.М.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

4.


    Малий, І. Й.
    Еволюція довіри в тріаді відносин: держава - фірми - домашні господарства [Текст] / І. Й. Малий // Економічна теорія. - 2010. - № 3. - С. 73-79. - Бібліогр. у підрядк. прим.
Рубрики: Соціально-економічні відносини--Довіра--Україна
Анотація: Актуальність та необхідність дослідження інституту довіри в тріаді відносин держави, бізнесу та домашніх господарств обумовлені затяжним характером економічної кризи в Україні.За таких умов надто складно здійснювати ефективне державне антикризове управління національною економікою. Необхідно вирішити найскладнішу проблему - проблему відновлення довіри фізичних та юридичних осіб до держави та фінансових суб’єктів господарювання.


Знайти схожі

5.


    Радіонова, І. Ф.
    Проблеми викладання курсу макроекономіки у світлі сучасних економічних змін [Текст] / І. Ф. Радіонова, І. Й. Малий // Економічна теорія. - 2010. - № 4. - С. 93-104.
Рубрики: Макроекономіка--Методика викладання--Вищі навчальні заклади
Анотація: У квітні 2010 р. за ініціативи кафедри макроекономіки КНЕУ ім. В. Гетьмана було проведено круглий стіл з питань удосконалення викладання курсу макроекономіки на бакалаврському освітньому рівні. В статті подані основні ідеї, висловлені учасниками заходу.


Дод.точки доступу:
Малий, І. Й.

Знайти схожі

6.


    Малий, І.
    Модернізація управління національною економікою в умовах загроз державності України [Текст] / І. Малий, Л. Ємельяненко, Н. Федірко // Економіст. - 2016. - № 12. - С. 1
Рубрики: Національна економіка--Управління--Міжнародні конференції--Київ, місто (Україна), 2016 р.
Анотація: 24-25 листопада 2016 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» від­булася IV Міжнародна науково-практична конференція «Модернізація управління національною економікою», організатором якої виступила кафедра макроекономіки та державного управління за підтримки вітчизняних та іноземних партнерів.


Дод.точки доступу:
Ємельяненко, Л.; Федірко, Н.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Малий, І. Й.
    Результативність управління публічним сектором в умовах нестабільності [Текст] / І. Й. Малий, М. М. Власенко // Економіка та держава. - 2017. - № 12. - С. 33-37 : табл. - Бібліогр. с. 37 (16 назв)
Рубрики: Суспільно-економічні формації--Державна безпека
Анотація: Проаналізовано теоретичні підходи до визначення соціально-економічної сутності та функціональної ролі публічного сектору в національній економіці, розкрито причинно-наслідкову взаємозалежність між зростанням потреб суспільства та змінами його масштабу, структури та значимості. Виокремлено проблеми реформування державного управління публічним сектором у нових умовах інституційних змін, глобальних викликів, фінансової та інформаційної експансії. Обгрунтовано необхідність та теоретико-прикладну значимість виміру продуктивності, ефективності та результативності в публічному секторі, розкрито підходи та систему показників оцінювання результативності нового публічного управління (New Public Management), що активно запроваджується в розвинутих країнах. Обгрунтовано, що оцінювання результативності реформування публічного управління в Україні повинно враховувати цільову пріоритетність послідовного та повного вирішення питань захисту територіальної цілісності та державного устрою, безпеки життєдіяльності громадян та їх добробуту, конкурентоспроможності національної економіки та інтеграції її у глобальний світ.


Дод.точки доступу:
Власенко, М.М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Малий, І. Й.
    Управління земельними ресурсами України: минуле та майбутнє [Текст] / І. Й. Малий, К. В. Загребельна // Економіка та держава. - 2020. - № 3. - С. 28-33 : табл. - Бібліогр. с. 33 (15 назв)
Рубрики: Земельні природні ресурси--Управління--Україна
Анотація: Завдяки використанню принципів методології єдності історичного та логічного, макроекономічного та інституціонального аналізу факторів виробництва розкрито теоретичну обмеженість та практичну неспроможність запровадження "ринку землі" в Україні. Обгрунтовано парадигму управління землями сільськогосподарського призначення, що підтверджується компаративним аналізом світових практик та сучасних глобальних тенденцій загостренням міжкраїнової конкурентної боротьби за всі види ресурсів. Доведено, що земля як фактор виробництва і як товар характеризується наступними специфічними властивостями в порівнянні з іншими товарами: тенденціями зменшення обсягів пропозиції та катастрофічним зростанням попиту, невідновленістю, неможливістю переміщення в просторі і часі. Доведено теоретичну недолугість використання категорії "ринок землі" в законодавчій та виконавчій діяльності держави. Розкрито правила та державні обмеження з укладання майнових договорів з оренди, концесії та купівлі-продажу. Обгрунтовано економічні та інституційні обмеження реалізації прав власності на землі сільськогосподарського призначення та запропоновано методологічні підходи до управління земельними ресурсами з огляду на глобальні виклики та загострення боротьби за обмежені ресурси на планеті Земля.


Дод.точки доступу:
Загребельна, К.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)