Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Макаренко, А. П.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 7
Показані документи с 1 за 7
1.


    Макаренко, А. П.
    Аграрна політика в умовах розвитку ринкових відносин [Текст] / А. П. Макаренко // Економіка та держава. - 2006. - № 4. - С. 39-41. - Бібліогр.: 7 назв
Рубрики: Аграрна політика в Україні--РИНКОВІ ВІДНОСИНИ
Кл.слова (ненормовані):
ПЕРЕХІДНА ЕКОНОМІКА
Анотація: Виявлено особливості та суть перехідної моделі економіки. Визначено динаміку перехідної економіки. Визначено умови становлення та розвитку аграрної моделі економіки.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

2.


    Макаренко, А. П.
    Наукові засади державного регулювання ринкової економіки у контексті його необхідності [Текст] / А. П. Макаренко // Економіка та держава. - 2008. - № 3. - С. 68-70. - Бібліогр. с. 70 (7 назв.)
Рубрики: Державне регулювання економіки
Анотація: У статті аналізуються причини які зумовлюють необхідність державного регулювання економіки та його головні напрями.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Макаренко, А. П.
    Методика аудиту виробничих витрат [Текст] / А. П. Макаренко, А. В. Кас'яненко // Держава та регіони. Серія: Економіка та підприємництво. - 2012. - № 1. - С. 138-142. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аудит--Методика


Дод.точки доступу:
Кас'яненко, А.В.

Знайти схожі

4.


    Макаренко, А. П.
    Оцінка реформування єдиного соціального внеску в Україні [Текст] / А. П. Макаренко, А. В. Нікулін // Економіка та держава. - 2017. - № 1. - С. 15-18. - Бібліогр.: с. 18 (11 назв)
Рубрики: Соціальне страхування--Єдиний соціальний внесок--Реформування
Анотація: У статті розглянуто загальні основи нарахування і сплати єдиного соціального внеску в Україні та проведено аналіз ефективності системи його адміністрування. Також визначено фактори, що впливають на розмір єдиного соціального внеску. Показано, що введення єдиного соціального внеску, сприяє зменшенню навантаження у взаємодії роботодавців з фондами. Дано характеристику Закону України "Про єдиний соціальний внесок". Встановлено, що вигоди від запровадження єдиного соціального внеску - це збільшення надходжень до соціальних фондів. Проаналізовано суттєві зміни в законодавчій базі з 2017 року, які стосуються єдиного соціального внеску.


Дод.точки доступу:
Нікулін, А. В.

Знайти схожі

5.


    Макаренко, А. П.
    Удосконалення методики аудиту виробничих витрат на промислових підприємствах [Текст] / А. П. Макаренко , С. А. Рамазанова // Економіка та держава. - 2018. - № 1. - С. 20-26 : табл. - Бібліогр. с. 25-26 (18 назв)
Рубрики: Промислові підприємства--Аудит
Анотація: Авторами статті проаналізовано та обгрунтовано необхідність методики аудиту виробничих витрат на промислових підприємствах; запропонована методика аудиторської перевірки, програму перевірки та робочі документи аудитора. У статті викладено основні етапи проведення аудиту виробничих витрат та роль аудиторської перевірки у прийнятті управлінських рішень на промислових підприємствах. Розкрито організаційні та методичні аспекти аудиту виробничих витрат. Подано послідовність проведення аудиту виробничої собівартості. Запропонована аудиторська перевірка виробничих витрат передбачає моніторинг елементів витрат, яка дає змогу проаналізувати та перевірити процес формування виробничої собівартості продукції у розрізі складу витрат. Розроблено комплекс аудиторських процедур, які використовуються при аудиті виробничих витрат.


Дод.точки доступу:
Рамазанова, С.А.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Макаренко, А. П.
    Удосконалення обліку і аудиту виробничих запасів у системі управління ПАТ "Запоріжсталь" [Электронный ресурс] / А. П. Макаренко, О. В. Тєлєвінова. - Електрон. журн. // Економіка та держава. - 2019. - № 1. - С. 27-34 : табл. - Бібліогр. с. 33-34 (29 назв)
Рубрики: Металургійні заводи--ПАТ "Запоріжсталь"--Аудит
Анотація: Удосконалення обліку і аудиту виробничих запасів у системі управління ПАТ "Запоріжсталь". ПАТ "Запоріжсталь" — підприємство з повним металургійним циклом, яке займає лідируючі місця по виробництву сталі в Україні, обсягам експорту сталі в Україні, постачанням валюти, а також податковим відрахуванням. Розвиток економічних відносин вимагає від суб'єктів господарювання розширених можливостей щодо контролю за станом їх діяльності. Досліджено стан управління матеріально-технічним забезпеченням ПАТ "Запоріжсталь". Матерільно-технічна база — сукупність засобів виробництва, що виступають у формі реальних активів та забезпечують ефективне функціонування усіх структурних підрозділів підприємства. Але загальна економічна ситуація в Україні ускладнює можливості ефективного управління усіма сферами діяльності підприємства, в тому числі і матеріально-технічним забезпеченням, без якого неможливою є належна організація безперервного виробничого процесу. Тому було запропоновано напрями удосконалення ефективного механізму управління матеріально-технічним забезпеченням комбінату. За сучасних умов, при посиленні конкурентної боротьби, внутрішній аудит стає одним з основних інструментів підвищення ефективності управління підприємствами різних організаційно-правових форм, оскільки їх керівники розуміють важливість високоефективного та конкурентоспроможного функціонування. Тому запропоновано створити на ПАТ "Запоріжсталь" Внутрішню службу аудиту, яка сприятиме як підвищенню ефективності системи внутрішнього контролю, так і підвищенню якості управління в цілому на комбінаті. Обгрунтовано необхідність функціонування Внутрішньої служби аудиту на підприємстві. На прикладі аудиту виробничих запасів у роботі було розроблено: етапи для створення Внутрішньої служби аудиту; графік проведення внутрішнього аудиту у відділах Головної бухгалтерії; план та програма для проведення внутрішнього аудиту; робочі документи, а саме для перевірки правильності: документального оформлення договорів про матеріальну відповідальність, первинної документації при придбані ТМЦ від постачальника, документації при вироблені ТМЦ власними силами, документації при оприбуткування виробничих запасів отриманих від розбирання або ліквідації основних засобів під час проведення ремонтів, документації при списанні ТМЦ у виробництво, документації при внутрішньому переміщенні ТМЦ, документації внаслідок реалізації ТМЦ, визначення залишку виробничих запасів на початок та на кінець звітного періоду, віднесення виробничих запасів до субрахунків.

Перейти к внешнему ресурсу: Макаренко, А.П.

Дод.точки доступу:
Тєлєвінова, О.В.

Знайти схожі

7.


    Макаренко, А. П.
    Удосконалення аудиту нарахування заробітної плати на підприємстві [Текст] / А. П. Макаренко , К. О. Кацай // Економіка та держава. - 2020. - № 1. - С. 40-45 : табл. - Бібліогр. с. 44-45 (19 назв)
Рубрики: Заробітна плата--Аудит
Анотація: Статтю присвячено теоретичним та практичним аспектам аудиту нарахування заробітної плати на підприємстві. Дослідження є дуже актуальним, адже кожний суб'єкт господарювання, який має найманих працівників, нараховує та сплачує заробітну плату кожному працівнику підприємства. Авторами статті для вдосконалення аудиту нарахування заробітної плати рекомендовано використовувати розроблений план аудиту нарахування заробітної плати на підприємстві, який включає чотири етапи. В плані аудиту заробітної плати розроблено перелік робіт на основних етапах аудиту і строки їх виконання із зазначенням джерел інформації, які будуть використовуватися під час перевірки. Крім того, аудит нарахування заробітної плати необхідно здійснювати попередньо провівши тестування внутрішнього контролю нарахування заробітної плати. Тестування внутрішнього контролю нарахування заробітної плати дозволяє аудитору отримати більше інформації про особливості діяльності підприємства, відповідно на основі його даних доцільно формувати програму аудиту. Отже, в статті також запропоновано вдосконалену програму аудиту заробітної плати. Розроблена програма аудиту дозволить аудитору здійснити стільки аудиторських процедур, які б дозволили досягнути головної мети та отримати докази. Крім того, під час здійснення аудиторської перевірки всі результати та інформація, яку отримує аудитор має фіксуватися в робочих документах. Так під час аудиту заробітної плати на підприємстві рекомендується використовувати розроблений робочий документ перевірки прізвища і суми у розрахункових і платіжних відомостях на підприємстві та розроблений робочий документ аудиту нарахування заробітної плати працівникам на підприємстві. Використання розроблених робочих документів дозволять аудитору під час перевірки отримати інформацію, яка підтвердить або спростує факт ведення бухгалтерського обліку нарахування заробітної плати відповідно до вимог чинного законодавства. Крім того, використання розроблених документів дозволить винайти факти виплати заробітної плати іншій людині. Проведення аудиту нарахування заробітної плати на підприємстві з використанням розроблених документів та за запропонованою методологією значно підвищить ефективність та якість аудиторської перевірки, дозволять аудитору зібрати всю необхідну інформацію, щоб висловити свою думку про стан аудиту нарахування заробітної плати на підприємстві та надати аудиторський висновок (звіт).


Дод.точки доступу:
Кацай, К.О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)