Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Любіч, О. О.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 9
Показані документи с 1 за 9
1.


    Любіч, О. О.
    Фінансова стабільність та інструменти запобігання фінансовим кризам: міжнародний досвід і рекомендації для України [Текст] / О. О. Любіч, В. М. Домрачев // Фінанси України. - 2011. - № 5. - С. 78-93. - Бібліогр.: с. 90 (10 назв)
Рубрики: Фінансова стабільність--Міжнародний досвід
   Фінансова криза--Запобігання

Анотація: Розглянуто питання застосування сучасних інструментів запобігання фінансовим кризам та управління ризиками банківської системи. Надано рекомендації щодо можливості застосування міжнародного досвіду в Україні.


Дод.точки доступу:
Домрачев, В.М.

Знайти схожі

2.


    Любіч, О. О.
    Методологічні проблеми фінансового управління в банківському секторі України: уроки кризи [Текст] / О. О. Любіч, І. В. Волошин // Фінанси України. - 2014. - № 2. - С. 94-114. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банківський сектор --Фінансове управління--Україна
Анотація: У статті показано, що фінансово-економічна криза 2008-2009 рр. в Україні мала істотний і комплексний вплив на її бюджет, а банківська криза призвела до скорочення надходжень податків, відволікання бюджетних коштів на докапіталізацію державних банків та націоналізацію системоутворювальних приватних банків.


Дод.точки доступу:
Волошин, І.В.

Знайти схожі

3.


    Дробязко, А. О.
    Моніторинг ринкової позиції банків із державним капіталом [Текст] / А. О. Дробязко, О. О. Любіч // Фінанси України. - 2015. - № 5. - С. 39-54. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банки--Капітал--Державний--Ринкова позиція
Анотація: Проаналізовано спроможність банків із державним капіталом забезпечити функціональний стан фінансової системи в особливий період. На тлі незавершеного конфлікту на Сході України у I кв. 2015 р. в банківській системі відбувалася низка негативних макроекономічних процесів, зокрема стрімко девальвувала національна грошова одиниця й спостерігався високий рівень зростання цін як на споживчому ринку, так і на ринках товаровиробника. Запропоновано з метою подальшого інституційного розвитку управління державними банками створити єдиний координуючий орган управління їхньою процентною політикою у складі Міністерства фінансів України.


Дод.точки доступу:
Любіч, О. О.

Знайти схожі

4.


    Любіч, О. О.
    Сигнали раннього попередження банківських криз [Текст] / О. О. Любіч, Г. П. Бортніков, А. О. Дробязко // Фінанси України. - 2015. - № 7. - С. 24-38. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банківські кризи
Анотація: У статті наголошено, що банківські кризи стають не тільки частими, а й дуже руйнівними за своїми наслідками. На думку автора, такою кризою слід вважати серйозне погіршення здатності банків виконувати свої функції як фінансові посередники.


Дод.точки доступу:
Бортніков, Г. П.; Дробязко, А. О.

Знайти схожі

5.


    Бортніков, Г. П.
    Присутність іноземних банків із країн-членів ЄС в Україні [Текст] / Г. П. Бортніков, О. О. Любіч // Фінанси України. - 2015. - № 10. - С. 77-89. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банки--Іноземні--Україна
Анотація: У статті зазначено, що іноземні банки формують ядро національних банківських систем у країнах Центральної та Східної Європи. Це закономірна тенденція й для України, особливо у зв'язку з її курсом на євроінтеграцію. Разом з тим порівняно із сусідніми країнами вітчизняний фінансовий ринок є менш привабливим з огляду на потенціал зростання та профіль ризиків.


Дод.точки доступу:
Любіч, О. О.

Знайти схожі

6.


    Бортніков, Г. П.
    Удосконалення процесу розробки стратегії розвитку банківського сектору України [Текст] / Г. П. Бортніков, О. О. Любіч // Фінанси України. - 2016. - № 9. - С. 29-52. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банківський сектор--Україна
Анотація: У статті зазначено, що стратегічне планування є необхідною складовою корпоративного управління державними установами. Ринкова економіка не передбачає директивного планування та втручання держави в бізнес, однак в умовах системної кризи можливе прийняття у виключному порядку програм заходів із посилення державного регулювання, в т. ч. банківської системи.


Дод.точки доступу:
Любіч, О.О.

Знайти схожі

7.


    Любіч, О. О.
    Аналіз бізнес-моделі державних банків в Україні [Текст] / О. О. Любіч, Г. П. Бортніков, Г. О. Панасенко // Фінанси України. - 2016. - № 10. - С. 7-38. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банки--Державні--Україна
Анотація: Державні банки формують ядро банківської системи України. Стратегія кожного банку передбачає вибір оптимальної моделі бізнесу для досягнення окреслених цілей із використанням конкурентних переваг організації.


Дод.точки доступу:
Бортніков, Г. П.; Панасенко, Г. О.

Знайти схожі

8.


    Бортніков, Г. П.
    Гармонізація механізму управління ризиками банків із міжнародними стандартами [Текст] / Г. П. Бортніков, О. О. Любіч // Фінанси України. - 2017. - № 3. - С. 70-85. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банки--Міжнародні стандарти
Анотація: У статті зазначено, що сиситема управління ризиками в банках за сучасними стандартами має включити всі три лінії захисту установи від ризиків. Додатковим і обов'язковим рівним захисту має бути комітет із ризиків при наглядовій раді.


Дод.точки доступу:
Любіч, О. О.

Знайти схожі

9.


    Дробязко, А. О.
    Аналіз розвитку банківського бізнесу в Україні в першій половині 2017 року [Текст] / А. О. Дробязко, О. О. Любіч, А. О. Свистун // Фінанси України. - 2017. - № 8. - С. 95-115. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банківський бізнес --Аналіз розвитку --Моніторинг діяльності банків--Україна
Анотація: У статті розглянуто поступ банківського бізнесу в першому півріччі 2017р. Особливу увагу приділено конторольній групі з приватним українським капіталом. Наведено пропозиції з удосконалення законодавчої бази ведення банківського бізнесу.


Дод.точки доступу:
Любіч, О. О.; Свистун, А. О.

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)