Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Лозова, Т. І.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 7
Показані документи с 1 за 7
1.


    Лозова, Т. І.
    Цифровізація проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна: земельних ділянок, розташованих на них будівель, споруд та передавальних пристроїв [Электронный ресурс] / Т. І. Лозова, Г. Ю. Олійник, О. А. Олійник. - Електрон. журн. // Економіка та держава. - 2019. - № 1. - С. 4-9 : табл. - Бібліогр. с. 9 (12 назв)
Рубрики: Нерухомість--Інвентарізація
Анотація: Статтю присвячено новому методичному підходу розробки окремого елемента цифрової економіки галузі (компанії) — "аналоговому доповненню-правилу" цифровізації системи проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна. Важливою складовою розвитку цифрової економіки є формування її складових у стратегічно важливих галузях, їх компаніях і підприємствах. Процедура проведення інвентаризації всіх статей балансу по кожному підприємству провадиться обов'язково щорічно і результати її є важливим економічним показником, який відображається у фінансовій звітності. Ці процеси повинні бути проведені за єдиною методологією. Саме в цій статті розкрито методологію, надано її сутність та особливості формування окремого "аналогового доповнення-правила" як складової важливої системи формування цифрової економіки компанії, підприємства, галузі. В цих правилах передбачено проведення комплексу підготовчих робіт, навчання персоналу, створення цифрового робочого місця, розроблено єдину систему вхідних документів, які надаються з розробленої бази даних АС "Технічна інвентаризація". Ці матеріали є основою формування програмного комплексу "Нерухомість", який складається з цифрових автоматизованих процедур корпоративного обліку і управління нерухомим майном. Програмний комплекс "Нерухомість" проводить автоматизацію процедур інвентаризації, постановки на кадастровий облік та формує систему реєстрації прав на об'єкти нерухомого майна. Програмний комплекс "Нерухомість" реалізовано як модульну галузеву розподілену за юридичними особами систему, яка забезпечує колективну роботу персоналу. Така система цифровізації проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна пройшла апробацію в галузі зв'язку-АТ "Укртелеком" і з невеликою доробкою її впроваджено на підприємствах залізничного транспорту — "Укрзалізниці".

Перейти к внешнему ресурсу: Лозова, Т.І.

Дод.точки доступу:
Олійник, Г.Ю.; Олійник, О.А.

Знайти схожі

2.


    Лозова, Т. І.
    Організаційно-економічний механізм управління продуктивністю як фактором росту виробничої активності [Електронний ресурс] / Т. І. Лозова, Г. Ю. Олійник, А. Ю. Аль-Тмейзі. - Електрон. журн. // Економіка та держава. - 2019. - № 2. - С. 4-9 : табл. - Бібліогр. с. 9 (7 назв)
Рубрики: Підприємства--Конкуренція
Анотація: Перехід української економіки на інноваційний шлях розвитку потребує радикальних змін на підприємствах з метою забезпечення конкурентоспроможності на світових ринках в умовах глобалізації економіки. До радикальних змін відносяться процеси реструктуризації, які провадяться на підприємствах у рамках стратегічного розвитку. Як основну проблему реструктуризації господарських суб'єктів слід виділити систему управління продуктивністю як фактором управління виробничою активністю, як у процесі радикальних перетворень, так і в звичайній господарській діяльності. Проблеми дефіциту робочої сили для стабільного росту економіки необхідно вирішувати стимулюючи продуктивність праці і не розраховувати на екстенсивне розширення трудових ресурсів.Таким чином, на сучасному етапі розвитку економіки держави і кожного підприємства, важливою складовою є продуктивність праці, тому що зростання економіки напряму пов'язане з ростом виробництва.З народногосподарської точки зору підвищення виробництва обумовлює: зростання валового внутрішнього і національного продукту, національного доходу; зростання фонду накопичення і фонду споживання; основу для розширеного відтворення; основу для підвищення рівня життя громадян і вирішення соціальних проблем; основу для розвитку держави і росту її економіки.Якщо виходити із чисто теоретичних економічних позицій, то громадяни тієї держави, в якій досягнута найвища продуктивність праці, повинні мати самий високий рівень життя, таким чином, матеріальною основою для підвищення рівня життя є зростання продуктивності. Це аксіома, яка, на жаль, не завжди виконується на практиці. Проблему дефіциту робочої сили для стійкого росту економіки необхідно вирішувати, стимулюючи продуктивність праці, а не розраховуючи на екстенсивне розширення трудових ресурсів, зокрема у формі трудової імміграції. Дешева робоча сила — це не тільки низький рівень продуктивності праці, а і його низька якість. Саме тому статтю присвячено створенню організаційно-економічного механізму управління продуктивністю праці як фактору росту виробничої активності.

Перейти к внешнему ресурсу: Лозовва, Т.І,

Дод.точки доступу:
Олійник, Г.Ю.; Аль-Тмейзі, А.Ю.

Знайти схожі

3.


    Лозова, Т. І.
    Організаційно-економічний механізм управління корпоративними змінами по критерію стійкості [Електронний ресурс] / Т. І. Лозова, Г. Ю. Олійник, А. І. Бєлова. - Електрон. журн. // Економіка та держава. - 2019. - № 3. - С. 4-9 : табл. - Бібліогр. с. 9 (11 назв)
Рубрики: Підприємства--Корпоративне управління
Анотація: У статті розглянуто організаційно-економічний інструментарій управління корпоративними змінами за критерієм стійкості, що забезпечує збалансованість функціонування підприємств та підвищення їх рівня конкурентоспроможності на світових ринках і дозволяє ефективно залучати інвестиційні ресурси. Кінцева мета корпоративних змін — забезпечення розвитку компанії та зростання валового прибутку. Зростання валового прибутку пов'язане з кількісними характеристиками (чітко сформованими статутним капіталом та структурою основних засобів, які чітко визначені шляхом проведеної інвентаризації та на які оформлені права власності, і, саме ці права, як нематеріальні активи поставлені на облік і визначені в балансі; зі зростанням економічних показників — чистого доходу від реалізації робіт (послуг, товарів, продукції); собівартістю реалізованої продукції, валовим прибутком). Корпоративна стійкість компанії включає організаційно-структурну стійкість, стійкість виробничих, технологічних, інноваційних процесів, стійкість маркетингової, фінансової та економічної діяльності, соціальну стійкість, стійкість персоналу. Із проведених досліджень видно, що сталий розвиток компанії — поняття комплексне і на нього впливає кожний визначений компонент виробництва [1—4; 8; 9].??Досягнення збалансованості функціонування підприємства вирішується системними дослідженнями результативності процесів реструктуризації та об'єктивною методикою оцінки та прогнозування результативності управління корпоративними змінами з адаптацією до сучасних умов господарювання на основі аналізу сучасного стану компанії та міжнародного досвіду [8; 9]. Важливою складовою прогнозування результативності управління корпоративними змінами є визначення взаємозалежності і взаємозв'язки ключових напрямів у реструктуризації підприємств для здійснення та упорядкування роботи взаємопов'язаних модулів розробленої організаційно-економічної моделі, яка включає основні етапи, процедури та блоки засобів фінансового та методичного забезпечення на основі проведення інвентаризації всіх статей балансу, з визначеними методами інвентаризації об'єктів нерухомого майна та нематеріальних активів. Структуру управління реструктуризацією за пріоритетами чіткого формування статутного капіталу побудовано на основі інвентаризації всіх статей балансу, як основи самої реструктуризації для чіткого визначення статутного капіталу і підвищення ефективності діяльності підприємства та, надання послуг інноваційного типу споживачам.

Перейти к внешнему ресурсу: Т.І. Лозова та ін.

Дод.точки доступу:
Олійник, Г.Ю.; Бєлова, А.І.

Знайти схожі

4.


    Лозова, Т. І.
    Земельна ділянка - важливий актив підприємства: аналіз, інвентаризація, облік, управління [Текст] / Т. І. Лозова, Г.Ю. Олійник, О.А. Олійник // Економіка та держава. - 2020. - № 6. - С. 21-27. - Бібліогр. с. 27 (10 назв)
Рубрики: Підприємства--Нематеріальні активи--Земельні ділянки
Анотація: Статтю присвячено комплексному методичному підходу до продажу землі на Україні, в ній обгрунтовано необхідність проведення підготовчого процесу до такої роботи. Інструменти, які пропонуються у цій роботі на економічному просторі нашої держави перевірені на таких, значних для економіки України підприємствах, як Укртелеком та Укрзалізниця, які володіють значними земельними ресурсами, виокремлено всі технологічні процеси виконання повного комплексу робіт, без яких продаж землі провадити не доцільно. Слід визначити, що земля — це нерухоме майно, яке визначається необхідністю суб'єктів підприємницької діяльності та регламентується вимогами діючих нормативних документів.


Дод.точки доступу:
Олійник, Г.Ю. ; Олійник, О.А.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Лозова, Т. І.
    Корпоративна культура у системі реалізації маркетингової стратегії компанії [Текст] / Т. І. Лозова, Г. Ю. Олійник , Т. О. Кабацька // Економіка та держава. - 2021. - № 1. - С. 10-16 : табл. - Бібліогр. с. 16 (5 назв)
Рубрики: Корпорації--Маркетинг--Корпоративна культура
Анотація: Статтю присвячено комплексному методичному підходу до розробки та впровадженню корпоративної культури в системі реалізації маркетингової стратегії компанії. Обгрунтовано організаційно-економічний механізм підготовки, розробки та управління системою корпоративної культури компанії. Инструменты, які пропонуються у роботі, на економічному просторі нашої держави, перевірені на таких, значних для економіки України підприємствах, як ПАТ "Укртелеком", ПАТ "Укрзалізниця", АТ "Приватбанк", структурні підрозділи яких розташовано в різних географічних та етнічних регіонах України.Загалом корпоративну культуру цих компаній можна звести до кількох постулатів, а саме: — поведінка згідно з нормами етикету; — виваженість та ефективність у прийнятті рішень; — клієнт завжди правий (і навіть, коли він не правий, він правий); — все, що потрібно клієнту, завжди є в компанії.Кожна організація має свою культуру, філософію та принципи бізнесу, методи рішення проблем і способи прийняття рішень, трудову атмосферу, "фольклор" (історію, яка ілюструє цінності компанії), систему табу і систему цінностей, поведінку та стандарти, "своє обличчя". Все це разом визначає її культуру. Таким чином, корпоративну культуру компанії складають цінності, віра, принципи ведення бізнесу, традиції, робочі процедури, трудова атмосфера.Основу КК утворюють переконання і філософія організації, яка пояснює чому вона робить так, а не інакше. Культура компанії проявляється в переконаннях та принципах бізнесу, які декларуються і практикуються керівництвом в етичних стандартах та офіційній політиці, у відношеннях з різними партнерами (особливо з власними працівниками, профспілками, акціонерами, постачальниками та суспільством), у традиціях, методах контроля, вимогах до поведінки робітників, у тій атмосфері, яка відрізняє одну компанію від мільйонів інших. Усі ці соціальні фактори, не завжди чітко формуються у комплексі та визначають культуру організації. Створення КК, яка відповідає стратегії компанії — важливий фактор її реалізації, тому що при цьому формується трудова атмосфера і корпоративний дух, які сприяють отриманню запланованих показників, успіху на ринку і прибутку. Культура компанії будується на методах бізнесу, цінностях і впевненості керівників вищого рівня та працівників, етичних стандартах, філософії компанії, а також на традиціях, якими вона живе.


Дод.точки доступу:
Олійник , Г.Ю.; Кабацька, Т.О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Лозова, Т. І.
    Моделювання маркетингової системи корпоративного управління компанії та ефективність її впровадження [Текст] / Т. І. Лозова, Г. Ю. Олійник , О.А. Олійник // Економіка та держава. - 2021. - № 2. - С. 29-34 : табл. - Бібліогр. с. 34 (7 назв)
Рубрики: Підприємства--Корпоративне управління--Маркетинг
Анотація: Статтю присвячено комплексному методичному підходу до моделювання та впровадження маркетингової системи корпоративного управління під час формування стратегії компанії. Обгрунтовано організаційно-економічний механізм підготовки, розробки та моделювання маркетингової системи корпоративного управління компанії.


Дод.точки доступу:
Олійник , Г.Ю.; Олійник, О.А.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Лозова, Т. І.
    Формування інформаційної системи управління об'єктами нерухомого майна в умовах цифрової економіки [Текст] / Т. І. Лозова, Г. Ю. Олійник , Т. О. Кадацька // Економіка та держава. - 2021. - № 3. - С. 46-50 : табл. - Бібліогр. с. 50 (7 назв)
Рубрики: Нерухомість--Цифрові технології--Управління
Анотація: Статтю присвячено важливій економічній проблемі — формуванню єдиної цифрової інформаційної системи обліку та управління об'єктами нерухомого майна (земельні ділянки, будівлі, споруди, передавальні пристрої,технологічні комплекси та інші), їх інвентаризації, постановки на облік, оформленню прав власності як основи цифровізації економіки цього процесу по кожному підприємству та компанії, загалом, для реалізації політики компанії по ефективному використанню та розпорядженню нерухомим майном. Цифрові технології приносить нові можливості і інструменти, які допомагають подолати побудовані людиною штучні бар'єри традиційних моделей ведення бізнесу і дозволяють вивести його на новий рівень. Цифрові технології бізнес-процесів спрямовані на те, щоб компанія оперативно ухвалювала рішення, швидко адаптувала роботу до вимог поточного моменту та задовольняла потреби клієнтів. Розроблені та впроваджені цифрові моделі почали впроваджуватись у 2010—2017роках. Експеримент продовжувався понад 3роки. Після розробки повного комплексу системи, розгляду її та затвердження було видано методичні матеріали, підручники, проведено регіональні наради та навчання спеціалістів. Кількість спеціалістів не зменшилась, а значно збільшилися суміщення професій та заробітна плата.


Дод.точки доступу:
Олійник , Г.Ю.; Кадацька, Т.О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)