Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Ловінська, Л. Г.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 19
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-19 
1.


    Ловінська, Л. Г.
    Сутність оцінки в системі бухгалтерського обліку [Текст] / Л. Г. Ловінська // Фінанси України. - 2006. - № 5. - С. 108-116. - Бібліогр.: 22 назви
Рубрики: Бухгалтерський облік--Оцінювання
Анотація: Функції оцінки об'єктів бухгалтерського обліку в сучасних умовах господарювання та обгрунтовано необхідність розроблення окремого нормативного документа щодо розкриття сутності концепції оцінки в бухгалтерському обліку.


Знайти схожі

2.


    Ловінська, Л. Г.
    Нарахування зносу - спосіб регулювання балансової оцінки довгострокових актів [Текст] / Л. Г. Ловінська // Фінанси України. - 2006. - № 7. - С. 92-100. - Бібліогр.: 15 назв
Рубрики: Основні засоби--Знос--Балансова оцінка
Анотація: Досліджено методологічні засади відображення у бухгалтерському обліку зносу основних засобів та нематеріальних активів,доведено відмінність "знос" і "амортизація", запропонованозміни до чинних в Україні положень (стандартів) бухгалтерського обліку, які сприятимуть їх розмежуванню.


Знайти схожі

3.


    Ловінська, Л. Г.
    Уніфікація термінології бухгалтерського обліку - передумова створення національної системи бухгалтерського обліку [Текст] / Л. Г. Ловінська // Фінанси України. - 2006. - № 8. - С. 33-40. - Бібліогр.: 6 назв
Рубрики: Бухгалтерський облік--Термінологія
Анотація: Методологічні засади уніфікації термінології бухгалтерського обліку в умовах створення національної системи бухгалтерського обліку в Україні із застосуванням міжнародного досвіду стандартизації.


Знайти схожі

4.


    Копилов, В. А.
    Організаційні засади національної системи бухгалтерського обліку в Україні [Текст] / В. А. Копилов, Л. Г. Ловінська // Економіка і прогнозування. - 2007. - № 2. - С. 127-137. - Бібліогр.: 9 назв
Рубрики: Бухгалтерський облік в Україні
Анотація: Доведено, що створення правового, методологічного та методичного забезпечення бухгалтерського обліку в Україні є складовою його організації на національному рівні.


Дод.точки доступу:
Ловінська, Л. Г.

Знайти схожі

5.


    Ловінська, Л. Г.
    Державне регулювання бухгалтерського обліку в Україні: мета і сфера впливу [Текст] / Л. Г. Ловінська // Фінанси України. - 2012. - № 4. - С. 56-66. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бухгалтерський облік--Державне регулювання--Україна
Анотація: Розглянуто проблемні питання вдосконалення нормативно-правового забезпечення бухгалтерського обліку в контексті реформування економіки України.


Знайти схожі

6.


    Ловінська, Л. Г.
    Світовий досвід запровадження міжнародних стандартів у бухгалтерському обліку державного сектору [Текст] / Л. Г. Ловінська, Л. В. Гізатуліна // Фінанси України. - 2012. - № 6. - С. 76-87. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бухгалтерський облік--Державний сектор--Міжнародні стандарти
Анотація: Розглянуто досвід запровадження методу нарахування та інших ключових елементів сучасної системи бухгалтерського обліку в державному секторі Швейцарії, Франції, Великобританії, Нової Зеландії, Канади й Автралії. Визначено особливості цього процесу, які доцільно враховувати при проведенні реформ в Україні.


Дод.точки доступу:
Гізатуліна, Л.В.

Знайти схожі

7.


    Ловінська, Л. Г.
    Тенденції реформування системи бухгалтерського обліку та фінансової звітності державного сектору України [Текст] / Л. Г. Ловінська, Н. І. Сушко // Фінанси України. - 2012. - № 7. - С. 74-83. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бухгалтерський облік--Реформування
   Фінансова звітність

Анотація: Розглянуто підходи до реформування бухгалтерського обліку в державному секторі України в контексті імплементації міжнародного законодавства у вітчизняне нормативне поле. Проаналізовано ключові новації Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку та звітності в державному секторі, їх відповідність міжнародним стандартам.


Дод.точки доступу:
Сушко, Н.І.

Знайти схожі

8.


    Ловінська, Л. Г.
    Застосування методу нарахування в контексті реформування бухгалтерського обліку державного сектору [Текст] / Л. Г. Ловінська // Фінанси України. - 2012. - № 10. - С. 84-96. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бухгалтерський облік--Реформування
Анотація: Розглянуто одне з ключових питань реформування бухгалтерського обліку в бюджетній сфері- упровадження методу нарахування. Проведено аналіз теоретичних аспектів методів визначення фінансових результатів: касового та нарахування, узагальнено практику окремих держав щодо їх використання. Визначено місце методу нарахування в Національних положеннях (стандартах) бухгалтерського обліку в державному секторі, Міжнародних стандартах фінансової звітності для державного сектору, а також у бюджетній класифікації та Єдиному плані рахунків бухгалтерського обліку.


Дод.точки доступу:
Калюга, Є.В.

Знайти схожі

9.


    Ловінська, Л. Г.
    Концептуальні підходи до визначення об'єкта оподаткування податком на прибуток [Текст] / Л. Г. Ловінська // Фінанси України. - 2013. - № 3. - С. 27-38. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Податок на прибуток
   Підприємства--Прибутки--Оподаткування

Анотація: Розглянуто сутність системного зв'язку бухгалтерського й податкового прибутків в умовах визначення об'єкта оподаткування податком на прибуток за правилами та на підставі даних бухгалтерського обліку. Обгрунтовано необхідність подальшого вдосконалення методологічних засад розділу III ПКУ "Податок на прибуток".


Знайти схожі

10.


    Ловінська, Л. Г.
    Вплив євроінтеграційних процесів на розвиток бухгалтерського обліку та звітності в Україні [Текст] / Л. Г. Ловінська // Фінанси України. - 2014. - № 9. - С. 21-30. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бухгалтерський облік--Розвиток--Вплив євроінтеграційних процесів--Україна
Анотація: Стратегія застосування міжнародних стандартів фінансової звітності в Україні, яка окреслила шляхи їх запровадження в нашій країні, на теперішній час переважно виконана. Перед державою та професійною спільнотою бухгалтерів і аудиторів постало завдання визначити напрями вдосконалення бухгалтерського обліку в Україні. У статті проведено аналіз новацій Директиви 2013/34/ЄС Європейського парламенту та Ради від 26.06.2013 у контексті розвитку ідеї інтегрованої звітності. Окрема увага приділена розгляду звітності про управління компанії, про платежі уряду та вирішенню питань запровадження цих звітів в Україні. На підставі проведеного дослідження зроблено висновок, що вдосконалення бухгалтерського обліку в нашій країні має відбуватися відповідно до тенденцій його розвитку в глобалізованому світі та потреб управління національною економікою.


Знайти схожі

 1-10    11-19 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)