Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Левандівський, О. Т.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Левандівський, О. Т.
    Механізм формування екологічного аудиту в Україні [Текст] / О. Т. Левандівський // Економіка АПК. - 2010. - № 7. - С. 71-74. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Економіка природокористування--Ефективність використання
   Екологічний менеджмент

Кл.слова (ненормовані):
Господарська діяльність -- Земельні ресурси
Анотація: Розглянуто особливості екологічного аудиту а Україні, акцентується увага на проблемах його ефективного функціонування.


Знайти схожі

2.


    Левандівський, О. Т.
    Зарубіжний досвід інвестування сільськогосподарського виробництва [Електронний ресурс] / О. Т. Левандівський // Економіка та держава. - 2019. - № 5. - С. 49-53. - Бібліогр. с. 53 (8 назв)
Рубрики: Сільськогосподарське виробництво--Інвестиції--Державна політика
Анотація: Встановлено, що державна підтримка аграрного сектора — це один із пріоритетних напрямів економічної політики в багатьох країнах світу. Вона розглядається як необхідний інструмент аграрної політики в умовах ринку. Тому виникає необхідність проаналізувати рух інвестиційних ресурсів в системі "держава — інституційна сфера — господарюючі суб'єкти аграрного сектора" і вивчити інструменти регулювання інвестиційної діяльності.У провідних країнах світу склалися спеціальні інститути, що займаються реалізацією інвестицій у аграрну сферу. Провідною формою інвестицій є кредитування, головною особливість якого є високий рівень державної підтримки і кооперативні засади його реалізації.Заслуговує на увагу досвід практики у сфері кредитування Франції, де забезпечення аграрного сектора економіки позиковими коштами здійснюють в основному кооперативні банки.Дослідженням встановлено, що Німеччина є прикладом країни із змішаним типом сільськогосподарського кредитування, яке передбачає функціонування на кредитному ринку комерційних банків і спеціалізованих інституцій. Нині кредитуванням сільського господарства займаються кооперативні банки, спеціалізовані банки, іпотечні банки, приватні комерційні банки.Кооперативний банківський сектор Німеччини має трирівневу організаційну структуру. Її основу, нижній рівень, формують місцеві кооперативні банки (кредитні товариства), що складаються переважно із так званих фольксбанків і райффайзенбанків.Зазначимо, що кооперативи чудово вписалися у систему "соціально-орієнтованої ринкової системи", яка об'єднувала у собі принципи вільного ринку із задоволенням соціальних інтересів. Ефективно використовуючи вигоди кооперації, які поєднували індивідуальну економічну свободу та колективні зобов'язання, кооперативи Західної Німеччини продовжували розвиватися і зміцнювати свої ринкові позиції на ринку.Дослідженням встановлено, що в останні роки кредитні вкладення у сільськогосподарське виробництво були направлені, насамперед, на модернізацію і технічне переозброєння виробничого процесу. У зв'язку із цим, кредитні вкладення були сконцентровані на суміжних із аграрним сектором галузях — виробниках засобів виробництва і переробної промисловості.

Перейти к внешнему ресурсу: Левандівський О.Т.

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)