Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Кісліцина, Ірина$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Кісліцина, Ірина.
    Прокурор – гарант дотримання прав людини та основних засад судочинства при укладанні угод про визнання винуватості [Текст] / Ірина Кісліцина // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 7. - С. 173-178. - Бібліогр. 14 назв
Рубрики: Судочинство--Угоди про визнання винуватості--Принцип укладання--Роль прокурора
Анотація: Стаття присвячена проблемі дотримання прав людини та основних засад (принципів) судочинства під час укладання угод про визнання винуватості. Прокурор виступає як гарант дотримання принципів верховенства права, законності, неупередженості, гуманізму, добровільності, наявності об’єктивних доказів винуватості особи та інших під час укладання даних угод. Проаналізовані наукові підходи до поняття «принцип». Автор акцентує увагу на змісті загально-правових та спеціальних принципів під час укладання угоди про визнання винуватості.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Кісліцина, Ірина.
    Утворення вищого суду з питань інтелектуальної власності в Україні: дискусійні питання [Текст] / Ірина Кісліцина // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 7. - С. 383-388. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інтелектуальна власність--Спеціалізовані судові установи--Проблеми і перспективи створення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
судова реформа -- зарубіжний досвід -- судова влада -- система судоустрою -- Патентний суд
Анотація: У статті розглядаються проблеми та перспективи утворення Вищого суду з питань інтелектуальної власності в Україні. Аналізується досвід функціонування подібних судових органів у зарубіжних країнах, зокрема у Німеччині, Франції, Великобританії, Швейцарії. Розглядаються вимоги, що висуваються до суддів патентних судів та інших судів, що розглядають спори у сфері інтелектуальної власності в інших країнах. Висвітлюється процес добору суддів до складу Вищого суду з питань інтелектуальної власності в Україні та наявні проблеми під час здійснення цього добору.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)