Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Кєсова, Л. О.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Кєсова, Л. О.
    Підвищення економічних та екологічних показників електростанцій шляхом утилізації золошлакових відходів котлів [Текст] / Л. О. Кєсова, Г. В. Кравчук // Проблеми загальної енергетики. - 2017. - № 3. - С. 60-67. - Бібліогр.: с. 66-67 (24 назви)
Рубрики: Довкілля--Державна політика
   Теплові електростанції--Промислові відхлди--Утилізація

Анотація: В ЄС, США та ряді розвинутих країнах світу зола та шлак електростанцій розглядається як техногенна сировина для багатьох галузей промисловості. Системи пневмозолошлаковидалення є невід'ємною складовою технологічного процесу вугільних електростанцій з утилізацією відходів до 92%. В1Україні застосовуються системи гідрозолошлаковидалення і, як наслідок, зола та шлак втрачають свої споживчі цінності щодо корисного використання, а їх накопичення на золовідвалах призводить до проблем землевідведення, забруднення ґрунту, водойм, атмосфери, запилення територій, можливості катастрофічного прориву огородження дамб. Надано рекомендації для українських електростанцій щодо вибору обладнання та технологій сухих способів видалення золи та шлаку, які отримали позитивну апробацію в світі.


Дод.точки доступу:
Кравчук, Г.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Кєсова, Л. О.
    Підвищення економічних та екологічних показників електростанцій шляхом утилізації золошлакових відходів котлів [Текст] / Л. О. Кєсова, Г. В. Кравчук // Проблеми загальної енергетики. - 2017. - № 4. - С. 61-66. - Бібліогр.: с. 66 (7 назв)
Рубрики: Парові котли--Експлуатація--Ефективність
   Теплові електростанції--Промислові відхлди--Утилізація

Анотація: Наведено результати досліджень роботи вихрових пальників котла ТПП-210А енергоблоку 300 МВт при традиційній і висококонцентрованій пилоподачі з впливом цих технологій на ефективність спалювання низькореакційного вугілля. Оцінено ефект використання транспортуючого повітря при висококонцентрованій пилоподачі на роботу котла. ??Результати досліджень підтверджують можливість використання проектних пальників котла ТПП-210А при переводі його на подачу пилу з високою концентрацією під тиском (ПВКт). Технологія ПВКт дозволяє підвищити ефективність роботи вихрових пальників, знизити хімічний і механічний недопал і збільшити ККД брутто котла в діапазоні регулювання на 0,383–1,02%.


Дод.точки доступу:
Побіровський, Ю.М.; Меренгер, П.П.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Кєсова, Л. О.
    Перспективні заходи утилізації золошлакових відходів ТЕС [Текст] / Л. О. Кєсова, Г. В. Кравчук // Проблеми загальної енергетики. - 2018. - № 1. - С. 59-64. - Бібліогр. с. 63-64 (42 назви)
Рубрики: Теплові електростанції--Промислові відходи--Утилізація
Анотація: Визначено шляхи корисного використання в Україні золошлакових відходів ТЕС, основні заходи їх переробки при широкомасштабній утилізації.


Дод.точки доступу:
Кравчук, Г.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Кєсова, Л. О.
    Підвищення ефективності роботи ТЕЦ із застосуванням маловитратних технологій [Текст] / Л. О. Кєсова, В. В. Горський // Проблеми загальної енергетики. - 2018. - № 2. - С. 60-64. - Бібліогр. с. 64 (14 назв)
Рубрики: Теплоенергетика
Анотація: Формування систем теплопостачання пов’язано з рішенням проблем щодо зміни структури теплогенеруючих джерел з виходом на більш високі техніко-економічні показники тобто рішення задачі по синтезу побудови систем теплопостачання по всьому ланцюгу – від виробництва тепла до його споживання. У світовому досвіді виробництво електроенергії на ТЕЦ складає близько 9 %, та впевнено зростає. Однак в Україні ТЕЦ розвиваються повільно, їх обладнання застаріле, не відповідає сучасним екологічним та економічним вимогам і потребує реконструкції, модернізації або повної заміни, також присутній спад виробництва енергоємних підприємств привів до зниження споживання технологічної пари з промислових відборів турбін, тобто до недовиробітку електричної та теплової енергії. Враховуючи зношеність механізмів і відсутність засобів переустаткування енергетичного обладнання, потрібні маловитратні технології підвищення потужності та економічності опалювальних і промислових ТЕЦ. До таких технологій модернізації відносяться варіанти з мінімальними капіталовкладеннями, позитивним економічним ефектом та поверненням коштів менш ніж за 1 рік.


Дод.точки доступу:
Горський, В. В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Кєсова, Л. О.
    Оцінка ефективності впровадження парогазових і ЦКШ-технологій на ТЕС України [Текст] / Л. О. Кєсова, В. С. Коберник, І. С. Соколовська // Проблеми загальної енергетики. - 2018. - № 3. - С. 42-47
Рубрики: Теплові електростанції--Енергозберігаючі технології
Анотація: Проаналізовано світовий досвід впровадження парогазових і ЦКШ-технологій: ПГУ з газифікацією вугілля (з очищенням від оксидів сірки та азоту); спалювання в циркулюючому киплячому шарі (за атмосферного тиску та під тиском); ПГУ зі спалюванням в бульбашковому киплячому шарі під тиском; ПГУ на природному газі у порівнянні з пиловугільним спалюванням з очищенням від оксидів сірки та азоту. Для нового будівництва і реконструкції енергоблоків ТЕС в Україні та забезпечення сучасних норм викидів основних забруднюючих речовин проведено техніко-економічні розрахунки з порівнянням середньої вартості електричної енергії за життєвий цикл для перспективних технологій. В енергетику України доцільно впроваджувати ПГУ і ЦКШ- технології, які здатні підвищити ефективність спалювання палива з високими експлуатаційними показниками енергоблоків.


Дод.точки доступу:
Коберник, В.С.; Соколовська, І.С.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Кєсова, Л. О.
    Аналіз впливу технічного стану та умов експлуатації на ефективність та надійність енергоблоків теплових електростанцій в ОЕС України [Текст] / Л. О. Кєсова, В. С. Коберник, В. В. Дубровський // Проблеми загальної енергетики. - 2019. - № 2. - С. 46-52. - Бібліогр. с. 52 (12 назв)
Рубрики: Теплові електростанції--Енергоблоки--Надійність
Анотація: Проаналізовано технічний стан та характеристики роботи енергоблоків теплових електростанцій України. Виявлено значні зміни умов експлуатації енергоблоків (старіння обладнання, низька маневреність при регулюванні графіків електричних навантажень в об’єднаній енергосистемі, паливні проблеми), що призвело до зростання питомих витрат палива на виробництво електроенергії, зменшення коефіцієнта використання встановленої потужності, збільшення викидів в навколишнє середовище у порівнянні зі світовим рівнем. Оцінено вплив маневрених режимів роботи на додаткові витрати газу на ТЕС. Проведено порівняння поточних викидів димових газів з технологічними нормативами допустимих викидів на окремих енергоблоках і ТЕС. Проаналізовано плани розвитку теплоенергетичних потужностей України щодо мінімізації негативних факторів в роботі теплових електростанцій.


Дод.точки доступу:
Коберник, В.С.; Дубровський, В.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)