Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Курило, В. Л.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Курило, В. Л.
    Продуктивність сорго цукрового для виробництва біопалива залежно від строків сівби та глибини загортання насіння [Текст] / В. Л. Курило // Цукрові буряки. - 2012. - № 1. - С. 14-15. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сорго цукрове--Вирощування
   Біопаливо--Рослинна сировина

Анотація: Наведено результати біометричних показників із вивчення елементів технології вирощування сорго цукрового, визначено оптимальні строки сівби та глибину загортання насіння сорго цукрвого Силосне 42 в умовах Лісотепу України.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

2.


    Курило, В. Л.
    Збиранню цукрових буряків - високу якість [Текст] / В. Л. Курило // Цукрові буряки. - 2012. - № 4. - С. 6-8. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цукрові буряки--Збирання--Зниження втрат
Анотація: В статті розглядаютья заходи, спрямовані на підвищення продуктивності і зменшення втрат при збиранні цукрових буряків.


Дод.точки доступу:
Сінченко, В.М.; Пиркин, В. І.; Гореленко, В. І.
Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

3.


    Курило, В. Л.
    Продуктивність сортів та гібридів сорго цукрового залежно від рівня удобрення [Текст] / В. Л. Курило // Цукрові буряки. - 2012. - № 5. - С. 11-13 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зернові культури--Сорго--Продуктивність
Анотація: У статті розглянуто фенологічні показники та продуктивність рослин різних сортів та гібридів сорго цукрового залежно від ефективності використання мінерального живлення в технології його вирощування.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

4.


    Курило, В. Л.
    Вплив сортових особливостей та норм внесених добрив на фенологічні показники та продуктивність рослин сорго цукрового [Текст] / В. Л. Курило // Цукрові буряки. - 2013. - № 4. - С. 13-15. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сорго цукрове--Вирощування--Мінеральне живлення
   Агротехнології в рослинництві--Живлення рослин

Анотація: У статті розглянуто ефективність використання різних норм мінерального живлення та їх вплив на фенологічні показники та продуктивність рослин сорго цукрового.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

5.


    Пришляк, Н. В.
    Розвиток біоенергетики як складова забезпечення енергетичної безпеки України [Текст] / Н. В. Пришляк, В. Л. Курило, В. М. Пришляк // Економіка та держава. - 2020. - № 4. - С. 146-155 : табл.; граф. - Бібліогр. с. 154-155 (25 назв)
Рубрики: Біоенергетика--Розвиток--Україна
Анотація: Разом зі зростанням населення планети, виробництво енергії постійно збільшується. Тільки за останні 100 років населення Землі зросло в чотири рази, а річне виробництво енергії збільшилось у 21 раз. Статтю присвячено дослідженню розвитку біоенергетики як складової забезпечення енергетичної безпеки України. Обгрунтовано передумови розвитку біоенергетики в Україні. Узагальнено підходи до визначення терміну "енергетична безпека". Визначено складові системи енергетичної безпеки. Проаналізовано фактори, що впливають на загрозу енергетичної безпеки України. Узагальнено підходи до визначення терміну "енергетична ефективність" у працях зарубіжних та українських вчених. Здійснено класифікацію бар'єрів на шляху до розвитку енергоефективності. Визначено основні тенденції розвитку енергетики у XXI ст. Проаналізовано динаміку споживання первинних енергоресурсів у світі. Узагальнено внутрішні і зовнішні загрози енергетичній безпеці України. Проаналізовано структуру світового енергоспоживання та споживання енергії в Україні за видами енергоресурсів. Здійснено прогноз зростання частки відновлюваних джерел енергії відповідно до Енергетичної стратегії України до 2035. Сформовано та обгрунтовано три сценарії розвитку сектору біоенергетики в Україні.


Дод.точки доступу:
Курило, В.Л.; Пришляк, В.М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)