Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Крючкова, І. В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 15
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-15 
1.


    Крючкова, І. В.
    Вплив фінансово-економічної кризи на інвестиційну діяльність в Україні [Текст] / І. В. Крючкова, Р. В. Попельнюхов // Фінанси України. - 2010. - № 8. - С. 15-23. - Библиогр.: с. 22 (8 назв)
Рубрики: Інвестиційна діяльність--Вплив фінансово-економічної кризи--Україна
Анотація: Проведено комплексний аналіз інвестиійної діяльності в Україні у 2002-2009 роках. Встановлено істотний вплив економічних процесів на інвестиційну діяльність у країні.


Дод.точки доступу:
Попельнюхов, Р.В.

Знайти схожі

2.


    Крючкова, І. В.
    Розвиток логістичного управління підприємством [] / І. В. Крючкова // Економіка та держава. - 2012. - № 7. - С. 80-81. - Бібліогр. с.81 (5 назв)
Рубрики: Логістика (екон.)
   Управління підприємством--Логістичні концепції

Анотація: У статті розглянуто чотири послідовністадії розвитку логітичних систем, області логістики згідно методики Odetee, підходи щодо дослідженнялогістичних систем, умови рівноваги учасників логістичного ланцюжка в сумарному прибутку підприємств.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Крючкова, І. В.
    Макроструктурні чинники гальмування економічного зростання України [Текст] / І. В. Крючкова // Економіка і прогнозування. - 2012. - № 4. - С. 5-18. - Бібліогр.: с.
Рубрики: Економічне зростання--Україна
Анотація: Висвітлюються загрозливі викривлення в структурі розподілення валового наявного доходу між інституційними секторами економіки України. Насамперед це перерозподіл доходу в корпоративних секторах економіки на користь фінансових корпорацій через канал завищених чистих доходів від власності, що призводить до звуження інвестиційних джерел у реальному секторі економіки.


Знайти схожі

4.


    Крючкова, І. В.
    Деструктивні зміни в розподілі валового наявного доходу та напрями державної політики щодо їхнього подолання [Текст] / І. В. Крючкова // Економіка і прогнозування. - 2013. - № 1. - С. 7-26. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Валовий наявний доход
Анотація: Висвітлюються причини та наслідки деструктивних змін у розподілі валового наявного доходу (ВНД) між інституційними секторами економіки в 2012 р.


Знайти схожі

5.


    Крючкова, І. В.
    Диспропорції валового наявного доходу України та їхній вплив на динаміку ВВП [Текст] / І. В. Крючкова // Економіка і прогнозування. - 2013. - № 3. - С. 21-37. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Валовий наявний доход--Україна
Анотація: Показано, що у період з 2008 р. в Україні має місце посилення негативних структурних зсувів у розподілі валового наявного доходу, що призводить до хронічного дефіциту ресурсів у секторах загального державного управління (ЗДУ) і нефінансових корпорацій (НК) та, відповідно, до нарощення боргових пірамід.


Знайти схожі

6.


    Крючкова, І. В.
    Усунення викривлень в інституційній структурі ВНД України [Текст] / І. В. Крючкова // Економіка і прогнозування. - 2013. - № 4. - С. 20-32. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Валовий наявний дохід--Структура--Викривлення
Анотація: Доведено, що в Україні останніми роками спостерігалися деформації в інституційній структурі валового наявного доходу (ВНД) зі значним зниженням його частки у секторі нефінансових корпорацій і через це сформовано і закріплено деінвестиційну модель економіки. Подальше недофінансування процесів відновлення основних фондів несе загрозу економічного занепаду країни навіть в умовах активізації світової торгівлі, оскільки вітчизняні виробники продовжуватимуть втрачати свою присутність як на зовнішньому, так і на внутрішньому ринках.


Знайти схожі

7.


    Крючкова, І. В.
    Дисбаланси доходів і витрат в інституційних секторах економіки України [Текст] / І. В. Крючкова // Економіка і прогнозування. - 2014. - № 3. - С. 20-31. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Доходи і витрати--Дисбаланси
Анотація: Продовження досліджень автора щодо негативного впливу значних деформації в інституційній структурі валового наявного доходу на динаміку інвестицій і ВВП. Структурний аналіз балансів доходів і витрат інституційних секторів уперше розглянуто в розрізі їхніх підсекторів. Це дозволило з'ясувати внутрішньосекторні дисбаланси, насамперед, що збільшення профіциту балансів одних підсекторів призвидить до дефіцитів балансів інших, а консервація хронічної фінансової "анемії" сектора приватних нефінансових корпорацій знижує рівень та ефективність використання національних заощаджень і гальмує вихід економіки з інвестиційної кризи.


Знайти схожі

8.


    Крючкова, І. В.
    Динаміка валових заощаджень за інституційними секторами економіки України [Текст] / І. В. Крючкова // Економіка і прогнозування. - 2014. - № 4. - С. 7-22. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Валовий внутрішній продукт--Україна
Анотація: Стаття продовжує тему попередніх публікацій автора щодо макроструктурних процесів в економіці. Для кожного з інституційних секторів досліджено вплив позитивних і негативних компонентів на формування валового наявного доходу, валових заощаджень як ресурсу розвитку з розкриття причин формування дефіцитів у одних секторах і профіцитів у інших. Обгрунтовано основні напрями державної політики щодо гармонізації розподілу ВНД між інституційними секторами економіки і підвищення загального рівня валових заощаджень як основної передумови виходу з інвестиційної кризи.


Знайти схожі

9.


    Крючкова, І. В.
    Недосконала матриця економіки України [Текст] / І. В. Крючкова // Економіка України. - 2015. - № 6. - С. 53-60
Рубрики: Економіка України--Структурні деформації--Шляхи подолання
Анотація: Розкрито основні чинники макроструктурних деформацій в економіці України, які негативно вплинули на рівень валових заощаджень і загальмували інвестиційні процеси в економіці. Дано рекомендації щодо структурної гармонізації розподілу валового наявного доходу між інституційними секторами економіки та відновлення національних джерел розвитку.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Крючкова, І. В.
    Макроструктурні чинники інвестиційних криз в економіці України впродовж 1991-2015 рр. [Текст] / І. В. Крючкова // Економіка і прогнозування. - 2016. - № 1. - С. 23-40. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інвестиційна криза--Україна
Анотація: Наведено результати дослідження макроструктурних чинників, які впливали на формування інвестиційних джерел розвитку і глибину кризових падінь у період з 1991-2015 рр. в економіці України. З'ясовуються причини структурних змін валового наявного доходу у розрізі інституційних секторів економіки та їх вплив на рівень валових заощаджень, валового нагромадження основного капіталу та, відповідно,- на формування моделі розвитку або моделі занепаду економіки.


Знайти схожі

 1-10    11-15 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)