Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Кравченко, І. Й.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Ткаченко, Н. М.
    Шляхи реформування цукрової галузі України та її адаптація до ринкових умов [Текст] / Н. М. Ткаченко, І. Й. Кравченко // Економіка АПК. - 2013. - № 4. - С. 23-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Рослинництво--Буряки цукрові--Вирощування
   Харчова промисловість--Цукрова галузь

   Промисловість України--Реформування

Кл.слова (ненормовані):
цукробурякова галузь -- жомосховище -- меляса
Анотація: Розглянуто сучасний стан цукробурякового виробництва порівняно з минулими роками, висвітлено можливі шляхи подолання негативних явищ галузі й накреслено напрями її реформування.


Дод.точки доступу:
Кравченко, І. Й.

Знайти схожі

2.


    Кравченко, І. Й.
    Статистичний аналіз інвестицій в харчову промисловість України та механізми їх стимулювання за умов сучасної продовольчої кризи [Текст] / І. Й. Кравченко // Економіка та держава. - 2022. - № 5. - С. 115-120. - Бібліогр.: 19 назв
Рубрики: Харчова промисловість--Інвестиції
Анотація: Автором проведено статистично-ретроспективний аналіз динаміки залучення ПІІ в Україну у період з 1995 по 2021 рр. Аналізовано, що найбільше їх надійшло з 2000-х по 2013 рр., суттєвий негативний вплив на обсяги ПІІ мали політична нестабільність внаслідок Революції 2013-2014 рр. та війна на Сході України. Після 2014 р. відбулось значне зростання інвестиційної активності безпосередньо країн-членів ЄС. Автором проведено суб'єктно-об'єктну характеристику надходжень ПІІ з країн Євросоюзу, серед найбільш зацікавлених країн виявились Нідерланди, Кіпр, Велика Британія, Люксембург, Швейцарія, Польща, Німеччина та Франція, зі спільним відсотком у 76% від загального обсягу інвестицій в сектор виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів. Досліджено тенденцію зростання продовольчої кризи у світі з причин воєнних дій Росії на території України. Аналізовано виявлені Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO) продовольчі загрози, що стимулюють підвищення світових цін на харчові продукти загального вживання. За даними FAO прогнозовано дефіцит продовольства в Україні на кінець 2022 р. Виявлено, що найбільше за інших постраждали сфери виробництва та обробки зернових культур і соняшника, яєць, птиці, свиней та м'яса загалом. Проведено регіональний аналіз постраждалих областей України від воєнних дій, де повністю чи частково паралізовано харчове виробництво та відмінено посівний сезон з безпекових та інфраструктурних причин. Проаналізовано регуляторну політику залученості та захисту іноземних інвесторів в Україні. Автором визначено необхідність створення регіональних інвестиційних проектів на Заході України по відновленню харчових промисловостей на території західних областей. Запропоновано механізми стимулювання іноземних інвестицій для стабілізації національного харчового виробництва у воєнний та післявоєнний періоди.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)