Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Коструба, Анатолій$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 16
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-16 
1.


    Коструба, Анатолій.
    Пошуково-інформаційно-аналітичні засоби встановлення правоприпиняючих юридичних фактів у цивільному праві / А. Коструба // Підприємництво, господарство і право : науково-практичний господарсько-правовий журнал. - 2011. - № 7. - С. 7-10. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Юридична термінологія--Юридичні факти--Правоприпинення--Дослідження
Кл.слова (ненормовані):
цивільне право

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Коструба, Анатолій.
    Ознаки правоприпиняючих юридичних фактів [Текст] / А. Коструба // Підприємництво, господарство і право. - 2011. - № 2. - С. 9-12. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільне право--Юридичні факти--Ознаки--Правоприпиняючі юридичні факти
Кл.слова (ненормовані):
обов'язки або правовідносини
Анотація: У статті аналізуються існуючі теоретико-прикладні розробки у сфері ознак правоприпиняючих фактів, формулюються наукові пропозиції для вирішення поставленої проблеми.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

3.


    Коструба, Анатолій Володимирович.
    Нормотворчі засоби встановлення правоприпиняючих юридичних фактів у цивільному праві [Текст] / А. В. Коструба // Держава і право. - 2011. - Вип. 53. - С. 324-330. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Юридична термінологія--Цивільне право--Україна
Кл.слова (ненормовані):
юридичні факти -- правоприпинення -- встановлення фактів
Анотація: Проаналізовано нормотворчість як засіб фіксації юридичної сторони юридичного факту як засіб встановлення юридичних фактів.


Знайти схожі

4.


    Коструба, Анатолій.
    Мета та причинно-наслідковий зв'язок у механізмі правоприпинення майнових цивільних правовідносин / А. Коструба // Підприємництво, господарство і право : науково-практичний господарсько-правовий журнал. - 2011. - № 11. - С. 64-67. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Правове регулювання--юридичні факти--Механізм правоприпинення--Причинно-наслідковий зв'язок
Кл.слова (ненормовані):
цивільне право
Анотація: У статті визначаються механізми правового регулювання, спрямованого на припинення прав, обов'язків і правовідносин.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Коструба, Анатолій.
    Виконання зобов'язання як правоприпиняючий юридичний факт у зобов'язальній сфері / А. Коструба // Підприємництво, господарство і право. - 2012. - № 2. - С. 91-95. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зобов'язальне право--Юридичний факт--Правоприпинення
Кл.слова (ненормовані):
цивільне право
Анотація: У статті аналізується питання виконання зобов'язання як правоприпиняючого юридичного факту, досліджується природа виконання зобов'язання з точки зору юридичних фактів і умов їх настання.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Коструба, Анатолій.
    Аналогія права й аналогія закону як фактична фікція та спосіб «оздоровлення» механізму правоприпинення / Анатолій Коструба // Підприємництво, господарство і право : науково-практичний господарсько-правовий журнал. - 2012. - № 11. - С. 6-9. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Право--Юридичний факт--Правоприпинення
Анотація: Стаття присвячена розгляду питання механізму правоприпинення.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Коструба, Анатолій.
    Встановлення правонаступництва юридичної особи – кредитодавця в кредитних відносинах при зміні назви та видів діяльності: проблемні питання практики «оновленого складу» Верховного суду [Текст] / Анатолій Коструба // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 4. - С. 45-51. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кредитні відносини--Правонаступництво--Судова практика--Україна
Кл.слова (ненормовані):
судова помилка -- правонаступництво -- кредитні зобов’язання -- банк
Анотація: Стаття присвячена аналізу сучасної судової правотворчості на прикладі випадково-вибіркового судового акта Верховного суду. У науковій публікації проводиться доктринальний аналіз умов правонаступництва. Зазначається, що зміна назви юридичної особи не призводить до деформації структури цивільного відношення. У цьому разі учасник цивільного відношення не вибуває із його складу. Це не призводить до необхідності появи нового учасника, якому мають перейти відповідні права та обов’язки особи. Приділена значна увага правовому статусу банку. Наводиться обґрунтування, що право вимоги за кредитним договором на грошові кошти (кредит), які раніш були надані банком або іншою фінансовою установою позичальнику та строк виконання зобов’язань з повернення кредиту яких настав, має учасник відповідних цивільних відносин незалежно від наявності у нього ознак банку або фінансової установи. Окреслені нетипові помилки Верховного суду у застосуванні норм статей 104 та 512 Цивільного кодексу України під час розгляду судових справ, дослідження їх причини.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Коструба, Анатолій.
    Преюдиціальний запит як інститут похідної юрисдикції у процесуальному праві Франції: питання національної рецепції [Текст] / Анатолій Коструба // Право України. - 2018. - № 3. - С. 144-158. - Бібліогр. в підрядк. прим. та в кінці ст.
Рубрики: Процесуальне право--Преюдиціальний запит--Франція
Анотація: У статті є вирішення проблеми забезпечення сталої практики Верховного Суду через обгрунтування доцільності запровадження аналогових юридичних конструкцій комунітарного процесуального права Європейського Союзу та процесуального права Франції у національну правову систему.


Знайти схожі

9.


    Коструба, Анатолій.
    Держава в системі суб'єктів цивільного права України [Текст] / Анатолій Коструба // Вісник Національної академії правових наук України. - 2017. - № 4. - С. 67-77. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільне право України
Кл.слова (ненормовані):
дієздатність -- юридичні особи -- органи державної влади -- правосуб’єктність -- публічне право
Анотація: Основна мета роботи полягає в аналізі питань щодо держави в системі суб’єктів цивільного права України. Автором доведено, що оскільки держава – це союз інтересів осіб, об’єднаних в єдиний соціальний організм з метою забезпечення їх реалізації, то юридична особа логічно синтезує в собі не тільки ознаки присутні корпорації, але й ознаки, які присутні державі як суб’єкту права. Автором наводено аргументацію про те, що держава, в якості суб’єкта цивільного права, не може мати самостійного статусу.

Є примірники у відділах:
(08.12.2018р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

10.


    Коструба, Анатолій Володимирович.
    Теоретичне розуміння системи правових форм захисту корпоративних відносин [Текст] / Анатолій Володимирович Коструба // Вісник Національної академії правових наук України. - 2018. - № 1. - С. 97-119. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Акціонерні товариства--Корпоративні відносини--Правовий аспект
   Корпоративне право--Правовідносини--Поняття та зміст

Кл.слова (ненормовані):
корпоративні правовідносини -- захист цивільних прав -- правовий інтерес
Анотація: У роботі представлені правові конструкти, які визначають можливість формування якісно нових розумінь перспектив розвитку корпоративних відносин. Автором доведено, що на сьогодні існує дві протилежні точки зору в питанні природи конструкції права на захист. Відповідно до першої, право на захист є складовою суб’єктивного цивільного права. Теоретична позиція інших вчених полягає в тому, що право на захист є самостійним по відношенню до суб’єктивного цивільного права. Аргументовано, що таке право може бути реалізовано в межах охоронних правовідносин, тому право на захист знаходить свій прояв виключно за межами розвитку регулятивного правовідношення. Віднесення правомочності на захист до складової суб’єктивного цивільного права звужує сферу реалізації такої правомочності межами здійснення відповідного суб’єктивного цивільного права, елементом якого воно є. Правові можливості, гарантовані державою, не обмежуються суб’єктивним цивільним правом. Останні, будучи опосередкованим природним правом, включають у себе правовий інтерес як форму прагнення людини в задоволенні потреб особистості. Механізм реалізації правового інтересу в цивільних правовідносинах, у структурі яких активна особа не має суб’єктивних цивільних прав, не обмежує здатність забезпечити захист суб’єктивних цивільних прав такої особи в інших, пов’язаних із ним цивільних правовідносинах. Формування правового інтересу особи генерується із наявного суб’єктивного цивільного права цієї особи в суміжних правовідносинах, охорона яких забезпечується за посередництвом захисту правового інтересу.


Знайти схожі

 1-10    11-16 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)