Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Корнівська, Валерія Олегівна$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Городецька, Тетяна Едуардівна.
    Податок на доходи фізичних осіб у системі податків з населення [Текст] / Т. Е. Городецька, В. О. Корнівська, Ю. В. Ємець // Економіка. Фінанси. Право. - 2017. - № 3. - С. 20-23. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Податки--Податкова система--Податкове право--Україна
   Фізичні особи--Верстви населення--Оподаткування

   Доходи--Капітал--Податкове право

Кл.слова (ненормовані):
податки, податкова система, податок на доходи фізичних осіб, податкові надходження, доходи населення
Анотація: В сучасних умовах розвитку економіки основною метою функціонування податку на доходи фізичних осіб є забезпечення фінансовими ресурсами місцевих бюджетів та створення рівнонапруженого податкового навантаження на основі прямого визначення доходів платника податків.


Дод.точки доступу:
Корнівська, Валерія Олегівна; Ємець, Юлія Віталіївна

Знайти схожі

2.


    Корнівська, Валерія Олегівна.
    Біткоін та блокчейн крізь призму глибинних умов фінансового та соціально-економічного розвитку [Текст] / В. О. Корнівська // Економічна теорія. - 2017. - № 4. - С. 60-75. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Гроші--Електронні гроші
   Платіжні системи--Віртуальна валюта

   Економіка--Інформаційні технології--Інновації

Кл.слова (ненормовані):
біткоін -- блокчейн -- криптовалюти -- інформаційна асиметрія та довіра -- майнери
Анотація: Представлено результати дослідження співвідношення базового фінансового феномену ліквідності та його реалізації в системі біткоін. При цьому доведено, що біткоін – закономірний етап фінансіалізаційних тенденцій, що розвиваються у світовому фінансовому просторі як результат діяльності фінансових посередників, спрямованої на забезпечення максимальної ліквідності операцій. Показано базові принципи функціонування технології блокчейн в контексті співвідношення із глибинними умовами соціального та економічного розвитку: інформаційною асиметрією та довірою. Охарактеризовано потенціал ціннісно-інституційних зрушень, пов'язаних з обігом криптовалют та технологією блокчейна, що може свідчити про фундаментальну соціальну невизначеність сучасного етапу технологічного розвитку.


Знайти схожі

3.


    Корнівська, Валерія Олегівна.
    Інформаційно-мережева економіка: від інститутів до патернів [Текст] / В. О. Корнівська // Економічна теорія. - 2018. - № 1. - С. 79-94. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Економічна діяльність--Глобалістика--Трансформації
   Економічний розвиток--Дослідження--Інституціональні проблеми

Кл.слова (ненормовані):
інформаційно-мережева економіка -- патерн -- інновації
Анотація: Продемонстровано актуальні трансформації ціннісної складової в системі економічної та соціальної взаємодії, що виникають та розвиваються як результат впро-вадження інформаційно-мережевих принципів економічної діяльності. Обґрунтовано поняття патерну як моделі поведінки в умовах профіциту інформації, що поступово замінює інститут як базовий структуруючий елемент економічних систем. Показано, що глибинною умовою преходження інститутів є переплетення західної короткострокової часової парадигми та активного інноваційного розвитку, притаманного новій економіці з її особливим мережевим характером. Показано продукування нової інформації як базовий патерн нового суспільства.


Знайти схожі

4.


    Корнівська, Валерія Олегівна.
    Профіцит ліквідності в глобалізованому світі [Текст] / В. О. Корнівська // Економічна теорія. - 2018. - № 3. - С. 83-98. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Міжнародна економіка--Глобалізація--Дослідження
Кл.слова (ненормовані):
фінансовий посередник -- профіцит ліквідності -- глобальна ліквідність -- сек’юритизація
Анотація: Розглянуто існуючі теоретичні концепції глобальної ліквідності. На цій основі зроблено висновок, що вони відображають еволюцію поглядів на істотні фактори, що впливають на міжнародну взаємодію економічних суб’єктів. Доведено, що в умовах зростаючої невизначеності підходи до розрахунку глобальної ліквідності мають базуватися на її властивості забезпечувати безперервність розрахунків економічних суб’єктів за будь-яких умов. При цьому для визначення складових глобальної ліквідності використано теорію Дж.М. Кейнса щодо переваги ліквідності. Проаналізовано зростаючі суперечності функціонування світового економічного простору через збільшення розриву між квазіліквідними активами та глобальною ліквідністю.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)