Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Копилюк, О.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 7
Показані документи с 1 за 7
1.


    Копилюк, О.
    Шляхи реорганізації комерційних банків [Текст] / О. Копилюк // Фінанси України. - 2003. - № 10. - С. 142-145
Рубрики: Комерційні банки України--Реорганізація
Анотація: Подано сучасний стан банківської системи України, розкрито основні причини збитковості банківських установ, запропоновано механізм реорганізації банків в умовах кон'юнктури ринку.


Знайти схожі

2.


    Копилюк, О. І.
    Впровадження енергозберігаючих технологій у житлово-комунальне господарство як один із заходів антикризового управління [Текст] / О. І. Копилюк // Формування ринкових відносин в Україні. - 2011. - № 10. - С. 143-145. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Житлово-комунальні господарства--Антикризове управління


Знайти схожі

3.


    Сторонянська, І. З.
    Актуальне дослідження політики розвитку банківської системи України на регіональному рівні [Текст] : рецензия / І. З. Сторонянська // Регіональна економіка. - 2014. - № 4. - С. 231-233. - Бібліогр. в кінці ст.
Рец. на кн. : Копилюк О. І. Регіональна політика розвитку банківської системи України : монографія / О. І. Копилюк. - Одеса : Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України, 2014. - 576 с.

Рубрики: Банківські послуги--Ринок в Україні
   Регіональна економіка--Банківська діяльність

Кл.слова (ненормовані):
регіоналізація -- децентралізація державного управління -- регіональна банківська система
Анотація: Висвітлено погляд автора на формування регіональної політики розвитку банківської системи, її місце в регіональній суспільній системі, оцінку факторних детермінацій і розробку стратегічних пріоритетів у контексті поступового поглиблення міри регіоналізації банківської діяльності, функціональної спрямованості на покращення рівня добробуту населення з врахуванням територіальної специфіки.


Знайти схожі

4.


    Копилюк, О.
    Застосування комплексного підходу до формування системи фінансового забезпечення транскордонного співробітництва [Текст] / О. Копилюк, П. Куцаб // Формування ринкових відносин в Україні. - 2016. - № 4. - С. 77-81. - Бібліогр. с. 81 (10 назв)
Рубрики: Міжнародне економічне співробітництво--Прикордонні території
Анотація: Висвітлено складові системи фінансового забезпечення транскордонного співробітництва із врахуванням низки суб"єктивних та об"єктивних факторів впливу та специфічних особливостей. Конкретизовано цільові орієнтири процесу формування та використання фінансових ресурсів з базуванням на комплексному та системному підході до фінансового забезпечення транскордонного співробітництва. Запропоновано в рамках системи фінансового забезпечення транскордонного спіробітництва. Запропоновано в рамкахсистеми фінансовго забезпечення транскордонного спіробітництва виокремлювати складові механізму й процесу.


Дод.точки доступу:
Куцаб, П.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Копилюк, О.
    Забезпечення фінансової безпеки як пріоритетний напрям реалізації національних інтересів України [Текст] / О. Копилюк, О. Музичка, У. Ніконенко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2016. - № 11. - С. 3-9. - Бібліогр.: с. 9 (13 назв)
Рубрики: Економічна безпека
   Фінансова політика--Україна

Анотація: Висвітлено основні підходи до розкриття змісту поняття "фінансова безпека", виокремлено її базові характеристики та особливості. Конкретизовано індикатори виміру фінансової безпеки, проведено їх аналіз та інтегроване оцінювання в рамках банківської безпеки, безпеки небанківського фінансового ринку, бюджетної, боргової, валютної та грошово-кредитної безпеки. Виявлено ключові ризики та загрози фінансовій безпеці та запропоновано перспективні напрями її забезпечення в системі реалізації національних інтересів України.


Дод.точки доступу:
Музичка, О.; Ніконенко, У.

Знайти схожі

6.


    Копилюк, О. І.
    Особливості формування і реалізації стратегії розвитку транскордонного співробітництва [Текст] / О. І. Копилюк, П. Куцаб // Регіональна економіка. - 2019. - № 1. - С. 31-38. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Транскордонне співробітництво--Стратегія
Кл.слова (ненормовані):
Тематичні цілі -- Фінансове забезпечення
Анотація: Розкрито значення транскордонного співробітництва у соціально-економічному розвитку прикордонних регіонів та обгрунтовано потребу розроблення його стратегічних напрямів. Відзначено, що в практиці формування стратегії транскордонного співробітництва пріорітетне місце займає процедура обґрунтування обсягів і джерел фінансового забезпечення й вибір інструментів фінансування.


Дод.точки доступу:
Куцаб, П.

Знайти схожі

7.


    Копилюк, О. І.
    Комплексний підхід до оцінювання рівня економічної безпеки банків України [Текст] / О. І. Копилюк, Н. Р. Журибіда // Регіональна економіка. - 2020. - № 1. - С. 92-99 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банки--Економічна безпека--Україна
Кл.слова (ненормовані):
банки -- економічна безпека -- загрози -- ризики -- небезпеки -- бальна оцінка
Анотація: Розкрито існуючі методичні підходи до оцінювання рівня економічної безпеки банків та обгрунтовано потребу в їх удосконаленні. Запропоновано авторську методику визначення рівня економічної безпеки банків України на мікрорівні, яка грунтується на ресурсоорієнтованому підході та ключових показниках-індикаторах, таких як: ступінь залежності від акціонерів, мультиплікатор капіталу, рівень фондування, рівень стабільності депозитів, рівень кредитної активності, рівень резервування, прибутковість активів, рівень проблемності кредитного портфеля. Розрахункові значення показників економічної безпеки та їх оцінка в балах дозволили здійснити групування установ за рівнем економічної безпеки й визначити позиціювання банків залежно від форм власності. Обгрунтовано, що рівень економічної безпеки банку може бути високим, задовільним, низьким та критичним. Апробація цієї методики здійснена у всіх платоспроможних банках України, які функціонували у 2015 р. та 2019 р. На основі групування установ за рівнем економічної безпеки ідентифіковано загрози та небезпеки, які супроводжували діяльність банків у розрізі державних, іноземних банківських груп та з приватним капіталом. Запропоновано використання цього методичного інструментарію для зміцнення ринкових позицій та підвищення безпеки функціонування банків України.


Дод.точки доступу:
Журибіда, Н. Р.

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)