Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Колісник, О. П.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Колісник, О. П.
    Саморозвиток духовності особистості [Текст] / О.П. Колісник // Практична психологія та соціальна робота. - 2006. - № 2. - С. 12-18
Рубрики: Психологія особистості
   Духовність--Розвиток особистості

Анотація: Розглянуто проблему розвитку духовності особистості у світі та Україні. Від народжнення дитини до психіки дорослої здорової людини.


Знайти схожі

2.


    Колісник, О. П.
    Волинський університет-психогуманний ступінь духовного розвитку [Текст] / О.П. Колісник // Практична психологія та соціальна робота. - 2007. - № 5. - С. 25-28
Рубрики: Психологія особистості
Анотація: Психогуманний ступінь духовного розвитку є переживання особистістю в якості ведучих смислів Людини, Любові і Добра. Буття пасіонарної особистості у світі полягає у самотрансцеденції, тобто у повсякчасному виходові за межі самої себе та загальноспільнотних регламентів у взаємодію із одиничним та неповторним у світ та в іншій особистості.


Знайти схожі

3.


    Колісник, О. П.
    Українська духовна революція як перемога українського духу над українським матеріалізмом [Текст] / О. П. Колісник // Практична психологія та соціальна робота. - 2013. - № 9. - С. 19-22. - Бібліогр. : 12 назв.
Рубрики: Етнопсихологія
Кл.слова (ненормовані):
Біфуркація
Анотація: Етничний стереотип взаємодії зі світом є ніби базовою особливістю цього етносу, яка передається ментально, проявляється на рівні пересічного співучасника, закріплюється психічною інерцією дії у ментальності члена етносу як у його культурному несвідомому, стає звичними проявами його етнічного характеру. Серед соціальних ідентичгостей, якими визначає себе у "Я - концепції" людський індивід під час соціалізації, актуалізації та персоналізації, чільне місце займає саме переживання етнічна ідентичність, якою він відрізняє себе від представників інших етносів.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)