Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Коваль-Фучик, І. М.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Коваль-Фучик, І. М.
    Український фольклор в рукописних архівах Москви : відділ рукописів російської державної бібліотеки та російський державний архів літератури і мистецтва / І. М. Коваль-Фучик // Народна творчість та етнологія. - 2011. - № 4. - С. 47-51 : іл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фольклор український--Архіви--Москва, місто (РФ)
Анотація: У статті подано перелік фольклорних матеріалів з відділу рукописів Російської державної бібліотеки (стисло описано невідому статтю Ф. Колесси про стан дослідження народної культури в Західній Україні, перевидано думу «Про Олексія Поповича»), а також Російського державного архіву літератури і мистецтв, зокрема одиниці зберігання з Фонду Срезневських, де віднайдено невідомі записи українських народних дум


Дод.точки доступу:
Колесса, Філарет Михайлович (1871-1947) \о произв.\
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Коваль-Фучик, І. М.
    Поетика і прагматика південнослов’янських плачів / І. М. Коваль-Фучик // Народна творчість та етнологія. - 2011. - № 4. - С. 120-122
Рец. на кн. : Микитенко, Оксана Олегівна. Балканослов’янський текст поховального оплакування: прагматика, семантика, етнопоетика : О. О. Микитенко / Оксана Олегівна Микитенко. - К. : ІМФЕ НАН України, 2010. – 424 с.

Рубрики: Фольклор балканський
Анотація: Рецензія на монографію відомої української фольклористки, перекладача із сербської та македонської мов Оксани Олегівни Микитенко. Її праця – це аналіз семантичної структури, поетичної системи і функціонального навантаження фольклорних текстів, здійснений за допомогою сучасних підходів до граматики усної словесності, які розрізняють глибинну структуру, текстурний рівень стильового виразу та контекстуальний рівень, на якому враховують кореляцію тексту і традиційної культури загалом


Дод.точки доступу:
Микитенко, Оксана Олегівна (канд. філол. наук, провід. наук. співроб. Ін-ту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського НАНУ)
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Коваль-Фучик, І. М.
    Персонажний код поховального обряду на Косівщині: трембітар / І. М. Коваль-Фучик // Народна творчість та етнологія. - 2012. - № 4. - С. 89-93. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Похоронні обряди--Українці--Івано-Франківська область (Україна)
Анотація: У статті проаналізовано значення обрядового акту трембітання на похороні, з'ясовано функції, роль і сакральний статус трембітаря в поховальній обрядовості. Дослідження здійснено на матеріалі експедиційних записів авторки, а також друкованих джерел, присвячених поховальному обряду в гуцулів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Коваль-Фучик, І. М.
    До сторіччя виходу фольклорного збірника Іларіона Свенціцького та Володимира Гнатюка / І. М. Коваль-Фучик // Народна творчість та етнологія. - 2012. - № 6. - С. 51-57. - Бібліографія в приміт.
Рубрики: Похоронні обряди--Українці
   Обрядовий фольклор--Українці

Анотація: У статті проаналізовано значення збірника голосінь і похоронних обрядів І. Свенціцького та В. Гнатюка (1912): описано основні принципи укладання збірника голосінь, підготовленого до друку науковим співробітником відділу фольклористики ІМФЕ ім. М. Т. Рильського НАН України Іриною Коваль-Фучило.


Дод.точки доступу:
Свенціцький, Іларіон Семенович (1876-1956) \про твір\; Гнатюк, Володимир Михайлович (1871-1926) \про твір\
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)