Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Ключник, Л. В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Козоріз, М. А.
    Методичні підходи до оцінки капіталізації регіональних активів / М. А. Козоріз, Л. В. Ключник // Актуальні проблеми економіки. - 2010. - N 9. - С. 174-181 : форм., табл., рис. - Бібліогр.: 12 назв
Рубрики: Економіка України--Регіональна економіка--Ресурсний потенціал територій--Капіталізація регіональних активів, методичні підходи до оцінки


Дод.точки доступу:
Ключник, Л.В.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

2.


    Козоріз, М. А.
    Фінансові ресурси домашніх господарств: проблеми формування і використання [Текст] / М. А. Козоріз, Л. В. Ключник // Регіональна економіка. - 2014. - № 1. - С. 94-103 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Добробут населення--Грошові доходи населення
   Домогосподарства--Фінанси

Кл.слова (ненормовані):
витрати -- заощадження -- заробітна плата -- пенсія
Анотація: Висвітлені проблеми домашніх господарств в Україні, визначені особливості формування фінансових відносин домогосподарств з іншими суб'єктами ринкової економіки. Основна увага приділена дослідженню джерел формування фінансових ресурсів домашніх господарств та обґрунтуванню напрямів підвищення ефективності їх використання з позицій інтересів власників і національної економіки загалом.


Дод.точки доступу:
Ключник, Л. В.

Знайти схожі

3.


    Ключник, Л. В.
    Потенціал використання міграційного капіталу як ресурсу розвитку економіки регіону [Текст] / Л. В. Ключник // Регіональна економіка. - 2018. - № 4. - С. 103-109. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міграційна політика--Державне регулювання--Україна
   Регіональна економіка--Державна регіональна політика--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Трудові мігранти -- Грошові перекази -- Приватні трансфери -- Канали надходження
Анотація: Визначено, що один з факторів збільшення домогосподарств є трудова міграція. Зроблено відстеження динаміки основних показників української трудової міграції за кордон. Обгрунтовано зростаючу тенденцію щодо активізації міграційних потоків протягом останніх років. Проведена оцінка грошових переказів трудових мігрантів в Україну за джерелами формування і за каналами надходження. Розглянуто масштаби вітчизняної трудової міграції та обсяги міграційного капіталу.


Знайти схожі

4.


    Ключник, Л. В.
    Публічне управління в територіальних громадах: організаційні та фінансові аспекти [Текст] / Л. В. Ключник // Регіональна економіка. - 2019. - № 4. - С. 104-112 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансова політика України
   Об'єднані територіальні громади--Управління--Україна

Кл.слова (ненормовані):
об’єднані територіальні громади -- органи публічного управління -- видатки на утримання органів публічного управління -- власні доходи об’єднаних територіальних громад -- видатки на утримання органів державного управління -- ефективність державного управління
Анотація: Досліджено перспективи розвитку об’єднаних територіальних громад в Україні та їх фінансове забезпечення. Акцентовано увагу на успішності процесу бюджетної децентралізації, яка значною мірою залежить від фінансової спроможності органів місцевого самоврядування, що визначає виконання покладених на них функцій. Проаналізовано загальну динаміку видатків зведеного бюджету України на утримання органів державного управління. Визначено, що за більшої фінансової спроможності бюджету частка видатків на державне управління у власних доходах (без трансфертів) є меншою. Оскільки такі витрати мають відносно стале значення, тому у бюджетах з більшим ресурсом витрат на державне управління у відсотковому значенні є меншими. Як наслідок, громади мають можливість спрямувати більше коштів на розвиток своїх територій. Доведено, що видатки на утримання органів державного управління необхідно визначати, виходячи з можливостей державного бюджету та з дотриманням принципу рівності у фінансовому забезпеченні органів державного управління. Визначено ефективність державного управління та проаналізовано дані Світового банку про контроль над корупцією в Україні.


Знайти схожі

5.


    Давимука, С. А.
    Активи домашніх господарств у формуванні інвестиційного потенціалу України в умовах соціально-економічної нестабільності [Текст] / С. А. Давимука, Л. В. Ключник // Регіональна економіка. - 2020. - № 2. - С. 85-93 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Домогосподарство--Інвестиційний потенціал
Кл.слова (ненормовані):
домогосподарства -- заощадження домогосподарств -- інвестиційний потенціал -- банки -- небанківські кредитні установи -- фінансові інститути -- населення
Анотація: Обгрунтовано роль заощаджень домогосподарств у розвитку економіки, розглянуто класифікацію заощаджень залежно від характеру мобілізації. Проаналізовано динаміку заощаджень, залучених банківською системою України. Окреслено ситуацію з депозитними внесками вітчизняних домогосподарств і продемонстровано залежність інвестиційних рішень домашніх господарств від загальної політичної та економічної ситуації в країні. Зроблено акцент на небанківські кредитні установи, зокрема кредитні спілки та недержавні пенсійні фонди, договори страхування життя. Доведено популярність неорганізованих заощаджень домогосподарств в Україні, що зумовлено відсутністю довіри населення до фінансових інститутів. Запропоновано напрями мотивації заощаджень домогосподарств України для підвищення продуктивності їх функціонування.


Дод.точки доступу:
Ключник, Л. В.

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)