Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Кисельов, Олег$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Кисельов, Олег.
    "Релігієзнавчі нариси": новий часопис з релігієзнавства [Текст] / Олег Кисельов // Філософська думка. - 2012. - № 3. - С. 111-113
Рубрики: Видання Українські, 21 ст.
Анотація: Проаналізовано стан роботи часопису "Релігієзнавчі нариси", який видає громадська організація Молодіжна асоціація релігієзнавства.


Знайти схожі

2.


    Кисельов, Олег.
    "На переферії": науковий атеїзм у структурі Інституту філософії [Текст] / Олег Кисельов // Філософська думка. - 2016. - № 6. - С. 48-53. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Філософська педагогіка--Освітні установи--Україна
Кл.слова (ненормовані):
релігія -- атеїзм -- релігієзнавство
Анотація: У цій статті автор ставить собі за мету окреслити та схарактеризувати діяльність відділу наукового атеїзму Інституту філософії НАН України.


Дод.точки доступу:
\про нього\

Знайти схожі

3.


    Кисельов, Олег.
    Досвід побудови теорії секуляризації [Текст] / Олег Кисельов // Філософська думка. - 2017. - № 3. - С. 117-119
Рец. на кн. : Вододіли секуляризації : монографія / за ред. О. Білокобильського, В. Лівицького. - Вінниця : Нілан-ЛТД, 2015. - 240 с.

Рубрики: Філософія релігії--Секуляризація
Анотація: Рецензоване дослідження має за мету побудову "послідовного дискурсу про секуляризацію" чи простіше - здійснення спроби "сформувати теорію секуляризації", виходячи з останніх світових тенденцій у релігійній сфері, враховуючи "постання постсекулярного суспільства".


Знайти схожі

4.


    Кисельов, Олег.
    Науковий атеїзм в Академії наук УРСР за постсталінської доби: між дослідженнями та пропагандою [Текст] / Олег Кисельов // Філософська думка. - 2018. - № 6. - С. 26-39. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Академії наук України--Радянський період
   Релігієзнавство--Атеїстична політика--Україна, 20 ст.

   Філософія релігії--Науковий атеїзм

Анотація: У цій статті автор ставить собі за мету зробити огляд функціювання наукового атеїзму в структурі Академії наук УРСР та на його підставі відповісти на питання, якою мірою дослідження релігії, що існували у вітчизняній Академії у постсталінський період, перебували під впливом партійної ідеології.


Дод.точки доступу:
\про неї\

Знайти схожі

5.


   
    Інакший досвід: збагнути незбагненне [Текст] : круглий стіл "Філософської думки" // Філософська думка. - 2019. - № 3. - С. 6-59. - Бібліогр. в підрядк. прим. - Зміст: Визнання самоцінності інакшого буття як основа для порозуміння між людьми / Анатолій Єрмоленко. Інакшість як міждисциплінарна проблема: актуальні дослідницькі тенденції / Юлія Кисельова. Множинна інакшість у сучасному мистецтві / Ольга Балашова. Література - це радикальна практика проявлення інакшості / Андрій Бондар. Постсекулярність і "Свій" як "Інший" / Олег Кисельов. Практичний зв'язок філософії і освіти: тема інакшого досвіду у практиці шкільної освіти / Ірина Крошко. Страх і небажання мислити - те, що заважає нам сприймати інакшість / Тарас Лютий. Інакше знання / Вадим Скуратівський. Диктатура "ніщо" та піднесення "іншого" / Олег Білий. Три патерни осмислення інакшості / Олексій Панич. Діалогічна філософія Іншого: проблема інакшості та інклюзії / Володимир Волковський.
Рубрики: Інклюзивна освіта
   Люди з обмеженими можливостями--Суспільство--Взаємовідносини

   Соціальна філософія--Особа і суспільство--Інклюзія

Анотація: Круглий стіл об'єднав філософів, філологів, істориків, релігієзнавців, літераторів, громадських діячів, які порушили широке коло непростих питань. Що значить бути інакшим? Чи є інакшість вадою людства й перешкодою на шляху до єдності й миру? Або ж вона іманентна людській природі та є умовою нашої людяності? Як навчитися чути голос Іншого та розбудовувати горизонтальні стосунки з ним, не прагнучи ані домінування, ані підкорення? Як знайти в поліфонії інакшостей те спільне, що вможливить єдність і порозуміння? І навпаки - як збагнути досвід Іншого, не розчиняючись у ньому аж до розмивання власної особливості?


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)