Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Кизенко, Василь$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 9
Показані документи с 1 за 9
1.


    Кизенко, Василь.
    Факультативні курси в структурі профільного навчання [Текст] / В. Кизенко // Освіта і управління. - 2006. - № 3-4. - С. 161-167. - Библиогр.: с. 167 (13 назв.)
Рубрики: Загальноосвітня школа--Профорієнтація
   Загальноосвітня школа--Якість освіти

   Дослідницька діяльність учнів

Анотація: Досліджуються теоретичні і практичні засади профільного навчання у старшій школі та місце у ньому фвкультативних курсів. Визначено пріоритетні завдання для подальшого поступу в опрацюванні проблеми: розробка програм для курсів за вибором, їх методичне забезпечення, підготовка вчителів до реалізації профільного навчання.


Знайти схожі

2.


    Кизенко, Василь.
    Профільне навчання: проблеми впровадження [Текст] : научно-популярная литература / В. Кизенко // Біологія і хімія в школі. - 2008. - №3. - С. 42-44. - Бібліогр.: 6 назв.
Рубрики: Профільне навчання--Перспективи
Кл.слова (ненормовані):
професійне самовизначення -- факультативи
Анотація: Однім із шляхів поліпшення якості освіти є впровадження профільного навчання в старшій школі. Це диференційоване навчання старшокласників відповідно до їхніх освітніх потреб, зумовлених орієнтацією на майбутню професію. Процес профільного навчання - формування і розвиток особистості з урахуванням індивідуальних особливостей учнів, інтересаів та здібностей.


Знайти схожі

3.


    Полонська, Тамара.
    Методичні рекомендації з допрофільної підготовки учнів [Текст] / Т. Полонська, В. Кизенко, Г. Лашевська // Біологія і хімія в школі. - 2009. - № 2. - С. 30-35. - Бібліогр.: с. 35.
Рубрики: Профільне навчання--Старша школа
   Педагогіка--Допрофільне навчання

Кл.слова (ненормовані):
Предметні курси -- Форми навчання -- Міжпредметні курси
Анотація: Поняття "допрофільна підготовка" є новим для вітчизняної педагогічної науки і практики. Уперше воно зв'явилося в Концепції профільного навчання в старшій школі. Отже, базовими складовими допрофільної підготовки є курси за вибором (елективні курси), інформаційна робота, профільна орієнтація, підсумкова орієнтація випускників основної школи.


Дод.точки доступу:
Кизенко, Василь; Лашевська, Ганна

Знайти схожі

4.


    Кизенко, Василь.
    Методичні рекомендації з допрофільної підготовки учнів: додатки [Текст] / В. Кизенко, Т. Полонська, Г. Лашевська // Біологія і хімія в школі. - 2009. - № 3. - С. 25-31.
Рубрики: Профільне навчання--Методичні рекомендації
Анотація: В статті подані методичні рекомендації з допрофільної підготовки, яка проводиться у вигляді анкетування з батьками та учнями 8-9 класів.


Дод.точки доступу:
Полонська, Тамара; Лашевська, Галина

Знайти схожі

5.


    Кизенко, Василь.
    Варіативний компонент змісту освіти основної школи [Текст] / Василь Кизенко // Біологія і хімія в школі. - 2011. - № 4. - С. 39-42. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Освіта--Варіативний компонент
Кл.слова (ненормовані):
Варіативність -- Варіативність освіти
Анотація: У статті аналізуються варіативність змісту як сутнісна характеристика сучасної освіти, деякі аспекти формування варіативного компонента змісту освіти основної школи.


Знайти схожі

6.


    Кизенко, Василь.
    Система підготовки вчителя до проведення факультативних занять [Текст] / Василь Кизенко // Біологія і хімія в сучасній школі. - 2012. - № 5. - С. 23-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Урок--Підготовка вчителя--Методи навчання
Кл.слова (ненормовані):
всебічна підготовка вчителя, урок, факультативне заняття, методи навчання, наочність
Анотація: На основі аналізу психолого-педагогічної літератури виокремлено найважливіші компоненти роботи вчителя з підготовки до проведення факультативних занять : аналіз матеріалу, вибір типу і структури занять, добір методів, вибір необхідної наочності і технічних засобів.


Знайти схожі

7.


    Кизенко, Василь.
    Громадянська освіта і виховання - основа громадського суспільства [Текст] / Василь Кизенко // Біологія і хімія в рідній школі. - 2015. - № 1. - С. 34-37. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Початкова освіта--Громадянське виховання
Анотація: Визначено роль педагогічної науки і практики в справі формування громадських цінностей учнівської молоді. Наголошується на креативній пргромадській діяльності старшокласника - суб'єкта громадської освіти й виховання та чинника формування громадських цінностей. Скеровується увага на колізії сутності громадської освіти й виховання молодого покоління в українській школі та сім'ї. Окреслено можливості розвитку системи громадської освіти і виховання через координацію зусиль школи, сім'ї, учнів, молодіжних партій, громадських молодіжних організацій тощо. Зроблено висновок про доцільність упровадження до шкільної практики цінностей і настанов представників середнього класу - основи становлення і розвитку українського громдського суспільства.


Знайти схожі

8.


    Кизенко, Василь.
    Постнекласична раціональність - новітня методологічна проблема профорієнтаційної діяльності профільної школи [Текст] / Василь Кизенко // Біологія і хімія в рідній школі. - 2018. - № 4. - С. 37-43
Рубрики: Постнекласична раціональність--Профільне навчання
Анотація: Стаття присвячена проблемі створення гуманістичного образу профорієнтаційної діяльності педагогів і старшокласників в умовах профільної школи. Визначено відмінності між класичною, некласичною і постнекласичною раціональністю. Порушено методологічну проблему соціально-морального розвитку української молоді на засадах постнекласичного мислення.


Знайти схожі

9.


    Кизенко, Василь.
    Формування і реалізація варіативного освітнього компонента : генеза проблеми [Текст] / Василь Кизенко // Біологія і хімія в рідній школі. - 2019. - № 3. - С. 26-31. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Загальна середня освіта--Профільне навчання
Анотація: У статті автор намагається якнайповніше схарактеризувати ґенезу варіативного освітнього компонента (шкільного та регіонального). Спираючись на результати досліджень українських науковців і власні напрацювання у галузі профільного навчання, керуючись нормативно-правовою базою, виокремлює певні періоди в розвитку варіативного навчання.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)