Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Кваша, Т. К.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


   
    Конкурентноспроможність України у міжнародних рейтингах [Текст] / Т. К. Кваша [та ін.] // Проблеми науки. - 2012. - № 9. - С. 9-15. - Библиогр.: с. 14 (4 назв.)
Рубрики: Інноваційно-інвестиційний розвиток--Україна
   Рейтинг конкурентноспроможності--Аналітичне дослідження

   Вітчизняна економіка--Конкурентноспроможність--Україна

Анотація: У статті на основі матеріалів Міжнародного інституту управлінського розвитку (Institute of Management Development - IMD, Швейцарія) проведено аналіз комплексних міжнародних рейтингів конкурентноспроможності та її складових. Визначено напрями, за якими необхідно спрямувати зусилля з метою підвищення конкурентноспроможності України.


Дод.точки доступу:
Кваша, Т. К.; Кочеткова, О. П.; Задорожня, Г. П.; Паладченко, О. Ф.

Знайти схожі

2.


    Кваша, Т. К.
    ІКТ-технології "зеленого" зростання: світовий досвід та перспективи розвитку [Текст] / Т. К. Кваша, О. Ф. Паладченко, Г. П. Задорожня // Проблеми науки. - 2013. - № 3. - С. 18-23. - Библиогр.: с. 23 (4 назв.)
Рубрики: Інноваційно-інвестиційна діяльність
   Екологічно чисті технології

   Інформаційно-комунікаційні технології

Анотація: В статті викладено результати наукового дослідження щодо ролі інформаційно-комунікаційних технологій у "зеленому" зростанні. Досліджено стан і тенденції "зеленого" зростання у світовій практиці, особливості цього процесу. Здійснено аналіз напрямів "зеленого" зростання Азійсько-Тихоокеанського регіону, зокрема, Республіки Корея.


Дод.точки доступу:
Паладченко, О. Ф.; Задорожня, Г. П.

Знайти схожі

3.


   
    Розробка пріоритетів науково-технічного та інноваційного розвитку методом форсайтних досліджень [Текст] / Г. П. Задорожня [та ін.] // Проблеми науки. - 2013. - № 8. - С. 15-21. - Библиогр.: с. 21 (5 назв.)
Рубрики: Оцінка наукової діяльності
   Наукові дослідження

   Метод форсайт

Анотація: В статті розкрито методологію виявлення перспективних напрямів розвитку новітніх технологій на основі експертних оцінок. Для визначення стану і перспективних напрямів наукових досліджень в Україні проаналізовано роботу наукових колективів за тематичним напрямом, кількість захищених дисертацій, надрукованих статей у фахових виданнях.


Дод.точки доступу:
Задорожня, Г. П.; Паладченко, О. Ф.; Кваша, Т. К.; Новіцька, Г. В.

Знайти схожі

4.


    Кваша, Т. К.
    Інструменти зменшення тиску на бюджет процесів старіння населення [Текст] / Т. К. Кваша // Економіка та держава. - 2018. - № 12. - С. 89-93. - Бібліогр. с. 92-93 (21 назва)
Рубрики: Охорона здоров'я--Державні витрати
Анотація: Державні фінанси на сьогодні знаходяться під значним тиском витрат на охорону здоров'я внаслідок низки факторів: старіння населення, технологічних досягнень у медичній сфері, зростання доходів населення та політики в галузі охорони здоров'я. За відсутності компенсації збільшених витрат на охорону здоров'я підвищенням податків або скороченням інших витрат це збільшить дефіцит бюджету та підвищить державний борг.Роботу присвячено вивченню досвіду розвинених країн щодо застосованих інструментів із досягнення стійкості державних бюджетів: з боку пропозиції (на макро- та на мікрорівні) і з боку попиту. Висновки — ефективні інструменти поєднують у собі заходи на макро- та мікрорівні. На макрорівні потужними інструментами були бюджетні обмеження та контроль за витратами регіональних та місцевих органів влади. На мікрорівні — це збільшення можливості пацієнта у виборі страховика та постачальника, підвищення ефективності витрат. При незмінній політиці витрати на охорону здоров'я продовжуватимуть зростати. Якщо у минулому збільшення витрат на здоров'я значною мірою компенсувалося скороченням видатків за іншими статтями, то у майбутньому більш значну роль відіграватимуть заходи з підвищення оподаткування, підвищення ефективності витрат, зростання рівня зайнятості, підвищення пенсійного віку.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Кваша, Т. К.
    Чинники зростання сукупної факторної продуктивності [Текст] / Т. К. Кваша // Статистика України. - 2019. - № 2. - С. 12-20 : табл.; граф. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка України--Сукупна факторна продуктивність
Анотація: У статті визначено чинники впливу на сукупну факторну продуктивність (СФП), найбільш ефективних для України. Для цього вивчено наявні фактори впливу на СФП у зарубіжних країнах, на основі моделі Солоу розраховано та проаналізовано СФП в Україні, визначено фактори, які впливали на її динаміку протягом 2000-2017 рр.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)