Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Кармазіна, Н. В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Кармазіна, Н. В.
    Технології цілеорієнтованого управління розвитком регіональних промислових комплексів [] / Н. В. Кармазіна // Економіка та держава. - 2014. - № 7. - С. 59-63. - Бібліогр. с.63 (7 назв)
Рубрики: Промислові комплекси--Розвиток--Управління
Анотація: У статті обгрунтовано технології цілеорієнтованого управління розвитком регіональних промислових комплексів, що сприраються на структурно-інформаційні домінанти використання інноваційної моделі макроекономічного регулювання розвитку РПК.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Кармазіна, Н. В.
    Формалізація структури каскадних форм просторової організації міжрегіональної взаємодії в межах реального сектору економіки держави [] / Н. В. Кармазіна // Економіка та держава. - 2014. - № 10. - С. 61-66. - Бібліогр. с.66 (10 назв)
Рубрики: Регіони України--Промисловість--Розвиток
Анотація: У статті обгрунтовано, що пріоритетом у сфері адміністративно-територіального поділу України є узгодження міжгалузевої діяльності в межах реального сектору регіональної економіки на засадах реалізації як комунітарного права, так і міжгалузевого співробітництва задля реалізації цілей макроекономічного регулювання розвитку промисловості у регіонах.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Кармазіна, Н. В.
    Адаптивний механізм процедури Дью Ділідженс для виявлення ризиків під час придбання бізнесу у регіонах України [Текст] / Н. В. Кармазіна // Економіка та держава. - 2020. - № 5. - С. 37-41 : табл. - Бібліогр. с. 41 (7 назв)
Рубрики: Бізнес--Злиття--Ризики--Україна
Кл.слова (ненормовані):
Дью Ділідженс
Анотація: У статті досліджено необхідність впровадження та проведення процедури Дью Ділідженс для оцінки об'єкту інвестування у регіонах з елімінацією існуючих інвестиційних ризиків та деструктивних факторів зовнішнього середовища. Зазначено, що процедура Дью Ділідженс включає в себе комплекс аналітичних та оперативних заходів для перевірки законності й комерційної привабливості інвестиційного проекту. Проведене дослідження дозволяє визначити, що вибір того чи іншого способу придбання існуючого бізнесу залежить від різних чинників. Обгрунтовано напрями Дью Ділідженс з розмежуванням елементарного складу функціоналів (фінансових, податкових, юридичних, маркетингових, бізнес-планування), що були інкорпоровані до загальної процедури Дью Ділідженс для забезпечення процесу генерування конкретних прийомів та методів проведення Дью Ділідженс за критеріями формування об'єктивного уявлення про об'єкт інвестування, з урахуванням адаптивності в умовах нестійкого економічного середовища.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Кармазіна, Н. В.
    Аудиторські процедури при оцінки та впливу подальших подій під час аудиту фінансової звітності [Текст] / Н.В. Кармазіна // Економіка та держава. - 2022. - № 4. - С. 8-12. - Бібліогр.: 8 назв
Рубрики: Аудитори--Фінансова звітність
Анотація: У статті аргументовано, що на фінансову звітність можуть впливати певні події, що відбуваються після дати фінансової звітності. Найбільш гострим питання на сьогодні при виконанні завдань з обов'язкового аудиту фінансової звітності підприємств є розгляд подальших подій, спричинених спалахом COVID-19, що зумовили виникнення додаткових ризиків діяльності суб'єктів господарювання (знецінення активів, суттєва зміна їх справедливої вартості, зміна очікуваних кредитних збитків щодо фінансових активів тощо). Розроблені методичні підходи із застосуванням дієвих аудиторських процедури, які здійснюються у відповідь на оцінені ризики суттєвого викривлення фінансової звітності внаслідок впливу подальших подій, спричинених спалахом пандемії COVID-19 саме після дати оприлюднення фінансової звітності. Усі виконані суб'єктом аудиторської діяльності аудиторські процедури відносно фактів (подій), що відбувалися як до дати звіту аудитора, так і після цієї дати, й всі рішення суб'єкта аудиторської діяльності за такими фактами (подіями) мають бути у обов'язковому порядку відображені в робочих документах останнього.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)