Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Капліна, Оксана$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Капліна, Оксана.
    Закриття кримінального провадження щодо померлої особи: проблеми усунення прогалин нормативного регулювання [Текст] / Оксана Капліна // Вісник прокуратури. - 2016. - № 8. - С. 58-61
Рубрики: Кримінальне судочинство--Закриття кримінального провадження--Нормативне врегулювання
Кл.слова (ненормовані):
закінчення досудового розслідування -- померла особа -- реабілітація підозрюваного
Анотація: Досліджено актуальне для сучасної правозастосовної практики питання, пов'язаного із закриттям кримінального провадження у зв'язку зі смертю підозрюваного. Констатовано відсутність комплексності нормативного регулювання закриття кримінального провадження за цією підставою. Запропоновано механізм усунення прогалин нормативного регулювання ситуації, коли особа, яка фактично вчинила кримінальне правопорушення, помирає, не встигнувши набути процесуального статусу підозрюваного, що з огляду на буквальне тлумачення закону не дає можливості закрити кримінальне провадження.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Капліна, Оксана.
    Проведення ревізій та перевірок у кримінальному провадженні: дисонанс законодавства та правозастосовної практики [Текст] / Оксана Капліна, Наталія Маринів // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 2. - С. 197-206. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Призначення ревізій та перевірок--Законодавство--Україна
Кл.слова (ненормовані):
повноваження слідчого та прокурора -- збирання доказів -- колізії
Анотація: Стаття присвячена аналізу чинного кримінального процесуального та фінансового законодавства в аспекті можливості призначення та проведення ревізій та перевірок у кримінальному провадженні. Констатується наявність колізійності та неузгодженості між кримінальним процесуальним та податковим законодавством. Підкреслюється, що у кримінальному процесі найчастіше призначаються саме податкові перевірки. Наголошується, що, незважаючи на позбавлення слідчих та прокурорів повноважень призначати ревізії та перевірки, останні продовжують звертатися до слідчих суддів із відповідними клопотаннями, які найчастіше задовольняються. Зазначений дисонанс чинного законодавства та правозастосовної практики породжує низку проблем не лише для органів, що ведуть кримінальне провадження, але й для суб’єктів господарювання, а також органів, що проводять ревізії та перевірки. Проблеми, що порушуються, розглядаються крізь призму правозастосовної практиці.


Дод.точки доступу:
Маринів, Наталія
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Капліна, Оксана.
    Проблеми визначення компетенції слідчого та прокурора на етапі закінчення досудового розслідування [Текст] / Оксана Капліна // Право України. - 2018. - № 8. - С. 72-84. - Бібліогр. в підрядк. прим. та в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне процесуальне законодавство--Досудове розслідування--Компетенції
Анотація: Стаття звертає увагу на проблеми, що виникають між прокурором - процесуальним керівником та слідчим, який проводить досудове розслідування, на етапі закінчення досудового розслідування, здійснюється їх аналіз крізь призму системного тлумачення норм чинного кримінального процесуального законодавства та сформульовано рекомендації практичного характеру, спрямовані на подолання проблем, що виникають.


Знайти схожі

4.


    Капліна, Оксана.
    Критерії правомірності обмеження права власності під час арешту майна у кримінальному провадженні в світлі практики Європейського суду з прав людини [Текст] / Оксана Капліна, Олена Котова // Право України. - 2019. - № 9. - С. 65-84. - Бібліогр. в кінці ст. та підрядк. прим.
Рубрики: Права власності--Арешт майна--Кримінальне провадження--Європейський суд з прав людини
Анотація: У статті порушуються актуальні для сучасної правозастсовної практики питання, пов'язані з визначенням правомірності втручання держави в право на мирне володіння майном у кримінальному провадженні під час застосування такого заходу забезпечення кримінального провадження, як арешт майна. Запропоновано універсальну модель аргументації, яка здатна під час прийняття рішень про арешт майна обмежити дискрекцію правозастосовника, убезпечити особу від свавілля органів державної влади, а також стати методичним підгрунтям при ухваленні кримінального процесуального рішення.


Дод.точки доступу:
Котова, Олена

Знайти схожі

5.


    Нор, Василь.
    Роль доктрини в забезпеченні еволютивної динаміки кримінального процесуального права [Текст] / Василь Нор, Оксана Капліна // Право України. - 2022. - № 1. - С. 105-130. - Бібліогр. в підрядк. прим. та в кінці ст.
Рубрики: Кримінально-процесуальне право--Доктрина--Кримінальний процес--Перспективи розвитку
Анотація: У статті порушуються актуальні для сучасної правової держави питання, пов'язані з визначенням конкретних напрямів розвитку доктрини кримінального процесуального права.


Дод.точки доступу:
Капліна, Оксана

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)