Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Зимовець, В. В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 10
Показані документи с 1 за 10
1.


    Зимовець, В. В.
    Ліберально-демократична концепція держави, економічний розвиток та українські реалії [Текст] / В. В. Зимовець // Економіка та держава. - 2005. - № 11. - С. 7-11. - Бібліогр.: с. 11
Рубрики: Економічна теорія--КОНЦЕПЦІЯ ДЕРЖАВИ
Кл.слова (ненормовані):
АНАЛІЗ ДОСЛІДЖЕНЬ
Анотація: Узагальнюються сучасні підходи до поняття "держава" в економічній думці. Проведено аналіз теорії і практики застосування ліберальних та "державницьких" підходів до ролі держави в економічному розвитку. Визначено основні типологічні характеристики сучасної української держави, їх взаємозв'язок з перспективами економічного розвитку.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

2.


    Зимовець, В. В.
    Структура державних видатків та економічне зростання: теоретичний аспект [Текст] / В. В. Зимовець // Економіка та держава. - 2006. - № 6. - С. 17-20. - Бібліогр.: 15 назв
Рубрики: Економічна теорія--ДЕРЖАВНІ ВИДАТКИ--ЕКОНОМІЧНЕ ЗРОСТАННЯ
Кл.слова (ненормовані):
СОЦІАЛЬНІ ВИДАТКИ -- ВВП
Анотація: Узагальнюються сучасні теоретичні підходи до ефективної структури державних видатків, їх розподілу на продуктивні за критерієм впливу на економічне зростання. Обгрунтовуються практичні рекомендації для економічної політики в Україні.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

3.


    Зимовець, В. В.
    Фінансовий потенціал банківської системи України та ефективність його використання [Текст] / В. В. Зимовець, Н. М. Шелудько // Актуальні проблеми економіки. - 2007. - № 1. - С. 139 - 155. - Бібліогр.:13 назв. - Форм., табл., рис.
Рубрики: Фінанси--Банківська система--Фінансові ресурси--Україна


Дод.точки доступу:
Шелудько, Н. М.

Знайти схожі

4.


    Опарін, В.
    Системний підхід до формування державної фінансової політики [Текст] / В. Опарін // Економіка України. - 2011. - № 9. - С. 93-95
Рец. на Зимовець В. В. Ліберально-демократична концепція держави, економічний розвиток та українські реалії / В. В. Зимовець. - К. : ДУ "інститут економіки та прогнозування НАН України, 2010. - 356 с.

Рубрики: Фінансова політика--Рецензії на книги

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Даниленко, А. І.
    Теоретико-методологічні засади ідентифікації ризиків і загроз безпеці сектору державних фінансів [Текст] / А. І. Даниленко, В. В. Зимовець // Фінанси України. - 2012. - № 10. - С. 3-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державні фінанси--Управління
Анотація: Обгрунтовано концептаульні засади ідентифікації ризиків у секторі державних фінансів. Запропоновано класифікацію ризиків на статичні й динамічні. Розроблено концептуальну модель ідентифікації ризиків і загроз, яка може використовуватися на практиці для моніторингу безпеки державних фінансів.


Дод.точки доступу:
Зимовець, В.В.

Знайти схожі

6.


    Зимовець, В. В.
    Ефективність надання державних гарантій підприємствам в Україні [Текст] / В. В. Зимовець // Фінанси України. - 2014. - № 12. - С. 56-68. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Підприємства--Державні гарантії--Надання--Україна
Анотація: У статті розглянуто концептуальні й практичні питання надання державних гарантій, проаналізовано практику їх надання в зарубіжних країнах на предмет прозорості процедур вибору реципієнтів та розподілу ризиків. Досліджено тенденції обсягів державних гарантій в Україні та структуру їхніх реципієнтів у останні роки.


Знайти схожі

7.


    Зимовець, В. В.
    Корпоративні фінанси як домінанта фінансової науки [Текст] / В. В. Зимовець, О. О. Терещенко // Фінанси України. - 2015. - № 9. - С. 78-96. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корпоративні фінанси--Управління
Анотація: У пропонованій статті обгрунтовано сутність корпоративних фінансів як домінанти фінансової науки, визначено пріоритетні напрями досліджень у цій сфері та окреслено перспективи розвитку теорії й практики в Україні. Систематизовано їхні функції: формування фінансових ресурсів, їх розподіл, контроль ефективності їх формування й розподілу (використання), трансформація преференцій капіталодавців у параметри залучення капіталу, вплив на поведінку учасників фінансових відносин, створення вартості та трансфер інформації.


Дод.точки доступу:
Терещенко, О. О.

Знайти схожі

8.


    Даниленко, А. І.
    Декапіталізація фінансового сектора економіки України: причини і наслідки [Текст] / А. І. Даниленко, В. В. Зимовець, Н. М. Шелудько // Економіка і прогнозування. - 2015. - № 4. - С. 7-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансовий сектор економіки--Декапіталізація--Україна
Анотація: Розглядаються причини, масштаби і наслідки декапіталізації фінансового сектора економіки України у 2014-2015 рр. Виділено фундаментальні макроекономічні причини декапіталізації фінансового сектора, з'ясовано форми і методи декапіталізації фінансового сектора залежно від типів фінансових інститутів, специфіки фінансових відносин, які виникають з іншими секторами економіки. Оцінено наслідки декапіталізації фінансового сектора для економіки України.


Дод.точки доступу:
Зимовець, В. В.; Шелудько, Н. М.

Знайти схожі

9.


    Зимовець, В. В.
    Фінансові механізми розвитку машинобудування в Україні [Текст] / В. В. Зимовець, П. О. Керімов // Фінанси України. - 2017. - № 3. - С. 111-121. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Машинобудування--Конкурентноспроможність--Україна
Анотація: Машинобудівні підприємства в Україні потребують модернізації з метою підвищення конкурентоспроможності на внутрішньому й зовнішніх ринках. Для цього потрібні фінансові ресурси, які можна отримати на ринкових засадах або у формі державної фінансової допомоги.


Дод.точки доступу:
Керімов, П. О.

Знайти схожі

10.


    Зимовець, В. В.
    Надмірна дебіторська заборгованість підприємств: причини виникнення та наслідки для фінансової системи України [Текст] / В. В. Зимовець // Економіка і прогнозування. - 2019. - № 2. - С. 7-21. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корпоративні фінанси--Дебіторська заборгованість--Фінансова система--Україна
Анотація: Стаття визначає основні макрофінансові та інституціональні фактори виникнення надмірної дебіторської заборгованості підприємств в Україні та ідентифікація типових форм її прояву. Розуміння цих питань може стати підгрунтям для формування державної фінансової політики з очищення сектора нефінансових корпорацій від непрацюючих активів і активізації завдяки цьому кругообігу ліквідного капіталу в економіці.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)