Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Зеров, Костянтин$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 9
Показані документи с 1 за 9
1.


    Зеров, Костянтин.
    Гіперпосилання в системі регулювання та захисту авторських прав на твори, що розміщені в мережі Інтернет [Текст] / К. Зеров // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2015. - № 4. - С. 26-35. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Авторське право--Інтернет


Знайти схожі

2.


    Штефан, Анна.
    Припинення порушень авторського права і суміжних прав у мережі Інтернет: огляд законодавчих новел [Текст] / А. Штефан, К. Зеров // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2017. - № 3. - С. 18-26. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Авторське право і суміжні права --Порушення прав--Припинення порушень--Інтернет--Україна
Анотація: У статті проаналізовано положення статей 52-1, 52-2 Закону України "Про авторське право і суміжні права". Досліджено окремі аспекти застосування порядку припинення порушень авторського права і суміжних прав з використанням мережі Інтернет, зроблено пропозиції щодо його удосконалення.


Дод.точки доступу:
Зеров, Костянтин

Знайти схожі

3.


    Зеров, Костянтин.
    Особливості правової охорони шрифтів правом інтелектуальної власності [Текст] / Костянтин Зеров // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2018. - № 3. - С. 13-24. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Шрифт--Правова охорона--Інтелектуальна власність
Анотація: У статті розглядаються особливості правової охорони шрифтів за допомогою різних інститутів права інтелектуальної власності: промислових зразків, авторського права, торговельних марок і комерційної таємниці. Обгрунтовано висновок, що шрифти можуть охоронятись як промислові зразки з класом 18-03 Міжнародної класифікації промислових зразків згідно з Локарнською класифікацією.


Знайти схожі

4.


    Зеров, Костянтин.
    Судова заборона як спосіб захисту авторського права [Текст] / Костянтин Зеров // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2019. - № 1. - С. 40-49. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Авторське право--Захист--Судова заборона--Веб-блокування
Анотація: У статті проаналізовано зміст, особливості застосування та види судової заборони як способу захисту авторського права та її вплив на рівень порушень авторського права з використанням мережі Інтернет. Висловлено пропозиції з удосконалення національного авторсько-правового законодавства.


Знайти схожі

5.


    Zerov, Kostiantyn.
    Right of reproduction and right of making available to the public in the EU-Ukraine Association Agreement [Текст] / Kostiantyn Zerov // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2019. - № 5. - С. 15-29. - Текст англ. мовою. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Твори--Відтворення та подання--Публічне сповіщення--Угода про асоціацію--Європейський cоюз--Україна
Анотація: Стаття присвячена дослідженню двох майнових авторських прав, а саме права на відтворення та права на подання творів до загального відома публіки таким чином, щоб її представники могли отримувати доступ до творів з будь-якого місця і у будь-який час за їх власним вибором, а також порівняльному аналізу їх правового регулювання відповідно до норм національного законодавства України та норм Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Розглянуто концепції "відтворення" та "публічне сповіщення".


Дод.точки доступу:
Зеров, Костянтин

Знайти схожі

6.


    Зеров, Костянтин.
    Catch-up і Time Shift як способи використання об'єктів авторського права і суміжних прав [Текст] / Костянтин Зеров // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2020. - № 5. - С. 43-50. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Авторське право--Суміжні права--Правова природа
Анотація: У статті на основі положень чинного українського законодавства та законодавства Європейського Союзу досліджено правову природу права Catch-up та права Time Shift, визначено їх місце серед інших способів використання об’єктів авторського права та суміжних прав як поєднання права на відтворення і права на доведення до загального відома публіки. Визначено, що вказані права надаються провайдерам програмної послуги, а також іншим особам, які здійснюють ретрансляцію програм організації мовлення, на підставі ліцензійних договорів, що, як правило, є оплатними та додатковими до основного договору на ретрансляцію програми організації мовлення.


Знайти схожі

7.


    Зеров, Костянтин.
    Захист авторського права на комп'ютерні програми [Текст] / Костянтин Зеров // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2020. - № 6. - С. 5-14
Рубрики: Комп'ютерна програма--Авторське право--Копіювання
Анотація: У статті розглянуто основні підходи до правової охорони комп’ютерних програм. Наголошено, що комп’ютерна програма має «юридично байдужі» та «юридично значущі» елементи форми вираження. Наведено основні підходи до використання (копіювання) коду комп’ютерних програм у складі інших комп’ютерних програм. Зроблено висновок, що «недослівне копіювання» комп’ютерної програми не може визнаватися порушенням авторського права в Україні, а модифікація комп’ютерної програми шляхом усунення технічних засобів захисту програми та її подальше використання дає підстави кваліфікувати такі дії як два окремі види порушення авторського права.


Знайти схожі

8.


    Зеров, Костянтин.
    Інтелектуальна власність у сфері інформаційно-комунікаційних технологій [Текст] / Костянтин Зеров // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2021. - № 5. - С. 32-41. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інтелектуальна власність--Інформаційні технології--Комп'ютерна програма--Креативна індустрія
Анотація: У публікації розглянуто питання правової охорони інтелектуальної власності у сфері інформаційних (інформаційно-комунікаційних) технологій. Проаналізовано базові види економічної діяльності, які відносяться до креативних індустрій в ІТ, що спрямовані як на створення, так і на розпорядження майновими правами інтелектуальної власності на вже створені екземпляри (або копії) програмного забезпечення. Проведена коротка описова характеристика обʼєктів авторського права у сфері інформаційних технологій і можливостей їх правової охорони, а саме: компʼютерної програми, бази даних і веб-сайта. Розглянуто питання розподілу майнових прав інтелектуальної власності на об’єкт, створений у звʼязку з виконанням трудового договору (контракту) і на об’єкт, створений на замовлення у сфері інформаційних технологій.


Знайти схожі

9.


    Зеров, Костянтин.
    Огляд теоретичних підходів щодо правової охорони об'єктів, згенерованих системами штучного інтелекту у сфері авторського права і суміжних прав [Текст] / Костянтин Зеров // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2021. - № 6. - С. 25-37. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Штучний інтелект--Авторське право--Суміжні права--Охорона об'єктів
Анотація: У статті подано описовий огляд теоретичних підходів щодо правової охорони об’єктів, згенерованих системами штучного інтелекту у сфері авторського права і суміжних прав, а саме: 1) недоцільності правової охорони об’єктів, що згенеровані комп’ютерними програмами; 2) можливості їх охорони авторським правом як оригінальних творів; 3) запровадження новітньої ітерації теорії фікції та введення особливого правового статусу для систем штучного інтелекту; 4) охорони окремих згенерованих об’єктів за допомогою суміжних прав; 5) охорони згенерованих об’єктів за допомогою спеціального правового режиму в межах авторського права; 6) охорони згенерованих об’єктів за допомогою права sui generis.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)