Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Землянкін, Анатолій$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Землянкін, Анатолій.
    Наука як джерело економічного зростання [Текст] / Анатолій Землянкін, Ірина Підоричева // Віче. - 2014. - № 13. - С. 55-57 : табл. - Бiблiогр. в пiдрядк. прим.
Рубрики: Наука в Україні--Галузева--Фінансування
   Економіка України--Наукові дослідження--Перспективи

Анотація: В статті йдеться про одну з основних проблем, що гальмує інноваційний розвиток економіки в Україні - неналежний рівень фінансування наукової сфери. Подано таблицю залежності функції науки в суспільстві від рівня її фінансування та таблицю динаміки зміни обсягів і структури фінансування наукових та науково-технічних робіт в Україні. Запропоновано заходи в сьогоднішніх умовах глобалізації, реалізація яких дасть можливість нашій країні забезпечувати свій розвиток за рахунок вдосконалення наявних технологій, техніки та застосування принципово нових наукових досягнень.


Дод.точки доступу:
Підоричева, Ірина
Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

2.


    Землянкін, Анатолій.
    Аналогії й відмінності системних криз у колишній Югославії та нинішній Україні [Текст] / Анатолій Землянкін, Ірина Підоричева // Віче. - 2014. - № 23. - С. 2-8 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Криза в Україні--Системна
   Системні кризи--Югославія

Анотація: Вивчено причини на наслідки одного з найважчих і найтриваліших конфліктів ХХ століття - югославської кризи 1990-х років. Висвітлено важелі та механізми, які були задіяні новими Балканськими країнами - республіками колишньої Югославії для подолання її наслідків. Розглянуто можливості використання досвіду країн, котрі утворилися на теренах колишньої Югославії, для виходу з системної кризи в Україні та відновлення економіки Донбасу на якісно новій технологічній основі. Визначено, що з метою протидії сепаратиським рухам на Сході України необхідно оновити й зміцнити державні органи влади та провести ефективні економічні реформи в державі.


Дод.точки доступу:
Підоричева, Ірина
Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)