Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Жукова, Л. М.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Жукова, Л. М.
    Боротьба з корупційними практиками як чинник розвитку інституційного статусу держави [] / Л. М. Жукова // Економіка та держава. - 2014. - № 11. - С. 76-80. - Бібліогр. с.80 (6 назв)
Рубрики: Корупція--Боротьба --Україна
Анотація: Стаття присвячена особливостям боротьби з корупційними практиками в процесі розвитку інституційного статусу держави. Проводиться короткий огляд прийнятих заходів і пропонуються основні напрями боротьби з цим негативним явищем.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Жукова, Л. М.
    Інституційне забезпечення системи державного регулювання економіки країн Східної Європи в умовах членства в ЄС [Текст] / Л. М. Жукова // Економіка та держава. - 2017. - № 12. - С. 65-68 : табл. - Бібліогр. с. 68 (8 назв)
Рубрики: Економіка України--Державне регулювання--Зарубіжний досвід
   Європейська інтеграція

Анотація: У роботі розглянуто досвід країн Східної Європи в інституційному забезпеченні системи державного регулювання економіки за умов членства в ЄС. У процесі дослідження зазначено, що збільшення диспропорцій у соціально-економічному розвитку України свідчить про необхідність активізації процесів реформування та запровадження нових інструментів державного регулювання, які базуються на кращому світовому та європейському досвіді. Проведено аналіз ключових змін у сфері державного регулювання економіки, які відбувалися в країнах Східної Європи після їх приєднання до ЄС. Визначена необхідність активного пошуку власного шляху розвитку в напрямку побудови інституційних конструкцій системи державного регулювання економіки та зміцнення інституційного статусу держави. Запропоновано заходи щодо створення фундаменту задля досягнення національної ідентичності в процесі підготовки України до вступу в ЄС. Доведено, що українська економіка може досягти успіху, якщо влада буде вести діалог з народом, а реформи, в свою чергу, будуть комплексними та рішучими.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Жукова, Л. М.
    Інституційний статус держави в умовах соціально-економічної нестабільності [Електронний ресурс] / Л. М. Жукова // Економіка та держава. - 2019. - № 6. - С. 32-35. - Бібліогр. с. 35 (9 назв)
Рубрики: Інституціальна економіка--Україна
Анотація: У роботі розглянуто зміни інституційного статусу держави в умовах соціально-економічної нестабільності. У процесі дослідження зазначено, що саме зміна пріоритетів економічного розвитку визначає необхідність пошуку шляхів забезпечення інституційного статусу держави. Обгрунтовано важливість пошуку оптимальної моделі соціально-економічного розвитку, враховуючи національні особливості перебігу трансформаційних процесів та наголошуючи на важливості чинника державного регулювання. Визначено, що в сучасних умовах посилення глобальної конкуренції трансформаційні зміни одночасно як підсилюють невизначеність траєкторії національного соціально-економічного розвитку, так і породжують нові можливості та альтернативи. Виявлено, що фундаментальною підставою особливого інституційного статусу держави в економіці є правова соціальна держава, яка суверенна у своїй виключній місії створення формальних економічних інститутів та одночасно підлягає контролю з боку громадянського суспільства на підставах суспільного договору та фінансової залежності від платників податків. Запропоновано концептуальні уявлення про сучасні форми прояву суперечливої інституційної природи держави в економіці. Доведено, що прояви інституційного статусу держави потребують вибору альтернативності як закономірності економічного розвитку у контексті чинників інституціональних перетворень в Україні.

Перейти к внешнему ресурсу: Жукова Л.М.

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)