Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Женченко, М.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 7
Показані документи с 1 за 7
1.


    Женченко, М.
    Оформлення списків використанної літератури відповідно до вимог нових стандартів : спроба відповіді на проблемні питання / М. Женченко // Вісник Книжкової палати. - 2009. - № 6. - С. 19-22. - Бібліогр. в кінці ст. ( 22 назв.)
Рубрики: Бібліотечна справа--Бібліографічний опис--ДСТУ--Список використаної літератури
Анотація: У статті розглядаються проблемні питання оформлення бібліографічних записів відповідно до вимог ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 та ДСТУ ГОСТ 7.80:2007, що виникають у науковціа, видавців-практиків при складанні списків літератури до наукових робіт, прикнижкових та пристатейних бібліографічних списків

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

2.


    Женченко, М.
    Цифрова дистрибуція на книжковому ринку України [Текст] / М. Женченко // Вісник Книжкової палати. - 2013. - № 10. - С. 3-6. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Видавнича справа
Анотація: У статті визначено та охарактеризовано основні моделі цифрової дистрибуції на книжковому ринку України, описано формати представлення цифрового контенту залежно від обраної моделі дистрибуції.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Женченко, М.
    Електронно-бібліотечні системи у цифровій дистрибуції навчальних видань [Текст] / М. Женченко // Вісник Книжкової палати. - 2015. - № 3. - С. 35-37. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Електронно-бібліотечна система--Електронна бібліотека--Цифровий навчальний контент
Анотація: Розглянуто поняття "електронна бібліотека", "електронно-бібліотечна система", визначено особливості функціонування, моделі співпраці видавців та бібліотекарів з агрегаторами навчального контенту, переваги використання електронно-бібліотечних систем бібліотеками зарубіжних вишів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Женченко, М.
    Дитяча література в електронному форматі: типологічна характеристика, бізнес-моделі [Текст] / М. Женченко // Вісник Книжкової палати. - 2016. - № 5. - С. 14-17. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Дитяча електронна книга--Бізнес-модель роботи видавництв
Анотація: Визначено основні види електронних дитячих видань, охарактеризовано ринок української дитячої літератури в цифровому форматі, описано бізнес-моделі співпраці видавництв і технологічних компаній під час розроблення мультимедійних книжкових застосунків для мобільних пристроїв.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Женченко, М.
    Проблеми ціноутворення в електронному книговиданні [Текст] / М. Женченко // Вісник Книжкової палати. - 2016. - № 6. - С. 7-10. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Електронна книга--Цінові моделі продажу
Анотація: У статті комплексно проаналізовано головні аспекти проблеми формування ціни на електронні видання, зокрема: залежність ціни електронної книги від вартості паперового аналога, вплив державної політики на процес ціноутворення, цінові моделі співпраці видавців і роздрібних продавців.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Женченко, М.
    Типологічна класифікація електронних видань як науково-практична проблема [Текст] / М. Женченко // Вісник Книжкової палати. - 2016. - № 8. - С. 17-20
Рубрики: Електронні видання--Мультимедійне видання--Класифікація
Анотація: У статті запропоновано авторську концепцію типологічної класифікації електронних видань, розроблену на основі порівняльного аналізу класифікацій електронних видань, представлених у науковому дискурсі, національних стандартах України і Російської Федерації, з урахуванням нових видань, що з’явилися з розвитком цифрових технологій, а також термінології, яка використовується в американській і західноєвропейській видавничій теорії та практиці.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Женченко, М.
    Краудфандинг як інноваційна бізнес-модель у видавничій галузі цифрової доби [Текст] / М. Женченко // Вісник Книжкової палати. - 2016. - № 10. - С. 11-13. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Видавнича справа--Бізнес-модель--Фандрайзингова цифрова платформа
Анотація: У статті розглянуто тенденції використання фандрайзингових цифрових платформ для фінансування видавничих проектів, форми реалізації краудпаблішингу в сучасній видавничій галузі, описано перспективи розвитку краудфандингу як інноваційної бізнес-моделі у видавничій галузі цифрової доби.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)